Arjaan en Lien Schieman-de Putter üviirJeden Ebrina Dingemanse-Hamelink Dingenis Minnaard Dick Minnaard Dick 14 I familieberichten maandag 5 juli 2010 ff) I11enseniinq.nl Woensdag 7 juli 2010 zijn wij 50 jaar getrouwd. We vieren dit op vrijdag 9 juli 2010. Als u ons wilt feliciteren, dan bent u van harte welkom op onze receptie van 16.30 uur tot 18.00 uur in Restaurant La Marmite, Watervlietseweg 19, IJzendijke. Cadeautip: IS) Arjaan en Lien Schieman-de Putter Kreeksingel 55 4542 BN Hoek Tel. 0115-442462 Wij ontvingen het bericht van het overlijden van Arjen Appel vader van onze vriend Hessel. Wij wensen Hessel, Kasia en familie veel sterkte toe. Koert en Margreet Richard en Corine André en Sandra René en Astrid Patrick en Leandra Jacco en Nanda Eddy en Kathinka Want wij weten dat, zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeuwig, in de hemelen. (2 Korinthe 5:1) De Heere heeft op Zijn tijd tot Zich genomen, onze lieve en altijd meelevende tante, Neven en nichten Diep geschokt en terneergeslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Wojciech Piotr Górny Wij zullen ons Wojciech herinneren als een toegewijd collega en medewerker. Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wij wensen hen veel kracht en sterkte bij dit zware verlies Directie en medewerkers (f^\iAoe.ply^Zs^Uitzendburo Goes, juli 2010 We dcinken pa om zijn vriendschap en liefde, om zijn werken en zorgen, IVki om de vreugde van het samenzijn, v^T"-* we danken hem om het onzichtbare en onzegbare, dat ons dieper met elkaar verbindt en licht brengt in de duisternis. Erg verdrietig maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid móeten nemen van onze lieve pa en opa Jan Christiaan Spanjaard weduwnaar van Irene Charlotte Spanjaard-Heijdens Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Sluiskil: Thea en Frank Inghels-Spanjaard Joery in herinnering Knokke, 2 juli 2010 Correspondentieadres: Rentmeesterstraat 12,4541 EN Sluiskil U kunt afscheid nemen van pa in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 teTemeuzen, op dinsdag 6 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 7 juli om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Licht dat niet dooft Liefde die blijft Na een strijd van anderhalf jaar moeten we tot ons groot verdriet missen; Mijn lieve man en maatje, pa en opa Dick 10 maart 1944 's-Heer Hendrikskinderen: Middelburg: Goes: 's-Heer Hendrikskinderen: Goes: 4 juli 2010 Nelly Minnaard - Dominicus Leonie en Erik Nierijnck - van Tienhoven Suen en Debny, Anniek en Bas Cora en Janjaap van der Peijl - Minnaard Anna, Fleur, Luc Annelies en Robert van Sluijs - Minnaard Lieke Dennis Minnaard en Mayke Meijerink Sinoutskerkseweg 2 4472 AJ 's-Heer Hendrikskinderen Dick is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 8 juli om 12.30 uur in de PKN kerk, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats 's-Heer Hendrikskinderen. Hierna ontmoeten we elkaar in het "Heer Hendrikshuis", Te Werfstraat 18 aldaar. Zo moedig ben je geweest veel liefde heb je gegeven. Nu ben je teruggekeerd naar de Bron van Licht en Le ven. Diep bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Dick Minnaard Westkapelle: Vader en Moeder Dominicus Zoutelande: Willy en Daaf Francke-Dominicus Ciska en Wim-Pieter Jesse, Tobias, Nathan Richard en Judith Westkapelle: Adri en Ria Dominicus-Lievense Angela en Mare Zoë, Fenna Leonard en Ineke Westkapelle: Maarten en Nelly Dominicus-Hendrikse Peter en Melanie Onyx Sabine en Jackie Finn, Jur Niels en Renée Zoutelande: Lies en Jan Janse-Dominicus Laura en Ronald Alina Danny en Carina Christianne en Ronnie Zoutelande: Corrie en Adrie Meijers-Dominicus Ramon en Romy Mario (in liefdevolle herinnering) Verdrietig, maar met grote bewondering hoe hij heeft gestreden tegen zijn ziekte, geven wij U kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Westkapelle: Dres Minnaard Wil Minnaard-van Keulen Jullanadorp: Kees Minnaard Reinette Minnaard-Putters Puttershoek: Janny Buizer-Minnaard Jilles Buizer (in herinnering) Wemeldinge: Miep Karelse-Minnaard Johan Karelse Neven en nichten Wij wensen Nelly en de kinderen veel sterkte toe. 'Afscheid nemen wil je niet, dat doet pijn geeft veel verdriet' Grote bewondering en diep respect hebben wij voor de wijze waarop Dick met zijn ziekte omging. Vergeten zullen wij hem nooit, want achter alle tranen van verdriet schuilt de glimlach van mooie herinneringen. De vrienden: Roel en Tiny t Kees en Laura Peter en Joke Bedroefd zijn wij door hel overlijden van Dick Minnaard echtgenoot van onze collega Nelly Wij wensen haar, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Collega's en directie Dominicus BV Westkapelle Goes Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en in der eeuwigheid. Hebr. 13:8 Heden is, zeer vermoeid maar met vrede in haar hart, overleden onze lieve tante en oud-tante Adriana Rozina Marinusse-Kole weduwe van Andries Marinusse in de leeftijd van 97 jaar. Neven en nichten Achterneven en achternichten Goes, 4 juli 2010 Correspondentieadres: H.M.Kole Bruelisstraat 59 4421 CM Kapelle Onze tante en oud-tante is overgebracht naar het rouwcentmm, Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden ge houden donderdag 8 juli om 11.15 uur in de aula van genoemd rouwcentrum, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 14