Sar»» CfJ'Tl NIOELEKER B.V. Total Raffinaderij Nederland Fire Safety Inspector (m/V) JLievensberg Commercieel medewerker m/v medisch secretaresse irziekenhuis Technisch Applicatiebeheerder senior m/v JOUW PROFIEL: MBO+ werk-en denkniveau «stressbestendig woonachtig in de regio Middelburg commerciële instelling ervaring in winkelverkoop is een pre FUNCTIE-INHOUD: r De primaire taken van de commercieel medewerker zijn informeren, advi seren en werven van klanten. Het verkopen van producten en het behan delen van klachten hoort ook bij de functie. Verder is het opstellen van offertes, verwerken van ordérs en verzamelen van klantgegevens even1 eens een belangrijk onderdeel van deze boeiende functie. GROOTKEUKENAPPARATUUR Moeleker B.V., bijna een kwart eeuw geleden als eenmanszaak begonnen met het onderhoud van grootkeukenapparatuur, is uitgegroeid tot een zaak van formaat met ca. 50 medewerkers. In verband met de forse groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar flexibele en enthousiaste mensen met een passie voor techniek die weten van aanpakken. Ben je op zoek naar een afwisselende en uitdagende baan en heb je een technische achter grond, solliciteer dan naar een van onderstaande vacatures: Servicemonteur(s) met een klantvriendelijke instelling, die op een adequate manier storingen verhelpen en onderhoud uitvoeren aan grootkeukenapparatuur Medewerker planning die op efficiënte wijze werkzaamheden aanneemt en plant en tevens als 'brug' tussen de verschillende afdelingen fungeert. Medewerker verkoop binnendienst die zorgdraagt voor administratieve en commerciële ondersteuning van de verkoopadviseurs. Kijk voor een meer uitgebreide omschrijving van deze vacatures op onze website: www.moeleker.nl. Sollicitaties kunt u onder vermelding van de vacaturenaam tot uiterlijk 24 juli 2010 zenden aan Inge Jansen (personeelsfunctionaris). Sollicitaties bij voorkeur per e-mail: i.jansen@cpmoeleker.nl of per post: Nijverheidsweg 2,4421 SG Kapelle. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij bieden kandidaten een interessante functie 4700 BB, Roosendaal t.a.v. dhr. J. Vermeer, in een groeiende omgeving. Belangstellenden Je kunt ook reageren via e-mail: vacature@leys.nl. worden verzocht zo spoedig mogelijk (uiterlijk Jouw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld, binnen 14 dagen) hun schriftelijke sollicitatie Mondelinge informatie verstrekken wij graag, inclusief een korte motivatie en curriculum Je kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met vitae te zenden aan: Leys bv, Postbus 1051, dhr. H. Krooswijk, tel. 0165 52 20 20. Bezoek voor meer informatie onze website: www.leys.nl O JobTrack.nl zaterdag 10 juli 2010 bailt (35 Om de groei van onze activiteiten in de regio Middelburg bij te kunnen houden zoeken wij op zo kort mogelijke termijn kandidaten voor de functie van: Voor de bedrijfsbrandweer, als onderdeel van het Health, Safety, Environment Quality Department, zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: Het betreft een tweetal fulltime functies in volcontinudienst met een contract voor onbepaalde tijd, proeftijd 2 maanden. De functie: Controle op de naleving van de veiligheids- en brandweervoorschriften om incidenten tot een minimum te beperken. Bevorderen van veiligheid, het beperken van incidenten en meewerken aan het in optimale staat houden van de veiligheids-, brandbestrijdings- en reddingsapparatuur volgens voorschriften en richtlijnen die hiervoor gelden. Het geven van vaktechnische aanwijzingen en instructies aan medewerkers en het toezicht hierop uitoefenen zodat opdrachten naar behoren en met in acht name van de veiligheids voorschriften worden uitgevoerd. Leidinggeven aan de brandweerploeg bij repressieve brandbestrijding. De Fire Safety Inspector is