t Willem Jongepier 3 6 I familieberichten ïaSSKBiv^: donderdag 8 juli 2010 Cl dlensenlinq.nl Oi/arJsxJsu Moedig,....stil en zonder vragen f heb jij je ziekte gedragen. - Je i/oc/jf met al je levenskracht. %r Voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. En na een dappere, maar ongelijke strijd, uit je lijden bevrijd. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u met droefheid mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa l Richard Joseph de Koek Rich echtgenoot van Josepha Maria de Schepper in de leeftijd van 74 jaar. Hengstdijk: José de Kock-de Schepper Zeddam: Monique de Koek en Jan Maarten Winkel Max, Carina Graauw: Jos en Astrid de Kock-Verbunt Jelte, Sep 4585 PK Hengstdijk, 6 juli 2010 Vogeldijk 5 Gelegenheid om afscheid van Rich te nemen vrijdag 9 juli van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 12 juli om 10.30 uur in de "Brouwzaele" aan de Mr. F.J.Haarmanweg 52-54 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren In plaats van bloemen liever een gift t.n.v. KWF kankerbestrijding Amsterdam, Giro 26000 of Banknr.54.40.54.040. De crematie zal in stilte te Terneuzen plaatsvinden. "Bedankt lieve opa" Max, Jelte, Carina, Sep. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze neef Hubertus Leendert Beulens in de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie: C. van Eij keren C.M. van Eijkeren Lewedorp, 6 juli 2010- Zorgcentrum "De Kraayert" Correspondentieadres: C. van Eijkeren Mr. Dr. Messtraat 37 4441 AV Ovezande De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 9 juli om 9.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium nog gelegenheid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum De Kraayert voor de goede en liefdevolle verzorging. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Reede" is rustig van ons heengegaan onze vader en opa Domburg, 7 juli 1922 t Vlissingen, 5 juli 2010 Vlissingen: J.L. Crucq-Jongepier 5.J. Crucq Vlissingen: Jasper Crucq Marieke Crucq-Dekkers V Breda: Tim Crucq Correspondentieadres: Singel 290 4381 VM Vlissingen De crematie heeft op 7 juli in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van woning 5. Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik zeg meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Begin dan aan een heel oud lied Dan zing ik mee en aarzel niet. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus Neeltje Johanna Nijland-Louwerse sinds 11 januari 2009 weduwe van Harry Nijland A 24 april 1930 t 3 juli 2010 Julianadorp: Wiljo Schmit-Jongbloed-Nijland Kees Schmil-Jongbloed t Oost-Souburg: Adriaan Nijland Elvera Nijland-Wattel Yordi Maxime Middelburg: L. Louwerse J. Louwerse-Riemens Correspondentieadres: Beciusstraat4 4388 BC Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van.'t Gasthuis afdeling Molen water voor de goede zorgen. De crematie heeft op woensdag 7 juli in stilte plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze spontane en altijd vrolijke buurvrouw Ria Hallo Wij zullen haar missen Ben en Annelies nr. 39, Cees en Paula nr. 37, Truus nr. 35, Michel, Mariska en Jer nr.33, Rinus nr. 31, Arjen en Patricia nr. 29, Bastiaan en Elena nr 27. Met al haar liefde, levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen Ria Hallo - Blom In onze herinneringen gedenken wij Ria als een gedreven en actief lid binnen onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden Ruitersportvereniging de Scheldestad Wij ontvingen het droevige bericht dat onze buurman, vriend en collega Jan van de Putte is overleden. Na jaren van samenwerking moeten wij afscheid nemen van Jan. We zullen hem missen. Wij wensen Lien, Lianne en Ard, Jan-Peter en Sonja en de kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Serooskerke: Wim en InaTavenier Vrouwenpolder: Lein en Matty Melis Serooskerke: Emiel en Ellen Tavenier, Julia Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan van de Putte Jarenlang heeft hij trouw en op een enthousiaste wijze vele werkzaamheden voor ons bedrijf uitgevoerd. Sterke de Heere de familie in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Directie en medewerkers Melse Maljaars Aagtekerke Geschokt, maar niet geheel onverwachts, heeft ons het bericht bereikt dat is overleden onze goede jachtvriend Jan van de Putte Jan was een zeer gewaardeerd persoon in ons jacht gezelschap. Wij wensen Lien en naaste familieleden heel veel sterkte toe. De jagers van Seroos en Nieuwland Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Jan van de Putte ons is ontvallen. We wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Wildbeheereenheid Walcheren Op dinsdag 6 juli is overleden PauC KooCe onze buunnan van "het pleintje''' in de Spaarlingsstraat. Wij wensen Judith, Simone, Ward en Pepijn heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Marco van den Hoven en Johanna Lokerse Jankees en Mariska Meulpolder Come en Anita van den Bosse Gerard en Janette Toorenaar Joke Verwest Sylvia Storriphorst Hans van Sfuijs Wim Dijkhuizen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega PauC KooCe Paul was bijna 30 jaar in dienst bij ons bedrijf en zette zich altijd collegiaal in. Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wensen hen veel sterkte en'troost. Directie en medewerkers ISTIMEWA ELEKTRO 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38