We kunnen en willen het nog niet geloven, maar vanaf nu moeten we verder zonder mijn schat van een man en SUPERPAPA van onze geweldige dochters. We hadden nog zoveel plannen. Hij stond altijd voor ons klaar. Onze dochters waren zijn trots. Hij zal ze niet meer zien opgroeien. Het is oneerlijk. Thonis Everard Schiettekatte TONNY 18 augustus 1965 1 juli 2010 We houden van je en we zullen je nooit vergeten! Sandra Nikki Lotte Dolfijnstraat 7 4306 CX Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren op donderdag 8 juli van 11.00 uur tot 12.00 uur in "Punt-3" op de Kerkring in Nieuwerkerk. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium ook nog gelegenheid tot condoleren. ledereen die van Tonny houdt is van harte welkom We kunnen het nog niet bevatten, dat onze geliefde jongste zoon en broer, zwager en oom is overleden. Thonis Everard Schiettekatte Tonny in de bloeiende leeftijd van 44 jaar. Wat zullen we je missen! Pa en Ma Schiettekatte Hans Annita Niels en Marit Laura Oscar Arnold Inge Kevin Sabina en Andrey Henkjan Krista Paulien en Wouter Louise Benjamin Jolanda John Joël Abel ljuli 2010 Plataanstraat 22 4306 DC Nieuwerkerk Verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Tonny Schiettekatte Lieve Tonny, fijne herinneringen hebben we aan jou, je blijft in gedachten altijd in ons midden. We houden van jou! Wim Gina Ar ie Sylvia Cor Davy Gino Spike Nieuwerkerk, ljuli 2010 Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze neef Tonny Schiettekatte in de leeftijd van 44 jaar. We wensen zijn vrouw Sandra, zijn dochters Nikki en Lotte en zijn ouders Wannes en Coba veel sterkte met dit grote verlies. oom Toon (in herinneringen tante Jannie oom Wim (in herinnering) en tante Jo oom Kees (in herinnering) en tante Ina tante Toos eri oom Willem (in herinnering) oom Paul en tante Katie oom Dries en tante Lenie oom Jan en tante Truus oom Daan en tante Licia oom Jaap (in herinneringentante Coby neven en nichten Nieuwerkerk, 1 juli 2010 Geen ha Tonny, ha Denise meer. We kunnen het niet bevatten. Tonny Schiettekatte Nikki, Lotte, Sandra en familie we denken aan jullie. Denise, Fred, Roellien, Eline en Niels Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Tonny Schiettekatte Man van onze klaverjasmaat Sandra Schiettekatte Wij wensen Sandra, Nicky, Lotte en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. De Klaverjassers van Café Charlie Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer T.E. (Tonny) Schiettekatte senior medewerker grafische producten bij de afdeling Informatieverzorging en Documentatie van directie Samenleving, Bestuur en Organisatie. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende een dienstverband van negen jaar zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Zijn nauwgezetheid, dienstbaarheid en aandacht voor correct schriftelijk taalgebruik waren kenmerkend voor zijn wijze van werken. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 2 juli 2010 Met aanvankelijk ongeloof, maar vooral met verbijstering en grote verslagenheid, hebben wij kennis genomen van het veel te vroege plotselinge overlijden van onze collega Tonny Schiettekatte Door zijn overlijden verliezen wij een zeer gewaardeerde en aimabele collega, die voor iedereen klaarstond en voor wie niets te veel was; kortom een gouden collega, die met zijn humor en goed ontwikkelde taalgevoel heel goed vorm gaf aan zijn werk bij de eenheid pre-press. Wij beseffen dat de verslagenheid bij zijn vrouw Sandra, zijn dochters Nikki en Lotte, en naaste familieleden nog veel groter is en wij wensen hen in deze dagen van droefheid heel veel sterkte toe. Wij weten zeker dat zij net zoals wij vele goede herinneringen aan Tonny bewaren en wij hopen dat deze herinneringen zullen helpen de pijn van zijn overlijden te verzachten. Middelburg, 2 juli 2010 mede namens alle overige collega's bij de provincie Zeeland de collega's van afdeling Informatieverzorging Documentatie van directie Samenleving, Bestuur en Organisatie René, Peter, Ben, Silco, Jan, Gido, Niels, Leandra, Peter, Wim, Dennis, Jan, Anne, Erwin, Jaap, Klara, Annemarie, Maxim, Inge, Adri, Dick, Belinda, Andrea, Linda, Gerard, Jan, Onno, Martin, Laura, Ed, Nelleke, Ingrid, Marjan, Jack, Christie, Lenny, Eric-Jan, Jerney, Esther, Sicco, Johan, Monique, Eric, Serife, Christianne, Bas, Henk, en Dick Zoals altijd een grapje en een dolletje... Even later... was je er niet meer Vol ongeloof en verdrietig zijn wij door het plotselinge ovelijden van "TOON" Wij wensen Sandra, Nikkie, Lotte en familie ontzettend veel sterkte toe. Nieuwerkerk Peter en Sonja van der Cingel Vera en Daan Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tonny Schiettekatte vader van Lotte, leerlinge aan onze school Wij wensen allen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Team en kinderen Medezeggenschapsraad Ouderraden Openbare Basisschool Duiveland Nieuwerkerk en Sirjansland Gerard Oele directeur We zijn geschokt door het overlijden van Tonny Schiettekatte echtgenoot van onze collega Sandra en vader van Nikki en Lotte. Lieve Sandra, Nikki en Lotte, we wensen jullie veel sterkte met dit grote verlies. Klaassen Notarissen, Zierikzee Sander en Monique Nini en Tom Gretha Josette Hans Annita Martin Guanita Jacqueline Arjen Kelly Charon Erna Karina Janneke Anja Zierikzee. 1 Juli 2010 Dankbaar voor alles wat zij in haar welbesteed leven voor ons en veel anderen heeft gedaan, geven wij u verdrietig kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en trotse overgrootoma Wytske Willemina van der Werf-Telle gehuwd geweest met Pieter Daniël van der Werf f 1959 A 6 november 1921 t 2 juli 2010 We zullen haar erg missen. Arnhem, Hans en Trudy Elise en Geert Marloes en Randy Sam Michiel en Loesje Jeroen Arnhem, Siena en Hans Ronald en Liset Kwint Loek Matthijs Zierkzee, Allévo "Borrendamme", kamer 109 Scheldestraat 2 Correspondentieadres: Castricumhof 49 6843 CP Arnhem Dinsdag 6 juli is er van 14.00 tot 16.00 uur op haar kamer in "Borrendamme" gelegenheid tot afscheid nemen. Woensdag 7 juli is er om 13.00 uur de samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat na een moedig gedragen ziek zijn is overleden onze lieve Wytske van der Werf-Telle sinds maart 1959 weduwe van P.D. van der Werf Haar zorg en aandacht voor de andere mens zullen wij ons blijvend herinneren. Oosterland: J. Ista-Both A.L. Ista (in herinnering) Bruinisse: H.J. vanderWelle-Both 1. van der Welle Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennis genomen dat is overleden onze dierbare schoonzus en tante Wytske van der Werf-Telle 6 november 1921 2 juli 2010 Oosterland, A. Kwaak-van der Werf R. Kwaak Nadine en Björn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 88