t f Leny Adriaenssens-Rijk Kathlien Coppoolse 3 8 I familieberichten vrijdag 9 juli 2010 (D fIlensenUnq.nl ysrJadsn Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is over leden mijn lieve zorgzame vrouw, orize lieve moeder en oma Magdalena Maria Adriaenssens-Rijk -Leny- echtgenote van Fransiscus Cornells Adriaenssens in de leeftijd van 84 jaar. F.C. Adriaenssens Marie-José t en Leo Noor en Paul Bernadet en )an Yvon en Herman t Piet en Jacquelien Frank en Coby Kleinkinderen Achterkleinkind 7 juli 2010 Meerkoetweg 7,4458 NH 's-Heer Arendskerke De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 15 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Zandlööper' te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u clan deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante 7 juli 2010 Familie Adriaenssens, Lewedorp Verdrietig zijn wij met het overlijden van BureLenie Wij wensen de familie veel sterkte toe! Familie Noteboom Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons jaren lange trouwe lid. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. 29 november 1939 5 juli 2010 Tennisvereniging de Bru-Tèn Bruinisse Vandaag hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Jeanet Janse-Melis Jeanet nam graag deel aan de activiteiten binnen de onder neming. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers Van "de Onderneming" Vlissingen Met verslagenheid hebben wij kennis van het droevige bericht dat onze oud-collega Arie Lock is overleden. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Directie en medewerkers Heerema Vlissingen B.V. Het bericht dat onze oud-collega Arie Lock is overleden heeft ons diep geraakt. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte met dit zware verlies. Ondernemingsraad Heerema Vlissingen B.V. Met verslagenheid en droefheid geven wij u kennis van het overlijden te Bergen op Zoom van onze geliefde schoonzus en tante Leny Schot-Jumelet in de leeftijd van 69 jaar. Wij wensen Chris en de kinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. Bruinisse: Colijnsplaat: Zierikzee: Den Burgh (Texel): Sneek: Den Ham (Ovr): Zierikzee: H. Schot C. Schot-van der Doe Christina Bout-Schot I. Bout t B.D.Schot T.W. Schot-Beeke W. den Haan-Schot J. den Haan t M.M. Fennema-Schot J.R.G.D. Fennema H. Bolman-Schot G. Bolman 's John Schot P. Bakker-Schot Neven en nichten Ons bereikte het droeve bericht dat de heer H. (Huib) Goedegebure medewerker van de voormalige gemeente Zierikzee op 76-jarige leeftijd is overleden. Van 1975 tot en met 1993 was de heer Goedegebure als ambtenaar Restauraties en Stadsherstel werkzaam bij de Dienst Gemeentewerken van Zierikzee. Wij wensen zijn nabestaanden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland, G.J. Benou G.C.G.M. Rabelink loco-gemeentesecretaris burgemeester Veilig in Jezus' armen, Evangelische Liedbundel 191 Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mirjam Huijsman dochter van onze meester Otto. Wij wensen de familie sterkte en Gods steun toe bij het dragen van dit verlies. Namens leerlingen, ouderraad, mr en leerkrachten van CBS Palmenhof Als ik cle dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken. En wat ik weet meteen weer vergeet. Denk dan aan hoe ik voorheen was. En niet aan wie ik geworden ben. Na een kort verblijf in het ziekenhuis is toch nog onverwachts overleden mijn lieve levenspartner en partner van onze moeder en oma Gerrit Sterrenburg Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Langerak, 16 september 1920 f Zierikzee, 7 juli 2010 P.W. Flikweert A.P. de Bil S.L. de Bil-van der Moere A. de Bil M.C. de Bil-Verboom en kleinkinderen Zorgcentrum "De Wieken", kamer 13 Hoge Molenstraat 13 4301 KB Zierikzee Maandag 12 juli zal er een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij ontvingen het droevige bericht dat onze buurman Jan van de Putte is overleden. Wij wensen Lien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. De buren van de Boshoekweg Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de manier waarop zij haar ongeneeslijke ziekte heeft gedragen, is van ons heengegaan onze lieve zus Kaatje, schoonzus en tante Catharina Murre echtgenote van Wim Walhout Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar man Wim, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen.Wij wensen jullie veel sterkte toe voor de komende tijd. Namens de familie Murre Willem Cornelis Murre Cathrien Je stond altijd voor ons klaar. Bedankt voor al je goede zorg. We wensen Wim en verdere Familie veel sterkte toe. Jeannet en Carolien Strooi uit mijn as voor cdle winden. Dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde. Naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Pietronella de Wolf-de Brouwer Jeanne weduwe van Petrus de Wolf Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Axel: Jot Zaamslag: Arthur en Jannie Miranda en Ko, Zarah, Romano Jo en Saskia, Lola f Lieneke en Jan, Roel Moerbeke Waas: Jacqueline en Frans Axel: Paul Axel: Jackenlngrid Maik Sven 7 juli 2010 Nieuwendijk 614571 LH Axel U kunt afscheid nemen van ma in het Rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op zondag 11 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de crematie in stilte volgt. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 66