i woon square ■MEUBELBEZORGERS" JbMEË EBajsra Vopak W WATERKLERK (m/v) Gezocht: Winkeldistributiechauffeurs Distributiechauffeurs Nachtchauffeurs Zaterdagchauffeurs Oproepchauffeurs wiskunde (schaal LB) 1,0 fte Engels (schaal LB) 1,0 fte O JobTrack.nl zaterdag 10 juli 2010 banen 33 Jj_ poppetten Vanwege verdere groei zijn wij oer direct op zoek naar: Als Meubelbezorger ben je samen met een collega op weg naar onze klanten. Je bezorgt de meubelen en -indien nodig- monteer je deze bij de mensen thuis. Behulpzaam en met een glimlach. Je bent dus een echt visitekaartje van het bedrijf. Wii vragen: Rijbewijs C (CCVB is niet verplicht) Representatief voorkomen en klantvriendelijke instelling Wii bieden: Goede salariëring prima secundaire aarbeidsvoorwaarden Een afwisselende baan met veel vrijheid Spreekt bovenstaande functie jou aan en wil je weer lekker aan de slag? Stuur dan je sollicitatie met cv en pasfoto naar: SSBSSAfigfc Actief in wonen Woonsquare Poppeliers Afdeling Personeelszaken Europalaan 24 - 5121 DJ Rijen T.a.v. Dhr. s. Kemper Bij gebleken geschiktheid kun je direct beginnen! Als maatschappelijke en klantgerichte ondernemer met zo'n 12.000 huurwoningen wil Thuisyester de woon- en leefkwaliteit in het werkgebied versterken. Met een voor uitstrevende aanpak wordt er samengewerkt aan een fijne samenleving in de stad én op het platteland. Ruim 140 gedreven medewerkers zetten zich in voor tevreden klan ten die kwalitatief goed wonen in een aangename woon omgeving tegen een betaalbare prijs. De Raad van Toezicht bestaat uit zeven leden en is een hecht en kritisch team. Zij houdt toezicht op de re sultaten en de toekomstige richting van Thuisvester, adviseert het tweehoofdig bestuur waar gewenst en beoordeelt het functioneren van het bestuur in haar werkgeversrol. Volgens het rooster van aftreden ont staan er per eind 2010 twee vacatures. Wij zijn daarom op zoek naar twee nieuwe leden (m/v) die de volgende functies kunnen invullen: Voorzitter Read van Toezicht Een teamspeler die ruime bestuurlijke ervaring heeft en voldoende beschikbaar is om de voorzittersrol serieus te kunnen invullen. Lid Raad van Toezicht Een teamspeler met een specialisme op financieel- fiscaal gebied om als aanspreekpunt en klankbord naar de Raad en het bestuur te kunnen fungeren. Interesse? Kijk op www.thuisvester.nl voor de uitgebreide omschrij vingen. Indien u interesse heeft voor één van beide functies dan ontvangen wij graag uiterlijk 13 augus tus uw brief met motivatie en cv. kunt uw reactie per e-mail sturen aan b.lopik@planet.nl of per reguliere post naar: Raad van Toezicht Thuisvester, p/a postbus 3162, 4700 GD Roosendaal. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor een uitgebreid functieprofiel op www.huybregts.nl Interesse? Stuur uw cv naar: pz@huybregts.nl Bel voor vragen en informatie: 013-5836868 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. huybregts Koninklijke Vopak N.V. is met een historie van bijna vier eeuwen wereldmarktleider op het gebied van onafhankelijke opslag en aan- en afvoer van vloeibare olieproducten, chemicaliën, plantaardige oliën en vloerbaar gemaakte gassen. Op het hoofdkantoor van Vopak in Rotterdam worden voor alle terminals wereldwijd, richtlijnen, beleid en ondersteuning op verschillende gebieden verzorgd. Vopak Agencies is onderdeel van de business unit Vopak Oil Logistics Europe Middle East. Met de port-agency en hub activiteiten draagt deze unit bij aan de geïntegreerde logistieke service aan de groep producenten en distributeurs in de olie- en chemische industrie. Vopak Agencies heeft een sterke uitvalsbasis in Rotterdam, Amsterdam, Terneuzen, Vlissingen, Antwerpen, Gent (B), Le Havre, Rouen (F), Rostock en Hamburg (D). In Terneuzen zijn wij op zoek naar een: Ben je in bezit van een afgeronde (logistieke) MBO opleiding en heb je speciale interesse in de scheepvaart dan kun jij bij Vopak Agencies worden opgeleid tot Waterklerk. Als waterklerk bezoek je de zeeschepen, communiceer je in diverse talen met belanghebbenden (opdrachtgevers, sleepdiensten, loodsdienst, douane en overige dienstverleners) en verzorg je alle benodigde documenten/administratie. Wij leveren een 24/7 dienstverlening; dit betekent dat je bereid moet zijn avond- en weekenddiensten te draaien. Vopak Agencies biedt een zelfstandige functie in een informele werksfeer met een goed pakket arbeidsvoorwaarden incl. opleidingsmogelijkheden. Voor de uitoefening van deze functie krijg je een lease-auto en mobiele telefoon ter beschikking gesteld. Ben je enthousiast en op zoek naar een afwisselende en uitdagende functie in de scheepvaart, stuur dan je brief en C.V. naar leontien.muis@vopak.com of Vopak Agencies/Personeelszaken, Postbus 59074, 3008 PB te Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Munnikenheide College, Etten-Leur, Rucphen Het Munnikenheide College is een regionale scholengemeenschap voor vmbo. De school heeft ruim 1000 leerlingen, verdeeld over de hoofdvestiging te Etten-Leur en een nevenvestiging te Rucphen. Het Munnikenheide College biedt goed en eigentijds onderwijs-op-maat. Leerlingbegeleiding en keuzebegeleiding nemen daarbij een centrale plaats in. Op het Munnikenheide College zijn met ingang van het nieuwe schooljaar de volgende vacatures: Docenten: voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd voor bepaalde tijd tot uiterlijk 31 juli 2011 waarna de mogelijkheid bestaat dat het voor onbepaalde tijd wordt Het TWAO-principe staat centraal: 'de inspanningsplicht van zowel werkgever als werknemer om het talent van iedere individuele werknemer te ontwikkelen en de bekwaamheid te onderhouden met respect voor de wederzijdse wensen, ambities en omstandigheden'. Informatie: Voor meer informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met mevrouw L. de Graauw, personeelsfunctionaris, via telefoonnummer 076- 5016152. Informatie over de school kunt u vinden op de website www.munnikenheidecolleae.nl Solliciteren: Uw reacties kunt u tot uiterlijk 17 juli 2010 richten aan het Munnikenheide College, t.a.v. mw. C. Reuvers-de Laat, directeur, Postbus 117, 4870 AC Etten-Leur met de melding "sollicitatie" op de envelop of via email IdeoraauwrS munnikenheidecolleae.nl middelbaar onderwijs 0 Strateeg? Blikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant. Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi- tjeus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 119