mz. Gianni Antonio Salomon Gianni Antonio Salomon Familieberichten Jn Maniurimn Gianni Salomon O fHensenunq.nl dinsdag 6 juli 2010 familieberichten 133 Jij was onze rots in de branding. Een licht gaat uit en schijnt niet meer. Intens verdrietig zijn wij, nu wij zo plotseling afscheid moeten nemen van onze allerliefste man en papa ★Terneuzen, 6-8-1959 t Terneuzen, 3-7-2010 Philippine: Jolanda Salomon - Traas Daniel Eva Wij zullen hem zo ontzettend missen. Pluvier 3 4553 CN Philippine Gelegenheid om afscheid te nemen van Gianni op woensdag 7 juli van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum Monuta, f Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 9 juli om 11.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, p Terneuzen. Aansluitend brengen wij Gianni naar zijn laatste rustplaats op de Gemeentelijke begraafplaats- aan de Oude Kerkstraat te Philippine. Na de begrafenis kunl u de familie condoleren in de Goede Herderkerk, Terneuzen. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jij was zo sterk, zo 'sportief Zo plotseling ging je van ons heen Woorden schieten hierbij te kort Heel groot is ons verdriet, bij het zo plotseling overlijden van onze schoonzoon, zwager en o zo aardige oom Philippine: Rinus en Magda (in herinneringTraas Philippine: Ronny en Petra Traas Lisanne Josien Kloetinge: Eveline v/d Heijden Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het veel te jong overlijden van Gianni Salomon lid van het wijkteam Terneuzen van Politie Zeeland Wij zullen ons Gianni blijven herinneren als een gedreven en trots politieman. Wij wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het Regionaal College van Politie Zeeland, mr J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder mr. G. Munnichs, hoofdofficier van justitie A.M. Demmers-van der Geest, korpschef Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijdenvan onze zeer gewaardeerde collega Gianni Salomon lid van het wijkteam Terneuzen van Politie Zeeland In onze herinnering gedenken wij Gianni als een sympathieke en gedreven medewerker die zijn beste krachten aan ons korps heeft gegeven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie de kracht toe om dit onvoorstelbare verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland, A.M. Demmers-van der Geest, korpschef E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Op 3 juli is veel te vroeg overleden onze gewaardeerde collega Gianni Salomon lid van het wijkteam Terneuzen van Politie Zeeland Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens de ondernemingsraad van Politie Zeeland, C.D. Vink, voorzitter F. van der Werf, secretaris Ongeloof Verbijstering Verdriet Zo'n sportman! Nog maar net terug in ons team en nu moeten we op deze manier al weer afscheid van je nemen. We beseffen het nog niet. Wat zullen we je missen Gianni, je was onze stille kracht. Wij zijn in gedachten bij lolanda, Daniel en Eva. Collega's team Terneuzen Politie Zeeland Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze zwager Kees Lievense Ente de Vries (in herinnering) Ankie de Yries-Westveer Geschrokken zijn wij van het bericht dat de man van onze penningmeester de heer Kees Lievense plotseling is overleden. Wij wensen Gatske, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van ZV De Stormvogel tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl telefoon 088-013 9999 Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man en onze vader Jan Gijsbertus Frangois Simons in de leeftijd van 68 jaar. Wij zijn dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. Haamstede: Corry Simons-van Assendelft Rotterdam: Frans-Joseph en Paul Rotterdam: Jean-Paul 3 Juli 2010 Weststraat 6 4328 AB Burgh-Haamstede De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 9 juli om 13.00 uur in de R.K. kerk Onze Lieve Vrouwe op Zee aan de Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamstede. Aansluitend, omstreeks 14.30 uur, zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "De Schutse" aan de Julianastraat 22 te Burgh-Haamstede gelegenheid de familie te condoleren. - Liever geen bezoek aan huis Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan G.F. Simons Veel respect hebben we voor de wijze waarop hij zijn slopende ziekte heeft gedragen. Elvira Vos-Simons David Vos en hun kinderen en kleinkinderen Burgh-Haamstede, 3 juli 2010 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend Jan Simons Jan, bedankt voor de jarenlange vriendschap. Wij zullen je erg missen, Haamstede: Ed Verhage Reino Docter Tineke Veerhoek-Deurloo Kees Veerhoek Afscheid nemen dat wil je niet het doet pijn, geeft veel verdriet Moedig en waardig heeft hij deze ongelijke strijd gestreden. Lieve Jan wij zullen je vriendschap missen. Wij wensen Corry en de kinderen heel veel sterkte. Han en Lydie Blom ïii liefdevolle herinnering 6 juli 2009 6 juli 2010 Willie Je woont in het mooiste plekje van ons hart.. Ria en Frans van Driel Maaike, Mila Irene en Ronald Frans en Caja Nico Lieve Mischa De dagen werden weken de weken nu één jaar Met elke dag die ene wens, was jij er nog maar We missen je zo, Opa en Oma Sandra en Janleen Jaimy en Nick Groot is ons verdriet nu we afscheid moeten nemen van Gianni Salomon echtgenoot van ons nichtje Jolanda vader van Daniel en Eva-Marie schoonzoon van onze broer en zwager Rinus In gedachten zijn we bij jullie. Ooms en tantes familie Traas Neven en nichten Met grote verslagenheid en ongeloof nemen wij afscheid van onze goede vriend en maat. We zullen je vreselijk gaan missen. Wij wensen Jolanda, en de kinderen heel veel sterkte in deze zware tijden Axel Willem en Nicole van den Boogaart en de kinderen Met grote verslagenheid vernamen wij het droeve bericht dat Gianni Salomon onze "oud"-sectiecommandant van de Regionale Onder- steunigs Groep plotseling op 50-jarige leeftijd is overleden. Wij wensen Jolanda, Daniel en Eva en verdere familie, vrienden en collega's veel sterkte in deze moeilijke tijd. Baksmeester, rust zacht. Martin, Giljan, Rob, Ron, Coert, Peter, Sam, Dennis, Kris, Angelo, Reinier, Elmar, Z«^"A Johan, Arjen, Marc, Alex t, Wytze, en "oud"-teamleden. Regionale Ondersteunings Groep Politie Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53