O ITlensenliflq.nl dinsdag 6 juli 2010 familieberichten 131 Üi/srladsu Al hield je nog zo van het leven, dit had je niet in de hand. Ongevraagd moest je het verlaten en wij stonden machteloos aan de kant... Maria Palmira Antoinette Algra-Hazeleger Miep in de leeftijd van 83 jaar weduwe van Theo Algra "Deze reis heb ik niet geboekt'. Nijmegen: Wil Moonen-Hazeleger Vlissingen: Sjaak en Alba den Hooglander Rubén Middelburg, 4 juli 2010 Correspondentieadres: Hendrikstraat 52, 4381 AB Vlissingen Het is mogelijk om afscheid van haar te nemen op zaterdag 10 juli van 10.45 tot 1115 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. I - Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet. Diep bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Johan Frits Eduard Bergmann sinds 20 december 2006 weduwnaar van Poppie van Warmelo A Semarang (Ind.), t Middelburg, 6 oktober 1913 5 juli 2010 Middelburg: Sylvia en Ronny Hamel-Bergmann Middelburg: Ineke Bergmann Griekenland: Arthur en Marja Bergmann-Klok Oost-Souburg: Ingrid en Frans Goosen-Bergmann Amemuiden: Karei en Gerda Bergmann-Siereveld Klein- en achterkleinkinderen Onze hartelijke dank gaat uit naar de huisarts dr. Ponten, de verpleegkundigen van Priva Zorgen de fysiotherapeut Mark de Schipper voor de goede zorgen. Buitenruststraat 77 4337 EK Middelburg Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 8 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 9 juli om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Middelburg, 5 juli 2010 Een uniek mens is heengegaan. Zoals U was er maar één! Goed bij de tijd, recht door zee. Altijd belangstellend, Een tikkeltje eigenwijs, Vol verhalen over vroeger, Lekker eten en genietend van het leven, Met een gezonde dosis humor. Lieve Oop, Ouwe Opa, we zullen u erg missen. Heel veel liefs en rust zacht. Andy, Angelique,/fljfe//?, Asa Debby, Freek, Jennifer, Jersey Rowdy, Lieneke, Larenzo, Kyjoni Frank, Jeanette, Noa Marcel Patrick, Charissa Karl, Minka, Niel, Tobi Edith, Jeroen Hierdoor willen wij ons meeleven betuigen bij het over lijden van de (schoon)moeder van Enken Jacqueline Bet Bierens Wij wensen ze heel veel sterkte toe. John Roger Joost Mijn schapen luisteren naar mijn stem. Ik ken ze en zij volgen mij. Johannes 10:27 Op reis gegaan dacht te zijn aangekomen maar ging ook nog verder naar haar Heer en Heiland onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Cornelia Josefina Boonstra-van Dijk sinds 17 maart 1999 weduwe van Pieter Boonstra Zierikzee, 8 mei 1932 Blaricum, 4 juli 2010 Anke en Anton Rianne en Jan Jaap Hanneke en Mike Annelies en Albert, Lois, Noël Marleen Roel Renger en Heieen Matthijs Coen Frederick Anne-Mieke en Leo Klaas Correspondentieadres: fam. A. Datema-Boonstra, Tramstraat 15b, 4371 BV Koudekerke. Op donderdag 8 juli willen wij afscheid van haar nemen tijdens een dienst in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Klein Vlaanderen 75 in Middelburg. De dienst zal aanvangen om 11.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven dijk 3,4337 PB in Middelburg. Aansluitend na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer op de begraafplaats. Leer ons alzo onze dagen tellen, dat luij een wijs hart bekomen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeizame levensavond, de Heere van ons heeft weggenomen, mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Flikweert echtgenoot van Aaltje Flikweert-Overbeek in de leeftijd van 84 jaar. Zierikzee: A. Flikweert-Overbeek Goes: Marja Flikweert Rien Bras Kerkwerve: Lianne Viergever-Flikweert Daan Viergever Olivier en Marijke Andrea en Christiaan Jonathan Pieter Zierikzee, 3 juli 2010 Verpleeghuis "Cornelia Allévo" Correspondentieadres: Familie Viergever-Flikweert, Tellersweg 11, 4321 TW Kerkwerve. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 7 juli om 13.15 uur in "Salem", Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Salem". - Geen bloemen - Mochten ivij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het vrij onverwacht overlijden van onze zwager en oom Pieter Flikweert M.J. Goudzwaard (in herinnering) N. Goudzwaard-Overbeek (in herinnering) P. Overbeek N.T. Overbeek-Bouwman Neven en nichten Zierikzee, 3 juli 2010 Als g in noOi geen uitkomst ziet, wil dan nooit vergeten God verlaat u niet. Na maanden van hoop en vrees is tot ons onuitsprekelijk verdriet overleden onze lieve, zorgzame mama, oma en overoma Nelly van Iwaarden - Dijke in de leeftijd van 77 jaar. Na een leven vol van liefde, verdriet en kracht, na een scheiding van ruim 11 jaar, zijn zij en haar geliefde man Henk weer bij elkaar. Kinderen: Francien Giel en Anja Tonny en Wilma Anneke Kleinkinderen: Jeffrey Niels en Maike Raoul Stefan Kristel Steffie en Lesley Mai kei en Kim Achterkleinkind: Renate 5 juli 2010 Rosierlaan 23, 4413 HC Krabbendijke Mama, oma en overoma is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op woensdag 7 juli van 19:30 tot 21:00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 9 juli om 13:30 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Als... Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, begin dan aan ene heel oud lied, dan zing ik mee en aarzel niet. Tot ons groot verdriet is, na een langzaam achteruitgaande gezondheid, zacht en kalm ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma Wil hel mi na Suzanna Marij s-Verduij n in de leeftijd van 84 jaar. Graag willen wij het personeel van Verpleeghuis Ter Reede bedanken voor de liefdevolle verzoging. J. Marijs Klaas en Gerda Marijs-Lenaerts Linda en Rody Mika Jessica en Mark Wessel Patricia en Ronald Raoul Sanne Jayden-Delano Vlissingen, 4 juli 2010 Correspondentieadres: Roerstraat 38,4388 RW Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 8 juli van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal aansluitend om 15.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'yÊÊÈt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51