1 Ga met de krant mee naar Sail 2010! PZC Genieten aan de MOEZEL! Slechts 29,95 Vertrek donderdag 19 augustus www.pzc.nl/webwinkel 4-/5-/8-daagse autovakantie DUITSLAND jzc.nl/webwinkel PZC NL 40| vijdag 9 juli 2010 r WEBWINKEL SAIL Amsterdam is het grootste, gratis toegankelijke publieksevenement van Nederland en vindt dit jaar plaats van 19 tot en met 23 augustus. Het hart van SAIL wordt gevormd door de indrukwekkende vloot van Tall Ships, varend erfgoed, moderne schepen, marineschepen en replica's. Daarnaast vindt er een dagelijks wisselend programma plaats van allerlei culturele en sportieve activiteiten. Het thema van 2010 is: een nautische ontmoeting tussen verleden, heden en toekomst Op donderdag 19 augustus 2010 is de traditionele openingsparade van het evenement Sail 2010: de 'SAIL IN Parade'! Hierbij varen alle deelnemende schepen via het Noordzeekanaal van IJmuiden naar Amsterdam: een spectaculair schouwspel! Uw dagblad laat u dit graag mee maken. Vanaf onze opstapplaatsen vertrekken we per luxe touringcar naar Amsterdam (opstaptijden liggen tussen 11.00 en 12.00 uur). Gedurende de middag lopen alle deelnemende schepen binnen, er zijn rondom u tal van leuke culturele activiteiten op diverse podia. Vanaf 15.00 uur is Begroetings ceremonie "Saluut-Protocollair" vanaf de Kop van de Sixhaven op de Noordoever en de Officiële Opening (aansluitend op aankomst Vlaggenschip). Om 22.00 uur wordt de avond afgesloten met geluid, licht, laser en vuurwerkshow. Om 23.45 uur vertrekken we weer terug. Onze touringcar brengt u tot vlakbij de ingang en haalt u daar na afloop tevens weer op! Inclusief: Reis per luxe tourist class touringcar, voorzien van minibar, toilet en airconditioning Dagtocht Sail vertrek 19 augustus Lezersprijs* 29,95 prijs per persoon. Exclusief niet genoemde maaltijden. Meer informatie en boeken: U kunt rechtstreeks contact opnemen met Maaskant Reizen VOF 0412-482828 o.v.v. reiscode BNS007 Programmawijzingen voorbehouden en minimum deelname 25 personen. categorie reizen rondreizen Aankomstdata LR 17.518 Iedere maandag of vrijdag van 12 juli t/m 27 december Adviesprijs* Lezersprijs* 4 dagen vanaf 69,- 5 dagen vanaf 89,- vanaf 79,- 8 dagen vanaf €149,- vanaf €139,- *Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. De korting is alleen geldig met actiecode WEG40002. Inclusief: verblijf in hotel Lellmann*** in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis-en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Diner 15,- p.p. of 5-gangendiner 21,- p.p. (optioneel). categorie reizen (hotelovernachtingen) Hotel Lellmann, Löf Dit gemoedelijke familiehotel ligt direct aan de Moezel in het centrum van Löf en beschikt o.a. over een lift, restaurant, 'Kel- lerbar', gratis fietsenstalling en een onlangs vernieuwd well- nesscenter met binnenzwembad (gratis) en sauna, solarium, kapsalon en beautycentrum (allen tegen betaling). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL tel. 0900 - 9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 17.518. Alleen met de actiecode WEG40002 komt u in aanmerking voor het lezersvoordeel. waarom zou je meer betalen Voordelige zomertip! Kom naar de gastvrije Moezelstreek. Met name liefhebbers van wijn, natuur en historie moeten hier zeker een bezoek brengen! Het wijnstadje Löf ligt direct aan de Moezel. Speciaal voor u, als lezer van deze krant, hebben we in het plaatsje Löf familiehotel Lellmann geselec teerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 69,- inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van 20,- bij 2 personen! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 59,-! Vergeet niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken voor slechts 21,- p.p.! Löf en omgeving Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het centrum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I, de machtige rotsvesting Ehrenbreitstein en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het absoluut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben- Trarbach, het belangrijkste wijncentrum van de streek en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? Maak een tocht door de Eifel, een prachtig gebied met uitgestrekte bossen en landelijke dorpjes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68