j 'Maria Valkier - Kjeoit ®BSl!i •juilsuni Van harte gefeliciteerd! Vader 25 jaar tandarts en zoon afgestudeerd! A.P. (Arjan) v.d. Dorpel Tandarts sinds 28 juni 1985 M.R.M. (Marijn) v.d. Dorpel Tandarts per 2 juli 2010 üyariüitèji Als je ouder wordt en niet meer weet wie je bent, als je mensen ziet maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Elizabeth Anna Bierens-Moeliker -Bet- in de leeftijd van 79 jaar. Biezelinge: Albert Bierens Biezelinge: Sannie en Gerard Verweij-Bierens Albert en Fanny, Rosalie Annelies enTwan, Loes Evelien Almere: janneke en Jan de Kam-Bierens Mark en Evelien, Luca, Ize Frank en Juliet, Marcus, Julian Tom Linda en Petra Goes: Jacqueline en Erik de Nooijer-Bierens Lars t Nina Pepijn Kapelle, 1 juli 2010 Zorgcentrum "Cederhof", Cederlaan 9 Corresponden tieadres Jufferswegje 13,4421 JA Biezelinge Zondag 4 juli is er van 16.00-17.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen op haar eigen kamer 116 in Cederhof. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 7 juli om 13.00 uur in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Heden bereikte ons het bericht dat onze buurvrouw Bet Bierens is overleden, na een moeilijke periode van haar laatste levensjaren. Wij wensen Albert, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. De buren Piet de Regt Jan en Mien Lukasse Jaan v.d. Vrie Jenny Verbrugge Niesje Meyboom Jannie Kloosterman Adrie en Koos Kloosterman Willie de Jager Jos en Marianne Vos Kapelle, juli 2010 Corrie Goedhart Gerben en Eveline Cabboort Simon en Heieen v.d. Schraal' Lou en Ria Huige Adrie en Wimke Overbeke Kees en Leny Traas Adrie en Mies Oele Cees en Ria v.d. Have Goodness and mercy all my life shall surely follow me; And in God's house for evermore My dwelling-place shall be. With regret and thankful for all she has done we say goodbye to Mary Pieterse-Featherstone From the early start of the Mission in Vlissingen a faithful supporter and an enthusiastic volunteer. The Port Committee Staff and Volunteers Congregation Chapel of Saint Nicholas Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God; niet uit werken, opdat niemand roeme. Efeze 2:8 en 9 Onze hemelse Vader heeft tot zich genomen, zijn kind, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Ebrina Hamelink ze mocht 91 jaar worden en was sinds 11 juli 1992 weduwe van Johannes Dingemanse Zaamslag, 25 oktober 1918 f Zoutelande, 2 juli 2010 Vlissingen: Matty en Wim jansen-Dingemanse Erno en Mieke, Joost, Suzanne, Esther Roland en Gerdien, Wim en Iteke, Rob, 'Rosanne en Richard, Lars Martin en Antoinette, Dagmar, Nadine, Iris Adwin en Hannah, Sam, Finn Heemstede: Hanna en Klaas Kat-Dingemanse Rutger en Carolien, Vera Erna en Ed, Tim, EliseV, Douwe Jan Paul en Annemarieke, Robin, Tamara, Stefan Vlissingen: Alida en Klaas Krol-Dingemanse Wouter en Linda, Kilian, Anna, Dion, Liam Hans Zoutelande: Frans en Loni Dingemanse-Dekker Anita en Jack, Lars Johan en Irma, Cecilia Gerard Frank Ebrina Aduard: Corry en Erik Valk-Dingemanse Ebrina en Sjoerd, Fleur, Tristan Henk en Anniek, Joran, Arne Jan-Jos en Rianne 's-Gravenpolder: Beppie en Wim van Tol-Dingemanse Erna en Herman, Celise, Yoran Wilma en Jeffrey Hanneke en Willem, Esmée, Roos Corine en Chris Linda en Joost Westkapelle: Bram en Leonie Dingemanse-Minderhoud Harm en Mariëlle Niels en Karlien Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg, die haar jarenlang liefdevol hebben verzorgd. Zoutelande, 2 juli 2010 Correspondentieadres: Familie W. Jansen, Boulevard Bankert 788,4382 AC Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 7 juli om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Zoutelande. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in gebouw Middendorp, Smidsstraat te Zoutelande, om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw Middendorp. Na een vriendschap van vele jaren is mijn altijd belangstellende bure Brien overleden. Ik zal haar missen. bure-Mina 'Een zorgzaam leden is ten einde gekomen. iCet laatste jaar Reeft de zeewind de geest verwaaid. 'Ma. oma, oma-oma, u Rad Ret betaverdiend. wedum& man DieValkier 19 mei 1921 Hans weert - Vlissingen 128 juni 2010 'Bedankt voer alles, wat u. ons, Reeft gegeven. Matg Heieen en RfcRard Mariët Hans, en 'Nel Mare en %aren Nilsen fin Jamie T)e> liefdevolle zorg door Ret voltallige, personeel van "ScReldeRof" is onbesdirijfelijkonvergetelijk geweest, daar Ren is Ret Raar thuis geworden en Reeft zij er nag van genoten. Correspondentieadres IET. Valkier laurierstraat 2 3319 1 FM Dordrecht Het afscheid Reeft in beslaten kring, in het crematorium plaatsgevonden. 02 U omsluit mij, van achteren van voren, u legt uw hand op mij. Psalm 139:5 In vertrouwen op zijn Heer en Heiland is na een actief en rijk leven, vredig ingeslapen onze lieve zorgzame papa en opa Cornelis den Engelse Kees gehuwd geweest met Elly den Engelse-Hol 12007 Emeritus predikant Ridder in de orde van Oranje Nassau "A 7 juni 1919, Lage Zwaluwe f 1 juli 2010, Goes Welberg, Anneke en John IJzerman-den Engelse Marcel en Saskia Xioinara 's-HeerHendrikskinderen, Joke den Engelse Joris Molenhoek, Esther den Engelse Helmond, Irene en Robert Daum-den Engelse Jeroen en Anke Sylvia en Paul Oldemarkt, Lisette en Bert van der Zwaan-den Engelse Correspondentieadres: Irene Daum-den Engelse Rivierensingel 755, 5704 KV Helmond De gedachtenisdienst zal gehouden worden op dinsdag 6 juli in de Protestantse Jacobuskerk aan de Ring te Renesse, aanvang 13.30 uur. Parkeer-mogelijkheid op het Transferium, op enkele minuten loopafstand van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Zeeuwse Stromen", Duin wekken 5 te Renesse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 86