Jaap de Bruine Tonny Schiettekatte Lieve Nikki en Lotte ■2 2 I familieberichten dinsdag 6 juli 2010 IDenseniinq.nl Nu wil ik nergens meer aan denken dan aan dit éne: God is mij nabij. Ik zie Zijn hand vol liefde naar mij wenken: "Kom maar, Mijn kind en rust maar uit bij Mij!" Steeds een stapje terug en nu eindelijk vrij. Veilig in Jezus armen Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jeanet Janse - Melis namens de bijbelkring: Gllis Sarie, Mien, Corrie K, Corrie B, Sjaan en Riet. Een levensboek is dicht gegaan, maar de herinneringen blijven bestaan. Na jarenlange vriendschap moeten wij nu afscheid nemen van onze vriend en maatje. Zijn liefde en betrokkenheid voor het trekpaard kende geen grenzen. Bart en Rian van der Wekken llona en Jos Johan en Nelske Lennart Florian Arian Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Jaap de Bruine Wij denken terug aan de goede samenwerking die wij mochten hebben met Jaap. Wij wensen Mariana, kinderen en verdere familie sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Stouten Fourage, directie en medewerkers De herinnering aan een bijzonder mens is geboren We zijn erg verdrietig dat na een slopende ziekte is overleden onze vriend en buurman Dick Minnaard We wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. 's Heer Hendrikskinderen: Jan en Nel van Boven-deTroije Esther en Mark, Sil en Senne Gerben en Maria, Liam Diep geraakt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Dick Minnaard Anderhalf jaar lang heeft hij gestreden tegen zijn ziekte. Tot het einde toe bleef Dick actief voor onze gemeente als secretaris van de kerkenraad. Vorige maand nog legde hij de laatste hand aan het preekrooster voor volgend jaar. Dat typeerde wie Dick was: iemand met een groot plichts besef en verantwoordelijkheidsgevoel, maar ook willen vasthouden aan het leven dat hij uiteindelijk heeft moeten loslaten. Wij bidden voor zijn vrouw Nelly, zijn kinderen en klein kinderen dat God hen nabij zal zijn in hun verdriet. De kerkenraad van de Protestantse gemeente te 's Heer Hendrikskinderen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dick Minnaard de vader van onze schoondochter, schoonzuster en tante Annelies. Wij wensen Annelies, Robert, Nelly en de familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Westkapelle: Fam. van Sluijs Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef We mochten hem erg graag en waren altijd blij hem te zien. Ons medeleven gaat uit naar Sandra, Nikki, Lotte en verdere familie en wensen hen veel sterkte Zijn oom en tante Han en Janny de Bil Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze sterke moeder en lieve oma Jeanet Janse - Melis sinds 1999 weduwe van Aart Janse Geboren: 18 augustus 1940 te Overleden: 4 juli 2010 te Oostkapeile Middelburg Schore: Erica Janse en Leunus van Lieren Vincent, Emmely Helmond: Freddy Janse Nicky, Xander Correspondentieadres: Eeweg 9 4423 PE Schore Er is gelegenheid om afscheid van mama te nemen in De Ark, naast de kerk op het Oranjeplein te Oost - Souburg, op donderdag 8 juli van 09.45 tot 10.15 uur. Om 10.30 uur wordt de dienst van woord en gebed gehouden in de kerk op het Oranjeplein. Aansluitend zal de begrafenis J plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost - Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vergeten... Hoe zou ik jou kunnen vergeten... De jaren zijn voorbij gegleden. Voorgoed verdwenen in de tijd. Hoe zou ik jou kunnen vergeten. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jacob de Bruine -Jaap- gehuwd geweest niet Adry de Bruine in liefdevolle herinnering - A-25 augustus 1952 f3 juli 2010 Mariana de Bruine-Ciurle Jolanda Yoran Remy Eline Johan en Dirja Georgiana Oud Heiligeweg 27 4307 LA Oosterland Jaap is thuis, daar is dinsdag- en woensdagavond van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren. De afscheidssamenkomst zal gehouden worden donderdag 8 juli om 13.30 uur in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof". Geen bloemen - Bedroefd laten wij weten dat na maanden van hoop en onzekerheid wij toch afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jaap de Bruine 1. de Bruine in liefdevolle herinnering - E. de Bruine-Meerman Suzan en Wim Hans en Betsie Hennie en Kees Coby en Henk Cora en Joop Rinus en Paulina Henken Wilma Kees en Joke faco en Eline neven en nichten Wij wensen Mariana en de kinderen veel sterkte toe in dit verlies. Oosterland, 3 juli 2010 Bedroefd hebben wij kennis genomen dat, na een moedig gedragen ziek zijn, is overleden onze beste vriend Jaap de Bruine Wij wensen Mariana en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Jan en Jan van der Maas Oosterland, 3 juli 2010 Wij treuren om het verlies van onze goede vriend |aap die altijd zijn deur voor ons open had. Bedankt voor de vriendschap en de mooie gezamenlijke uren. Chiel, Conny, Jaap, Martina, Jaco, Rian, John, Dyanne, Sjaak, Lena en kinderen 3 juli 2010 Zo jong en dan al zonder pappa Wij wensen jullie en jullie moeder veel sterkte toe Lindsay en Joyce Harald en Linda Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgstroom en de vele vrijwilligers die er met hun geweldige inzet voor hebben gezorgd dat onze moeder, Jeanet Janse Melis tot op het laatst thuis kon blijven wonen. Erica en Freddy Janse Dicht bij Hem Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve oudste zus en tante Jeanet Janse - Melis Jeanet heeft ondanks haar spierziekte een zinvolle invulling weten te geven aan haar leven. Middelburg: Nelly Smits Melis Middelburg: Roland Melis Nichten en neven Middelburg, 4 juli 2010 Voorbij je moeitenood en pijn moet er een tuin van sterren zijn... In alle stilte hebben wij afscheid genomen van mijn schoondochter en onze schoonzus Janet Janse - Melis weduwe van Aart Janse Middelburg: L. Janse - Flipse P. Janse in herinnering Grijpskerke: familie Janse Best: Kees Janse Cora Janse - Dommisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52