Spelen met elementen 24 Nieuwe snelweg brengt Brugge dichterbij Hulst versoepelt regels op gebied van bouw CAPPENPIJK TOYOTA svedex Bijenvereniging viert het jubileumfeest au vrijdag 9 juli 2010 TERNEUZEN Mr.F.J. Haarmanweg 58 4538 AS Terneuzen Tei. 0115-617751 Prijzen inclusie! BTW. exclusie' kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage Wijzigingen voorbehouden. Distributeur Louwman Parqui B V Meer info: bel gratis 0800-0369 ot kijk op www 'oyola nl Stel uw eigen kast samen op www.svedexkasten.nl, ga hiermee naar uw dealer, en ontvang 10% korting op een maatwerk kast. RECREATIEPROJECT Educatief feestje voor 200 scholieren door Harold de Puysseleij'r perkpolder - T\veehonderd leerlin gen van de twee basisscholen in Kloosterzande maakten gisteren op een speelse maar toch educatie ve manier kennis met Plan Perk- polder. De kinderen hadden dat feestje nog tegoed na de opening vorig na jaar van het kantoor van Perkpol- der Beheer. Dat is het bedrijf dat het plan voor golfbaan, jachthaven, woningen en nieuwe natuur op en rond de voormalige veerhaven van Perkpol- der voorbereidt. Golfleraren van golfclub De Brug se Vaart uit Oostburg brachten de kinderen de beginselen van golf bij op het vroegere veerplein. Dat gebeurde onder het toeziend oog van Bram De Vos, exploitant van de Oostburgse golfclub en te vens beoogd exploitant van de aan te leggen golfbaan in de Westelijke Perkpolder. „Compleet onterecht", reageert De Vos op geruchten dat hij de exploi tatie van de golbaan in Plan Perk polder niet meer zou zien zitten. „Ik ga er honderd procent van uit dat ik deze baan ga exploiteren", zegt De Vos. „Wij zien dat absoluut zitten om dat de omgeving hier fantastisch is. Dit wordt de mooiste golfbaa van Nederland en ik voorspel dat elke golfer uit Nederland en België hier naar toe zal komen om te spe len." Ook wethouder Frank van Dries- Today Tomorroui Toyota Brandstofverbruik (2004/3/EC) varieert van 5.4 i/100 km (18,5 km/1) t/m 7,01/100 km (14,3 km/I), CO2141 -174 gr/km. moet in 2012 beginnen en vier jaar later zijn afgerond. De weg is er vooral voor betere ontsluiting van de haven van Zeebrugge, maar zorgt er tevens voor dat de (Zeeuws-)Vlaamse kust sneller te bereiken is vanuit de richting Brug ge- Met de aanleg van de A11 wil de Vlaamse overheid het vrachtver keer naar de haven en het lokale verkeer van elkaar scheiden en de kernen Westkapelle en Dudzele ontzien. De All bestaat straks uit twee maal twee rijstroken, geschei den door een middenberm. De bestaande Zuidelijke Haven randweg, tussen Dudzele en het havengebied, wordt opgenomen in deze nieuwe hoofdweg. In to taal zal het project een zeventigtal kunstwerken bevatten. Aan de Au, die zo'n 13 kilometer lang wordt, hangt een prijskaartje van bijna 350 miljoen euro. emmadorp - De bijenvereniging Hulst en omstreken viert zaterdag 10 juli het eeuwfeest met een bij en-, boeren- en buitenmarkt. Na bij café 't Verdronken Land staan vanaf 10.00 uur zo'n 20 kraampjes opgesteld. Fruittelers, hobbyisten en beoefenaars van oude ambach ten presenteren zich. Op de rom melmarkt zijn tweedehands spulle tjes te koop. De bijenvereniging richt in een nabijgelegen schaaps kooi een bijenstand in. Verder wor den de prijzen uitgereikt van eer der gehouden activiteiten in het kader van het jubileum. Zo was er veel belangstelling voor de ballon nenwedstrijd voor de kinderen, een speurtocht en een fietstocht. Slim zakendoen is op het juiste moment instappen. TOYOTA Avensis Business: extra rijk uitgerust. Nu al vanaf 28.090,-. Bovenop de toch al luxe standaarduitrusting, kunt u nu kiezen uit vele voordelige extra's. Uw voordeel kan oplopen tot wel 7.900,-! Stap in en maak vandaag nog een proefrit. door Frank Cijsel knokke-heist - De aanleg van de An, de verbindingsweg tussen Brugge en Westkapelle nabij Sluis, A11 Brugge - Westkapelle Brugge Leroy Schroevers (12) van de Sandeschool heeft volgens golfbaanexploitant Bram De Vos een goede swing. De Fossé Meubelen en Woninginrichting Kapellestraat 22 4524 CZ Sluis Tel. 0117-461389 www.dufosse.nl Slaapkenner Rademakers Noordstraat 7-13 4531 GA Terneuzen Tel. 0115-613130 www.slaapkennerrademakers maar legt hem niet meer voor een periode van zes weken ter inzage. Op deze wijze kan sneller worden gehandeld en hoeven burgers en andere gemeentelijke klanten min der lang te wachten op besluitvor ming. Na het verlenen van de betreffen de bouwvergunning (straks heet dat de omgevingsvergunning) blijft de mogelijkheid bestaan om bezwaar in te dienen. Met de ver soepeling van de regels loopt de ge meente vooruit op de invoering van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) en op de ingebruikname van het Omge vingsloket online per t oktober. Heist Knokke Zeebrugge Sfa/s Westkapelle .nl door Harold de Puysseleijr hulst - De gemeente Hulst voert sinds juli geen volledige procedu res meer voor ontheffingen van het bestemmingsplan als het gaat om kleine afwijkingen. Enerzijds gaat het om veranderin gen met weinig impact die niet in het bestemmingsplan zijn opgeno men. Anderzijds betreft het zaken die wel in het bestemmingsplan zijn opgenomen, maar waarbij het in geval van kleine afwijkingen een ontheffingsprocedure kan vol gen. Er moet nog wel een aan vraag worden ingediend bij de ge meente. Die toets de aanvraag,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44