M M jÉ 3 6 I familieberichten woensdag 7 juli 2010 (J) (TlensenUnq.nl Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer T.E. Schiettekatte oud-leerling van onze school en trotse papa van onze leerlinge Nikki Schiettekatte. Altijd betrokken, nu nooit meer Het is oneerlijk! Directie, personeel en leerlingen van Pontes Pieter Zeeman wensen Sandra, Nikki en Lotte veel sterkte bij het verwerken van dit niet te bevatten verlies. Altijd vrolijk, altijd blij. Ongelooflijk moedig heefc onze schat zijn ongelijke strijd gestreden. Onze aller-allerliefste Bas is niet meer in ons leven, maar voor altijd in onze harten en gedachten. Bas van den Ouden Hij mocht maar negen jaar worden. Rob en Annita van den Ouden Rik Joep 5 juli 2010 St. Joostmeet 3, 4301 JS Zierikzee We nemen afscheid van Bas op zaterdag 10 juli om 10:00 uur in de Nieuwe Kerk aan het Kerkplein te Zierikzee. Aansluitend zal om ongeveer 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar weer te ontmoeten in de kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen In verband met de uitvaart van Bas is de tentoonstelling in de j Nieuwe Kerk op de dag van de uitvaart gesloten. Het matinee van 16.00 uur vindt wel doorgang. j Tot onze diepe droefheid moeten we afscheid nemen van ons liefste Bas Hij zal altijd in onze gedachten blijven. Opa en oma Kees De hemel heeft er weer een sterretje bij. Dag lieve Bas Wij nemen je mee in ons hart. Opa en oma Van den Ouden Tom en Gabriëlle Piet, Pim Lieve Bas Te vroeg uit ons leven voor altijd in ons hart! Helaas moeten wij afscheid nemen van onze kleine grote vriend en sprankelend voorbeeld voor onze kinderen. Rob, Annita en Rik, wij voelen diep respect voor jullie! Jacco en Annette Leo en Wilma Roel en Eva Mick Laura v Casper Sjors Mark Mirte Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van ons lieve neefje Bas Wij wensen Rob, Annita en Rik heel veel sterkte. Greet van den Ouden - Zwart Hellen en Alex Britt Johan en Katja Vaarwel, lieve jongen, Die leefde met een lach. Vaarwel, lieve jongen, Die in alles het goede zag. Vaarwel, lieve jongen, Jij hebt dit niet verdiend. Vaarwel, lieve jongen. Jij was ieders vriend. Vaarwel, lieve Bas! Bas Wij wensen Rob, Annita, Rik en familie ontzettend veel sterkte toe. Peter en Margriet Geoffrey, Thomas en Milan Esther Ruben John en Karin André en Patricia Bridget en Mi ka Martin en Sandra Cisca, Annick en Bianca (/)ay tieoe Èfóas Hier zijn geen woorden voor. Alweer moeten wij afscheid nemen van een fijn klasgenootje. Bas van den Ouden is afgelopen maandag 5 juli 2010 overleden. We gaan onze lieve en behulpzame Bas, met zijn ondeugende lach, erg missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders en broer Rik. Lynn, Dewi, Isa, Ilse, Lotte, Vera, Fioortje, Laura, Dylon, Jaimy, Jordy, Mark, Finn, Arne, Isabel (in herinnering), Saskia, Nathalie, Gemma, Marith, Kelly, Robin, Guusje, Amy, Sam, Ainoa, Donny, Destheny, meester Peter en juf Lies. Groep 5/6a van de Katholieke basisschool St. Willibrordus te Zierikzee (jfóas Waarom? Waarom was het niet gegeven dat jij mocht blijven in dit leven? Wij zijn heel verdrietig omdat Riks kleine broer maandag 5 juli is gestorven. We wensen Rik en zijn ouders veel sterkte om dit verlies een plek te geven. Groep 7/8B van de St. Willibrordusschool te Zierikzee: Amanda, Isabel, Lindy, Teun, Jesse, Tess, Robert-Jan, Annaliena, William, Rody, Ferdi, Tim, Pim, Coen, Laura, Martino, Sylvan, Jasper, Benjamin, Romy, Bridget, Cléo, Naomi, Juf Milly en Juf Els. We zijn heel verdrietig met het overlijden van ons altijd vrolijk buurjongetje Bas Ons medeleven gaat uit naar Rob, Annita, Rik en verdere familie. Fam. Schouwenaar Fam. Aggenbach D. de Boer Fam. Bol Fam. van der Sluis Fam. Nieuwendijk Fam. Stoutjesdijk Fam. Hagethorn-Kik Fam. de Jonge Fam. van der Meer Fam. Ayaz Fam. v.d. Velde Fam. Nauta Famde Moree Fam. Struijk Fam. Gorissen K. Vermunt Fam. v. Eènige Fam. Verkaart Fam. den Ouden Fam. Berrevoets Fam. Schaalje Fam. Van Ouwerkerk-Walraven Fam. v. Dongen Fam. Arissen Fam. Hagesteijn Fam. M. Vermunt Fam. Lems L. Braam Fam. Tol Fam. v.d. Klooster Fam. Verhoek Fam. Felius Dag lieve, behulpzame, guitige Bas Afgelopen maandag werden we voor de tweede keer dit jaar geconfronteerd met het overlijden van een van onze leerlingen uit groep 5/6a (Aas thui den Ouden Bas was een bijzondere jongen, die bij iedereen heel geliefd was. Wij zullen hem allemaal erg missen. Zijn ouders Annita en Rob, broer Rik en familie wensen wij veel kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Team St. Willibrordusschool,Zierikzee Bestuur en Management Prisma Stil en verdrietig zijn wij dat (Aas aan den Ouden zoon van ons mede oudercommissielid Annita is overleden. Annita, Rob en Rik, wij zijn in gedachten bij jullie. Wilma, Karin, Marleen, Peter, Daniël, Marcel, Ton, Hennie, Leen, Ellen en Sonja Oudercommissie St. Willibrordusschool Zierikzee Geluk is van glas juist als he t glanst, breekt he t. Bedroefd hebben wij vernomen dat (Aas oan den Ouden is overleden. Wij wensen Rob, Annita en Rik heel veel sterkte toe. M.R. St. Willibrordusschool Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons jeugdlid Bas van den Ouden Wij wensen zijn ouders, zijn broer Rik en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden tennisvereniging LTC Zierikzee Verdrietig en stil zijn wij na het bericht van het overlijden van Bas zoontje van onze colle ga Annita Lieve Annita, Rob en Rik, wij wensen jullie veel sterkte met dit grote verlies. Klaassen Notarissen, Zierikzee Sander en Monique Nini en Tom Karina An ja Janneke Martin Sandra Charon Kelly Erna Jacqueline Guanita Arjen Gretha Hans Josette Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bas van den Ouden zoon van onze fijne collega Rob Namens alle collega's van de Technische Dienst, Zeelandia. wensen wij Rob. Annita, Rik en verdere familie veel sterkte toe om dit zo grote verlies te kunnen dragen. Martin Gerda Gert-Jan Kees Dennis Wim Kobus Richard Toon Jan Wim Jan Ad Wim Erik Joost Jan-Willem Wiebe Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bas van den Ouden zoon van onze collega Rob Wij wensen Rob, Annita, Rik en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens collega's: poederfabriek I en 3 distributiecentrum en grondstoffenmagazijn Zeelandia H.J. Doeleman B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56