Colofon m fn0ns0niiiiq.ni Usirikbet uiging Ofeftée rfericfHSfi De Uitvaart Informatie Hulplijn Gianni Salomon Gianni Salomon an Natasja Hage donderdag 8 juli 2010 familieberichten 37 Dag lieve Bassie.... Wij zijn heel verdrietig dat Bas er niet meer is, maar zullen hem altijd blijven herinneren als het lieve, kleine mannetje met zijn ondeugende gezichtje, en zijn vrolijke, schelle stemmetje. Rob, Arinita en Rik wij leven heel erg met jullie mee en wensen jullie en de rest van de familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Rasih en Marielle Ercan en Ferdi Stil en zonder woorden zijn wij na het bericht van het overlijden van ons jeugdlid Bas van den Ouden Wij wensen Annita, Rob, Rik, familie en iedereen die Bas heeft gekend heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies Bestuur en leden w mevo Voetballen zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou in ons team. We zullen je nooit vergeten. Lieve Bas rust zacht Jeffrey, Mark, Owen, Stacey, Jelle, Kevin, David, Stefanos, Juan, Daniël en Iman En alle ouders van MEVO E3 Rust zacht lieve Bas.... Lieve Rik, Wij hebben het verdrietige nieuws gehoord dat je broertje BAS is overleden. Ook wij zijn sprakeloos en leven met je mee. Heel veel sterkte en ook voor je ouders en verdere familie. Dion, Ferdi, Robin, Sjoerd, Stijn, Julio, Jelle, Farid, Davey, Mike, Misc-ha, Thomas, Berend, Michael, Niels en Martijn en alle ouders van MEVO D1 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ome Henk We wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Joh van Belzen Blaas en Ineke Gerda en Klaas Prina en Cas Jhonny en Lydia Kleinkinderen De Heer is mijn licht, mijn behoud, Wie zou ik vrezen? Bij de Heer is mijn leven veilig, Voor wie zou ik bang zijn? Psalm 27:1 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van vader van onze leerling Daniel Salomon uit tweetalig VWO-5. Wij wensen mevrouw Salomon, Daniel en Eva veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens bestuur, schoolleiding, personeel en leerlingen van het Zeldenrust- Steelantcollege Terneuzen We kunnen het nog niet geloven Met verbijstering hebben wij vernomen dat plotseling is overleden vader van onze klasgenoot Daniel Moge de steun van familie en vrienden jullie troost bieden. Namens de leerlingen en mentor van klas TVWO-5 Freek, Sjarco, Jelle, Tim, Matthijs, Lisette, Kimberley, Luna, Douwe, Mark, ESowy, Louise, Floortje, Leander, Thijmen, Elise en Rose-Marie Pendery Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jannie Nagelkerke betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie Nagelkerke Sint-Maartensdijk, juli 2010 Het was een grote steun en troost voor ons zovele vaak persoonlijke en hartverwarmende blijken van deelneming en medeleven te ontvangen na het overlijden en bij de crematie van mijn geliefde vriendin, onze innig geliefde dochter, lieve zusje en schoonzusje. Het is fijn te weten dat wij zovele vrienden hebben, die deze moeilijke tijd met ons hebben willen delen. Onze oprechte dank voor alles. Bart Jan en Nella Arno en Nienke Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor deze overweldigende blijken van medeleven en belangstelling, willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van P.M. van Westen hebben we bijzonder veel medeleven ontvangen. Hij overleed op donderdag 3 juni, na een ziekbed van enkele maanden. Dinsdag 8 juni werd hij begraven. Wij danken u zeer voor deze warme belangstelling. Het helpt ons om, ondanks ons verdriet, dankbaar terug te kijken op het leven van mijn man. onze vader en opa. Diny van Westen, kinderen en (achter)kleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39