De Vlieger Monuta ik heb geen uitvaart verzekering h.jobse Jaap Welleman MAREA Uitvaartbegeleiding ,-VS" Uitvaartverzorging Familieberichten Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hartje heeft altijd voor ons geklopt. Na een liefdevolle verzorging is zacht en kalm overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Anna Pieternella Dommisse-Dage vos sinds 14 januari 1992 weduwe van Marinus Dommisse A 5 januari 1919 12 juli 2010 Nieuwdorp: Hannie en Freek Mario Dion Vara Nieuwdorp: Addie en Ko Marnix en Marianne Kevin Lindsey Miranda en Anton Romy Nick Correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 58 4455 AX Nieuwdorp De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. W. Wé Wij willen u hartelijk danken voor uw warme belang stelling en uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Adriana Maria Ars-Joosen het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Juli 2010 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens haar ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve mama Jacqueline Dekker-Roos willen wij u hartelijk dank zeggen. Het is ons tot grote steun geweest. Jan Dekker Laura Nienke Annelotte facky Kattendijke, juli 2010 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Cornelia Hart-Stroo zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, juli 2010 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder Nelly Lemmens-Vermuë Uw aanwezigheid, de bloemen en de vele kaarten hebben ons goed gedaan en zijn een steun voor ons. Remy Lemmens en ïreen Gijssel Uw warme belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elly Schuiling - van Wijk is voor ons allen een grote steun geweest. We hebben het bijzonder op prijs gesteld. Ab Schuiling Alie en Adriaan Gré en Oscar en kleinkinderen Domburg, juli 2010 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma, Adriana (Sjaan) Toerse-Koole betuigen wij u onze oprechte dank. Juli 2010 Kinderen en kleinkinderen Hel heeft ons goed gedaan orn zoveel blijken van medeleven te mogen ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Johnny Tolhoek Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Corrie Tolhoek - Zuijdweg Kinderen en kleinkinderen Kruiningen juli 2010. DANKBETUIGING Wij zijn als gezin werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve mama en echtgenote Conny Verlinde-van de Vijver De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven en kaarten hebben ons goed gedaan. Familie A.J. Verlinde Terneuzen, juli 2010 Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve Pa en Opa Geert de Waard willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Kinderen en Kleinkinderen. Biezelinge, juni 2010. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Bram Wattel mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. P. Wattel-Provoost Kinderen en kleinkinderen Domburg, juli 2010 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve "zorgzame man, vader en onze opa Het zal ons tot steun zijn de komende tijd. Coos Welleman-de Hamer Chris Welleman Vera Romy Vlissingen, juli 2010 föiiiu/kiiu juni/juli 2000 INMEMORIAM Pa Moes juni/juli 2010 Op de een of andere manier zijn er toch tien jaar voorbij, niet bepaald de makkelijkste tijd voor mij. Jullie overlijden heeft me zo compleet aangegrepen, dat ik het eigenlijk nog altijd niet heb begrepen. Alles valt me zo gigantisch zwaar, zeker de afgelopen drie jaar. Jullie ontredderde dochter Elly "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient... f Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar •<+&xv Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. Jel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl wie verzorgt mijn uitvaart? Ook als u niet of ergens anders verzekerd bent, regelen wij uw uitvaart zoals u dat wilt. Bij Monuta De Voorzorg in Vlissingen en Monuta Goes zijn we er als u ons nodig heeft. bel 0118-41 27 60 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen bei 0113-21 63 63 Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes www.monuta.nl Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg J tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl éL De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Ujt-Vaartverzorqinq Dillenburglaan 63, Goes 0113 216815 www.uitvaart.vg UITVAARTZORG VOOTh^ Scho„nanr, 0^i£»0 Vooreen stijlvolle Begrafenis of Crematie <1 Schouwen-Düiveland Telefoon 01 i 1 40 2000 - Dag en Nacht www.uitvaartdevlieger.nl E-mail I pzcfarnilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 89