plaatsvervanger van de Fire Safety Crewleader bij diens afwezigheid en dient, in voorkomend geval, vergelijkbare taken uit te kunnen voeren. TRN vraagt voor deze functie: Minimaal in het bezit van diploma Onderbrandmeester; Certificaat Brandweerinstructeur; Geldig EHBO-diploma met reanimatie; Rijbewijs BE en CE; Geldig VCA diploma; De bereidheid tot het volgen van specifieke brandweeropleidingen, zoals 'gaspakdrager', 'tankincidenten petrochemie'en de opleiding'gasmeten'; Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels; Moet onder tijdsdruk als bevelvoerder kunnen functioneren; Optimale klantgerichtheid en een 'teamplayer' mentaliteit; Goede kennis van Word, Excel en Access, kennis van SAP is een pre. Een functiegerichte medische aanstellingskeuring (inclusief keuring ademlucht op A-niveau) maakt deel uit van de selectieprocedure. Ons aanbod: TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven binnen onze (internationale) organisatie. Onze salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor het werken in de 5-ploegendienst ontvangt u een ploegendiensttoeslag van 30%. Informatie sollicitatie: Voor algemene informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Frank Bernard, Human Resources Officer, tel. nr. 0113 - 619 283. Voor meer inhoudelijke infor matie over de functie kunt u contact opnemen met Evert Kloet, Fire Safety Officer, tel. nr. 0113 - 619 252. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u -vóór 24 juli 2010-richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Frank Bernard, Postbus 210, 4380 AE VLISSINGEN, of per e-mail: trn.vacature@TRN.nl Deze vacature, en ook andere relevante informatie, kunt u nalezen op onze website: www.totalraffinadertj.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! Total Raffinaderij Nederland N.V. (TRN) is een dochteronder- aardolieraffinagecomplex en een hydroctacker Deze installaties neming van de Franse oliemaatschappij Total en de Russische, y?i werken respectievelijk oaidoüe en stookolie tot LPG. nafta, benzine, oliemaatschappij Lukoil Oil Company Total is met zo'n diesel huisbrandolievliegtuigbrandstof, en chemische producten. nc.000 werknemers actief in meer dan 130 landen. Lukoil, Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid. Kwaliteit, met ongeveer 150.000 medewerkers, heeft haar activiteiten Milieu en ARSO is van primair belang TRN is één van de beste voornamelijk in Rusland en Oost-Europa. werkgevers van Zuid-West Nederland en heeft een personeelsbestand De raffinaderij, gevestigd te Vlissingen-Ocst. beschikt over een van 400 hoog en middelbaar opgeleide medewerkers. Wij zijn op zoek naar een (36 uur) die mee wil bouwen aan een stralende toekomst in Zeeland. Bedrijfsprofiel: Het Zeeuws Radiotherapeutisch Instituut is een zelfstandig centrum waar jaarlijks ruim 1300 kankerpatiënten uit Zeeland en West-Brabant worden behandeld. Het ZRTI beschikt over de modernste apparatuur en hoog gespecialiseerd personeel, dat met grote betrokkenheid klaar staat voor onze patiënten. Als medisch secretaresse ben je verantwoordelijk voor alle administratieve werkzaamheden en de realisatie van een efficiënte patiëntenplanning. Informatie: Voor verdere informatie omtrent de sollicitatie, inhoud van de functie, de functie-eisen en de arbeidsvoorwaardenzie onze website www.zrti .nl of neem contact op met de heer R Jongens, manager paramedici, telefoon (0118) 42 71 44. Sollicitatie: Uw sollicitatiebrief en cv kunt u voor 23 juli 2010 richten aan: Zeeuws Radiotherapeutisch Instituut, t.a.v. managementsecretariaat. Postbus 380,4380 AJ Vlissingen of via het e-mailadres: info@zrti.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 36 uur per week (100%) Kijk voor nadere info op onze website: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 121