IÉ IHenseniinq.nl maandag 5 juli 2010 familieberichten 115 Joh. 10: De gelijkenis van den goeden Herder (dit is de trouwtekst van Pa en Ma 1946) Ouderdom, Verlaat mij niet, Heer, in mijn ouderdom. Als 'l< niet meer kan zoals ik graag zou willen; als benen weigeren en handen trillen, zie dan, juist dan, vol liefde naar mij om. Slechts 12 dagen na het overlijden van haar man, Dirk de Hamer, is overleden onze lieve moeder, oma en over - oma Adriana - Maria Wijkhuys Biggekerke, 13 januari 1924 Middelburg, 2 juli 2010 Oud-Zuilen: André en Rita de Hamer - Matthijssen Suzieen Koen Ralf Burgh-Haamstede: Ad en Jacqueline de Hamer - Van der Wal Cindy en Robbert Esmee Veroniqueen Richard Vlissingen: Nico de Hamer en Jannie Eeltink Marijn en Jessica Michiel en Lisa Erik Vincent Biggekerke: Ella en Arno Wielemaker - De Hamer Ronald en llona, Evi en Finn Suzanne, in liefdevolle herinnering Jasperen Elisa, Ai den Anne-Marie, in liefdevolle herinnering Correspondentie adres: Fam. Wielemaker-De Hamer, Valkenisseweg52,4373 RW Biggekerke. Op woensdag 7 juli van 10.00 uur tot 10.45 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Van 11.00 uur tot 11.30 uur zullen wij stilstaan bij het leven van ma. De begrafenis zal om 12.00 uur zijn op de. algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgings huis SWERF-RUST voor de geduldige en liefdevolle verzorging van de laatste jaren. Rustig is van ons heengegaan, onze zus, schoonzus en tante, Adriana - Maria de Hamer-Wijkhuys Middelburg2 juli 2010 Biggekerke: H. Kole-Wijkhuys in herinnering J. Kole in herinnering Koudekerke: M. Wielemaker-Wijkhuys J. Wielemaker Biggekerke: J. Kole M. Kole-den Hollander en kinderen |oÖQ| Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Paul van der Voort broer van onze col lega Rene en zoon van onze collega Richard Wij wensen Rene, Richard en overige familie heel veel moed en sterkte in het verwerken van dit verlies. We gedenken Paul die zeer belangstellend en betrokken was bij al onze werkzaamheden maar ook daarbuiten als een goede en warme vriend. Directie, personeel en cursisten De Ruyter Training en Consultancy Maritiem Instituut De Ruyter Ga maar, vlieg maar vlinder vlieg maar helemaal omhoog Ga maar, vlieg maar lieve vlinder vlieg maar naar de regenboog Als eens door onze zoute tranen een klein zonnestraaltje lacht weten wij, mooie vlinder dat jij daarboven op ons wacht. Bedroefd maar met mooie herinneringen aan zijn leven hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Tonny Joziasse in de leeftijd van 58 jaar. P. G. Joziasse-Bos Broers en zussen Neefjes en nichtjes Achternichtje Vlissingen, 1 juli 2010 Correspondentieadres: Geraniumlaan 16 4382 TZ Vlissingen De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 7 juli om 13.30 uur in Kerkcentrum de Schaapskooi, Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Voorafgaand is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Tonny. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Omdat Tonny van bloemen en kleuren hield, liever geen donkere kleding. Wat de toekomst brengen moge Tonny Joziasse Goede tijden, slechte tijden, goede tijden, slechte tij... Er is geen goed of slecht meer in tijd, we zijn hem kwijt. We hebben afscheid moeten nemen van We zullen hem missen in wie hij was en wat hij deed. Een markant persoon die goed voor zichzelf kon zorgen. Hij genoot van het leven en wij genoten van hem. Dit zal ons tot troost zijn nu en in de toekomst. Bert, Franck, Corrie, Ad, Boudewijn, Martin, Duco en alle begeleiders woonvorm Westerhof. Een kleurrijk mens is heengegaan. Tonny Joziasse Een markant persoon die ons leven kleur gaf door zijn creatieve talenten. Woonvorm Westerhof Dagbesteding Pluspunt Philadelphia Zorg Regio Zuidwest Middelburg, 1 juli 2010 In Californië is onverwacht overleden onze zus, schoonzus en tante: Cornelia Jobse Biggekerke - Monarch Beach 26-6-1934 27-6-2010 Sinds 2001 weduwe van J.Lanting. Uit aller naam: N.Z.Hoogerwerf-Jobse Correspondentie adres: Wagenmakersstraat 2, 4373AN Biggekerke "Allen die zich laten leiden door de geest van God, zijn kinderen van God Rom.8,14 Na een arbeidzaam leven is, gesterkt door het sacrament van de zieken, in alle rust in het verzorgingshuis "de Blaauwe Hoeve" te Hulst gestorven onze broer, schoonbroer, oom en medebroeder Josephus Johannes Pirenne, Marist Jos Hij mocht de leeftijd van 92 jaar bereiken. De familie Pirenne Paters en broeders Maristen 2 juli 2010. Zandstraat 10,4561 SC Hulst. Jos is opgebaard in familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Ér is gelegenheid aldaar tot het nemen van afscheid op maandag en dinsdag van 19.00 tot 19.30 uur. Eveneens kunt u afscheid nemen voorafgaande aan de afscheids- viering in de basiliek op woensdag van 10.15 tot 10.45 uur. De eucharistieviering waarin wij afscheid nemen van los is op woensdag 7 juli om 11.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend willen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance voor de afscheidsviering in de basiliek en persoonlijk na de begra fenis op het einde van het samenzijn in "Brasserie Truffino", Truffinoweg 2 te Hulst. De Rotaryclub Hulst neemt bedroefd afscheid van ons oudste lid Pater Jos Pierenne overleden vrijdag 4 juni. Jos behoorde tot de oprichters van de Rotaryclub Hulst op 7 mei 1971Hij was voorzitter van de club in het clubjaar 1975-1976. Zijn gestalte klein maar zijn hart "o zo groot". Geduldig, gemoedelijk, rustgevend, inspirerend en altijd sterk aanwezig! Zo kennen we Jos en zal hij verder leven in onze herinnering. Namens alle leden, Marco Apers, voorzitter Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht I Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven Hopen wij dat je nu de rust is gegeven Na een leven van eenvoud en een kortstondig ziekbed is plotseling overleden onze moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia de Ridder weduwe van Andries Jozias Overdulve in de leeftijd van 89 jaar Terneuzen :Jaap en Martha f Overdulve-Strijdonck Eddy Yvonne en Antonio John en Reina - Jo-Ann Rick en Silvia - Mack, Sophie Johan en Corrie Roy en An - Roan, Ryan Femke en Christiaan - Ivan, Isabel Ronald en Karin - Kir sten, Kaj, Lars, Mikky, Mike Cindy - Kim, Wessel, Ilse Johan en Jan Goes Piet en Cora Overdulve-Barends Marlies en Amos Shania Peter en Shereen Delano, Demi, Damian Terneuzen, 2 juli 2010 corr. adres: Rozenstraat 87,4537 SC Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag - 7 juli om 10.30 uur in uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. I Afscheid nemen is mogelijk voorafgaand aan de plechtigheid. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis "Ter Schorre", unit R 25, voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 15