Tonny Schiettekatte TONNY l6 I familieberichten maandag 5 juli 2010 Q (Hensenlinq.nl Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat op het aller onverwachts is overleden onze geliefde, altijd zorgzame man, vader en opa Aarnout Adriaan Sanderse Nout in de leeftijd van 71 jaar. Addie Sanderse-Dijkwel Simone Sanderse en Laci Varga PedroArno Coen en Nancy Sanderse-Lenaerts Roy, fordi 3 juli 2010 Zeeburg 10 4401 DAYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt donderdag 8 juli om 1-3.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk. Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Voor onze begrippen te vroeg is tot onze ontsteltenis en verdriet plotseling overleden onze broer en zwager Nout Sanderse Wij gedenken zijn trouw en opofferingsgezindheid. Kapelle: Jo en Wim Huysse-Sanderse Yerseke: Addy en Lauw (in herinnering) van Eykeren- Sanderse Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Nout Sanderse Wij denken met veel respect aan de wijze waarop hij zoveel jaren heeft gezorgd voor onze zus en tante Addie. De Dij kwel familie Plotseling hebben wij een goede vriend verloren Nout Sanderse Wij wensen Addie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Dies en Marie Moerland Zo plotseling heengegaan Stil in mij Het is stil in mij. Alleen loze woorden schieten voorbij; Het is stil in mij. Jou verliezen is zwaar. Het is stil in mij. Mijn hoofd is leeg. Het is stil in mij. Ik zie je voor me met je stralende lach. Je pretogen je fijne karakter. Zo zal ik jou blijven onthouden. Maar op dit moment is het stil in mij. Je boezemvriend voor altijd Adrie Matthijsse Nieuwerkerk, 1 juli 2010 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Onze gedachten zijn bij Sandra, Nikki en Lotte Jan Ans Piet Ria Marjon Hennie Frank Hugo A Ellen Max,Wout Robert-Jan ABianca Daphne,Ruben Jeroen Silvia Lisa,Jurre Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Tonny Schiettekatte Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Sandra, Nikki, Lotte en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Het bestuur, de jeugdcommissie en leden van SKNWK Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Tonny Schiettekatte Sportief clublid van onze vereniging. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij wensen Sandra, Nikki, Lotte en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden Tennis Vereniging Duiveland Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en-oma Jacoba Jasprina Minnaard - Snoep echtgenote van Pieter Adriaan Minnaard A 9 april 1925 f3 juli 2010 Arnemuiden: P. A. Minnaard Arnemuiden: Wim en Diana Minnaard - Balk Jarno en Julia Wilco en Lianne Arnemuiden: Dirk Minnaard Overslag: Els en Arjen Canrinus - Minnaard Boudewijn Merel Jeppe Lewedorp: Heieen Minnaard en Jan van Nieuwenhuijsen Elias Jaromir Prinses Beatrixstraat 1 4341 GK Arnemuiden Maandag 5 juli is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 1 te Middelburg. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op woensdag 7 juli om 11.30 uur in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan te Arnemuiden. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd ontmoetingscentrum. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante, J.J. Snoep echtgenote van P.A. Minnaard s'Heer Abtskerke: J.A. Minnaard-Braam W. Minnaard (in herinnering) s'Heer Abtskerke: G. Minnaard F. Minnaard-Neels s'Heer Abtskerke: W.G. Braam-Minnaard J.J. Braam (in herinnering) s'Heer Arendskerke: A.Minnaard (in herinnering) M. Minnaard-van Liere Heinkenszand: G.J. Minnaard (in herinnering) L.W. Minnaard-van dePlasse C. Minnaard (in herinnering) Kruiningen: G.W. Nieuwenhuize-Minnaard W.G. Nieuwenhuize s'Heer Abtskerke: M.Minnaard A.P.J. Minnaard-ICoeman Neven en nichten Achterneven en achternichten s'Heer Abtskerke Juli 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 16