LEYAKKERS ...Ben jij degene die ons team van leidinggevenden komt versterken? PRODUCTION SUPERVISORS (M/V) WOONSTICHTING Directeur-bestuurder m/v O JobTrack.nl zaterdag 3 juli 2010 I 23 Made with professional pride Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim noo medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van onze fabriek in Kruiningen zijn wij op zoek naar: i De functie Als Production Supervisor geef je leiding aan je team van medewerkers. Samen met hen zorg je ervoor dat de werkzaamheden efficiënt en doelmatig worden uitgevoerd. Je bent verantwoordelijk voor het behalen van de gestelde doelen, de personele bezetting en het optimaal laten presteren van je ploeg. Je verzorgt het werkoverleg op je eigen afdeling en neemt deel aan verschillende overleggen van andere afdelingen. In deze functie werk je volgens een 4-ploegenrooster gemiddeld 33,75 uur per week, waarbij je ook in het weekend kunt worden ingezet. De persoon Je functioneert door een combinatie van een afgeronde opleiding en opgedane werkervaring op HBO-niveau. Je opleiding heb je bij voorkeur in een (proces)technische of agrarische richting gevolgd. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. Na je inwerkperiode zullen verdere loopbaan- en ontwikkelafspraken worden gemaakt. Solliciteren? Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een groeiend bedrijf met toekomstmogelijkheden en een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 werkdagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer v.o.f., t.a.v. afdeling plant HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per e-mail aan wouterlabrujere@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Rudolf Steinerschool® De Rudolf Steinerschool in Terneuzen zoekt voor het komend schooljaar Een klassenleerkracht m/v voor 1,0fte voor de combinatie klas 1,2 en 3 De Rudolf Steinerschool is een basisschool op antroposofische grondslag. Er zijn 2 kleuterklassen en 6 onderbouwklassen. Wij zoeken een enthousiaste collega met de volgende kwaliteiten: voldoet aan alle bekwaamheidseisen voor leraar basisonderwijs heeft ervaring in en/of kennis van het vrijeschool-onderwijs werkt vanuit de antroposofie heeft aantoonbare didactische kwaliteiten is gericht op persoonlijke groei in het leraarschap is communicatief vaardig erkent en begeleidt individuele verschillen tussen de leerlingen toont betrokkenheid en verantwoordelijkheidsgevoel dat verder gaat dan je eigen groep is bereid om extra inspanningen te leveren om een doorstartende school op te bouwen beschikt eventueel over specifieke kennis op bepaalde gebieden (iet, taal, ib, rt, ed.) Gezien de huidige samenstelling van het college gaat bij gelijke capaciteiten de voorkeur uit naar een man. Er vindt een oriënterend gesprek plaats met de schoolleider waarna u uitgenodigd kunt worden door de sollicitatiecommissie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de schoolleidster: Eelkje Kalden 06-53561284 Uw sollicitatiebrief met c.v. verwachten wij uiterlijk 19 juli 2010 U kunt uw brief richten aan: De Rudolf Steinerschool t.a.v. de directie Postbus 340 4530 AH Terneuzen U kunt deze ook direct mailen naar directie@steinerschool-zeeland.nl Voor Woonstichting Leyakkers zijn wij op zoek naar een ervaren met het vermogen tot het verbinden van partijen, een bedrijfskundig en organisatorisch inzicht en kennis van vastgoedontwikkeling en -beheer. De functie Als Directeur-bestuurder van Woonstichting Leyakkers neemt u op 1 januari 2011, na de fusie, zitting in een collegiaal bestuur van de fusiecorporatie, bestaande uit 2 personen. Als voorzitter van dit collegiaal bestuur bent u eindverantwoordelijk voor een doelmatige bedrijfsvoering en het tot uitvoering brengen van een ambitieus ondernemingsplan. U zorgt voor een verbinding van beleid tussen de corporatie en haar belanghouders. Uw profiel U bent een Directeur-bestuurder met een verbindende bestuursstijl en bent in staat zowel interne als exter ne partijen tot elkaar te brengen. U bent in staat de verdere integratie van de fusiecorporatie succesvol te leiden, waarbij de volkshuisvestelijke prestaties, klanttevredenheid, professionaliteit en doelmatigheid van de organisatie kernbegrippen zijn. U heeft het politieke en maatschappelijke inzicht dat nodig is om lokale (politieke en maatschappelijke) processen te doorzien en hier uw weg in te vinden. U bent ondernemend, initiatiefrijk en toont durf, zonder de risico's uit het oog te verliezen. U heeft affiniteit met volkshuisvesting, kennis van vastgoedontwikkeling en -beheer, bent maatschappelijk betrokken en heeft ervaring met het leiden van een maatschappelijke organisatie. Leyakkers biedt Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met een jaarsalaris conform de nieuwste spelregels van de branche. Nadere informatie De selectieprocedure wordt verzorgt door Gerrichhauzen en Partners. Inlichtingen over deze vacature kunt u inwinnen bij Dr. L.G. Gerrichhauzen per mail via info@genp.nl of telefonisch op 078 - 6144 166. Daar naast kunt u meer informatie vinden op www.genp.nl/bestuurderleyakkers. Sollicitatieprocedure Er is bewust gekozen voor een verlengde sollicitatietermijn van 2 maanden. Uw sollicitatiebrief met motiva tie en C.V. kunt u uiterlijk op 1 september sturen naar: Gerrichhauzen en Partners, T.a.v. Dr. L.G. Gerrich hauzen, Postbus 546, 3300 AM Dordrecht. Onder vermelding van: Vacature Directeur-bestuurder Leyak kers. Of mailen naar info@genp.nl. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Woonstichting Leyakkers is een transpa rante, klantgeoriënteerde organisatie. De corporatie staat aan de vooravond van een fusie met Woonstichting Stro menland. De nieuwe organisatie zal ge leid worden door een collegiaal bestuur waarvoor een nieuwe voorzitter van het bestuur wordt gezocht. De formatie van de nieuwe organisa tie zal 98 FTE bevatten en 9.700 ver- huureenheden telien. Het werkgebied bestaat uit de 6 kerngemeenten Aiphen- Chaam, Baarie-Nassau, Gilze en Rijen, Goirle, Hiivarenbeek en Oisterwijk in de regio midden Brabant In het ondernemingsplan 2011-2015 staat een vijftal strategische opgaven centraal. Midden in de samenleving staan. Duurzaam bouwen en transfor meren voor de toekomst. Vraaggestuurd in doen en denken. Integrale kern- en wijkontwikkeling. Professionalisering van de organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze ad vertentie is niet gewenst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23