Staatscircus van Moskou-Holiday Een feest voor jong en oud ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen met het hele gezin voordelig naar het Staatscircus van Moskou-Holiday. Zij betalen slechts 7.50 p.p. Van 17 tot en met 19 juli slaat het circus haar tenten op in Goes op het terrein van de Zeelandhallen (Da Vincieplein). Abonnees kunnen nu meeloten en kans maken op kaarten voor een exclusieve voorstelling op 17 juli a.s. om 20.00 uur Het circus presenteert een internationaal en traditioneel klassiek programma: "zo als circus hoort te zijn"! Aan het program ma werkt een groot aantal topartiesten uit de Russische Federatie, Oekraïne, Polen, Azerbeidzjan, Letland, Frankrijk, Roemenie en Nederland mee. Het specta culaire programma is samengesteld door artistiek directeur Flans Martens en wordt gepresenteerd door Natacha Lijfering. Wervelende, bruisende show Uit Frankrijk het duo Sandrine en Jennifer. Op haar prachtige paard toont Sandrine de kunst van het hogeschoolrijden. Natuurlijk ontbreken Dennis en Vladimir Stoliarov, de Russische,huisclowns niet. Het optreden van de acrobate Carmen Murariu is van een gracieuze schoonheid. Een verbazingwekkende illusionenact van de Noorse Julia Christiie, met koningspoe dels, een Afghaanse windhond, een wolf, een Perzische kat, een witte- en een Siberische tijger. Een razende motoract van de Russische formatie Globe of Death van Vesko Lesev. Jennifer Beautour met haar groep Arabische paarden. De Nederlandse Jennifer Lijfering brengt een hoelahoepact in Oriëntaalse stijl en de uit Azerbeidzjan afkomstige Irada presen teert de Quickchange! Wilt u erbij zijn? 800 kaarten a 7,50 zijn te koop voor deze speciale abonnee-avond. De voor stelling begint om 20.00 uur. Er is voor deze avond geen toewijzing van plaatsen. Ga naarwww.pzc.nl/abonneevoordeel en vul uw gegevens in op het formulier. Voor meer informatie kijk op: www.moskoucircus.nl Maximaal 6 personen per abonneehuis houden. Indien u tot de gelukkigen behoort, wordt het verschuldigde bedrag van uw rekening afgeschreven en ontvangt u de entreebewijzen thuis. Toewijzing geschiedt door loting. Niet in combinatie met andere acties. Geen correspondentie met betrekking tot de toewijzing van de kaarten. Iedere bezoeker heeft een toegangsbe wijs nodig, geldt ook voor kinderen De namen van de winnaars staan 10 juli 2010 in de krant. www.pzc.nl/abonneevoordeel PZC gaat zoigvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aa ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Ir colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 6