r (J) ftlensenüriq.n Ria Geluk 0 var] eden Teunis Klaver 36 (familieberichten vrijdag 2 juli 2010 Zilveren Anjer Het was een bijzondere gebeurtenis en een prachtige onderscheiding die ik op 9 juni mocht ontvangen van het Prins Bernard Cultuurfonds uit handen van H.M. Koningin Beatrix. Heel veel dank voor alle felicitaties die ik ontvangen heb via kaartjes en email, zomaar op straat, en via bloemen en kadootjes. Capelle - rectificatie - De crematieplechtigheid van zal heden, vrijdag 2 juli 2010, plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Heden bereikte ons het bericht, dat op 96-jarige leeftijd is overleden, onze zus, schoonzus en tante Marie-Louise van den Bruele Zuster Alberta We zijn bedroefd, maar met haar zijn we dankbaar voor haar rijke leven. Ze is op 1 juli begraven op het kloosterkerkhof van Moederhuis Charitas in Roosendaal. Terneuzen Brazilië Leusden Terneuzen Axel A. Calle-van den Bruele A. van den Bruele V. Koulen-van den Bruele A. Maas-van den Bruele L. van den Bruele-Pieters Neven en nichten Correspondentieadres: Simon Stevinhof 32 4532 KZ Terneuzen In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Elizabeth Wille-Scheerens weduwe van Bram Wille in de leeftijd van ruim 91 jaar Kinderen, klein en achterkleinkinderen Oostburg, "De Stelle" 25 juni 2010 Correspondentieadres: S. Corthals-Wille Draaibrug 15 4527 PB Aardenburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgehad. Geschokt en verdrietig zijn wij door het bericht dat onze oud-trainer Jan Menheere zijn laatste wedstrijd niet heeft kunnen winnen. Ruim 35 jaar heeft hij met veel enthousiasme en kennis van de sport onze trimgroep geleid. Elke zaterdagmorgen, zomer en winter door, heeft hij gewerkt aan onze conditie. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd en zullen niet vergeten dat hij ons bij elkaar Leeft gebracht in een hechte sportvriendengroep, die zich nog steeds actief met de trimsport bezig houdt. Wij wensen Annie en de kinderen veel sterkte toe. Leden en oud-leden van de Trimgroep Vlissingen De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij ons geschonken heeft, geven wij kennis dat - toch nog onverwacht - van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Magdalena van der Hoofd-Louwerse weduwe van Jan van der Hoofd Kruiningen, 9 mei 1919 Goes, 30 juni 2010 Amstelveen: K. van der Hoofd C.F.H. van der Hoofd-van den Berg Maurits en Sofia Roland en Celinha Goes: W.H. van der Hoofd M.I. van der Hoofd-Boonstoppel Simone en Walter Erik en Heieen René en Renate Crabes, Carganvillar (Fr.): S. van der Hoofd J.M.J. van der Hoofd-ter Haar Janwillem en Tessa Gijsbregt en Anne Eva en Gerrit en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kleinewei 20,4464 BL Goes Maandag 5 juli zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in rouwcentrum "Schaftenaar", Deventerweg 103 te Harderwijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 15.00 uur op de Gemeentelijke Begraafplaats, Oosteinde te Harderwijk. Zij die deze dienst wensen bij te wonen en vooraf afscheid willen nemen worden uitgenodigd om 13.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum, na afloop van de begrafenis. diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegenen die ik liefhad terug te vinden Tot ons grote verdriet is, na een langzaam achteruitgaande gezondheid, rustig van ons heengegaan onze zorgzame moeder en oma Maria Juliana Ysebaert-van der Linden sinds 20 februari 1997 weduwe van Maurice Léon Marie Ysebaert •Axel, 30 april 1919 Axel t Axel, 1 juli 2010 B.E.A.M. Ysebaert A.M.F. Ysebaert-Raemaekers t A.M. Kok-Maas Tom t Philip en Sietske St.Jansteen M.M.A.M. Ysebaert Correspondentieadres: Reigersbossestraat 2 4571 PN Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 5 juli om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de RK begraafplaats aan de Westsingel te Axel, alwaar tevens gelegenheid is tot condoleren van de familie. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis De Vurssche" en de extramurale zorg van "De Weistede" voor alle zorg en aandacht. Verdrietig geven, wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Gijs Ruitenbeek echtgenoot van Dien Sinke V 10 december 1925 Middelburg t 29 juni 2010 Rheden Namens de familie Sinke: W.|. Sinke Vredehoflaan 264 4382 C| Vlissingen Enige en algemene kennisgeving. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Augusta Johanna de Keizer - van Luyk Ita weduwe van Machiel de Keizer in de leeftijd van 89 jaar. Roos en John Joyce en Emiel Bob Anita en André Liza, Myrte Conchita en Harry Marco en Dorinda Jairo, Kyana Michel Vlissingen, 30 juni 2010 Correspondentieadres: Keucheniusstraat 7, 4384 BS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 5 juli van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een korte samenkomst worden gehouden, waarna we haar om 13.30 uur naar haar laatste rustplaats zullen brengen op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Een maand na de geboorte van nieuw leven hebben wij onze tot op het laatst gedreven maatje, pa en opi/dzadek moeten laten gaan Sipke Arjen Appel Ede, 6 februari 1939 - f Baarland, 30 juni 2010 I Hij heeft zijn leven dubbel geleefd. Baarland: J.-E.W. Appel-Reijnierse Dronten: Sytslce Appel en Gerrit Vierhuizen j fans j Sylvester Arjette Lagiewniki (PL): Hessel Appel en Kasia Krupowicz Kathleen Leontien Remco Nieuweweg31a 4435 AC Baarland Arjen is thuis. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 6 juli van 10.30 - 11.00 uur in Restaurant De Kleine Toren van Baarland, Nieuweweg 3 te Baarland. Na de afscheidsbijeenkomst is er van 11.00 tot 12.00 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd Restaurant, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bedroefd zijn we met het overlijden van onze zwager en oom S.A. Appel echtgenoot van J.E.W. Appel-Reijnierse Aardenburgh: A.W. van Iwaarden-Reijnierse J. van Iwaarden Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Freddy Herman Eduard Henri Martens Freddy Wij wensen Rita, Martin, Cathy en Arjen veel sterkte toe Collega's en oud-collega's Douane Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68