7. omroep zeeland www.pzc.nl/zomer Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Kris Derks Jessie Scheele Tom Vennink Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Heeft dit wel zin? Jazeker, zegt Marijke Blanckaert uit Lamswaarde. Als de tem peratuur tot tropische hoogte stijgt, biedt een parasol onder een boom nog een beetje extra schaduw. Heeft u ook iets moois of grappigs vastgelegd met uw fotocamera? Zet uw foto dan op de website: www.pzc.nl/foto. Kies voor het album Zomer 2010. Om te voorko men dat het formaat te klein is om af te drukken, vragen wij u het originele bestand te sturen. 7 juli 2010 U koos gisteren The Ketchup Song van Las Ketchup als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van burgemeester Jan Lonink van de gemeente Terneuzen. U kunt uw stem uitbrengen. Ga daarvoor naar www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. O Chrispian St. Peters You Were On My Mind The Scene Iedereen is van de wereld „Het ultieme vakantiegevoel wordt bij mij 'on the road' aangewakkerd. Bovendien ben ik een echte bluesliefhebber." BB King Eric Clapton Ridin' with the King „Ik ben een fan van The Scene-zanger Thé Lau. Op feestjes merkte ik dat dit nummer weer helemaal terug is. Het Stemt vrolijk." „Het is misschien niet echt een zomers nummer, maar het blijft mooi. Het doet mij aan mijn eerste zomerliefde denken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69