M 36 familieberichten donderdag 1 juli 2010 (lenseniinq.nl Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. Intens verdrietig om zijn heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Freddy Herman Eduard Henri Martens echtgenoot van Rita Mattheeuws *21 januari 1947 f29 juni 2010 Waterlandkerkje: R. Martens - Mattheeuws Oostburg: Molenstraat 75 4508 AH Waterlandkerkje Martin en Kathy Arjen De uitvaartdienst, waarbij u van harte wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 3 juli om 13.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Ten Hemelopneming in IJzendijke. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Bedroefd, maar met een diep respect voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons koorlid en zangvriend Freddy Martens Zijn betrokkenheid vanaf de oprichting van ons koor op 31 augustus 1999 tot heden en zijn goede stem zullen we erg missen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Rita, zoon Martin, schoondochter Kathy, kleinzoon Arjen en overige familieleden. Bestuur, leden en artistieke leiding van St. David's Minstrels l\la een liefdevolle verzorging in het zorgcentrum Randhof is toch I nog plotseling overleden mijn broer, en onze oom Pieter Johannes Oreel in de leeftijd 86 jaar. Goes: C.M. Rijn - Oreel Ria en Kees Jan en Thea Gert en Lilian Sjaak en Ria Piet en Addie Goes, 30 juni 2010 Correspondentieadres: Oudedijk 1 4421 JN Biezelinge De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 5 juli om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de j ontvangkamer van het crematorium. There for the Grace of God Go I Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijd ens baar leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Mary Pieterse-Featherstone Weduwe van Jan Pietei :se Ar Huil (Engeland) t Middelburg 5 juni 1926 28 juni 2010 Koudeherhe: John en Catherine Pieterse-van Oosten Ayla en Paul Blaricum: Philip en Dolly Pieterse-de Ruiter Damy Bobby Koudeherhe: Rob en Petra Pieterse-Orendel Monique Colin Correspondentieadres: Binnenhof 49 43 71 TD Koudeherhe De herdenking zal gehouden worden op zaterdag 3 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Plavendijh 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar dokter Peter de Laet en de medewerkers van de afdeling Dolfijn van het Verpleegtehuis Buitenrust. Zover wij konden zijn we met je meegegaan Tot het einde toe hebben wij je bijgestaan Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart Wij zijn blij zo iemand als moeder en oma in ons midden te i Je liefde, je kracht, je warmte en je lach. We zullen je missen, iedere dag. Gesterkt door het Heilige Sacrament der zieken is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Petronella Geertruida Maria Oosterveer - van der Laan sinds 8 december 1996weduioe van Petrus Jacobus Oosterveer in de leeftijd van 87 jaar. Goes: Ineke en Ad Schouwenaar - Oosterveer Marcel en Rosalie Jeroen en Linda Deventer: Peter en Renate Oosterveer - van Schie Danny en Anne Marco Sabine Yerseke: Paulien en Martien Zoeteweij - Oosterveer Dennis Kapelle: Monique en Dick van Straalen - Oosterveer Robbert en Daphne Frank en Maxime Marvin Yerseke: Michel en Els Oosterveer - Leuschel Tamara en Mark, Finn Kevin en Anne s-Heerenhoek: Marja Oosterveer en Kees Burger Twan Yerseke: Yvonne en Eric Huissen - Oosterveer Kenny Kaylee Onze dank gaat uit naar de verzorgsters van het Gasthuis voor de liefdevolle verzorging. 30 juni 2010 Kievitlaan 64, kamer 212, Goes Correspondentieadres: Beukenstraat 45, 4462 TP Goes- Moeder is thuis. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 3 juli van 19:00 tot 20:00 uur. Tevens is er voor de uitvaartmis nog van 12:30 tot 12:50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de doopkapel van de kerk. De uitvaartmis zal worden gehouden op maandag 5 juli om 13:00 uur in de Parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Laat ieder die bij je komt, je beter en gelukkiger verlaten. Ieder zal cle goedheid in je gezicht, in je ogen, in je glimlach zien. MoederTeresa Omringd door allen die haai' lief waren is, na een lang durige en met moed gedragen ziekte, rustig van ons heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en (over) oma Anna Cornelia Pladdet-Korpel Annie weduwe van Jacob Pladdet Ar Amsterdam, 7 november 1919 f Terneuzen, 29 juni 2010 Koewacht: Jan en Lisette Moerbeke: Akkie en Maril Hongkong: Niek en Silvia, Duurte Wij bedanken alle mensen van verpleeghuis "Ter Schorredie voor onze moeder en oma hebben gezorgd, heel hartelijk voor alle liefde en zorg die zij aan haar hebben gegeven. Verpleeghuis Ter Schorre, Bachlaan 90, Terneuzen Correspondentieadres: Benedenstraat 10,4576 CL Koewacht De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 5 juli om 10.00 uur in de aula van het rouwcentrum aan de Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in genoemd rouwcentrum. Als li geen rouwkaart van ons heeft ontvangen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Annie Pladdet-Korpel in de gezegende leeftijd van 90 jaar. A.E. Pladdet-van de Wege Jan en Els Terneuzen, 29 juni 2010 En als ik dood ben, treur dan niet. Ik ben niet echt dood, moetje weten, het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als jullie mij zijn vergeten. Nadat er aanvankelijk nog hoop was, bleken zijn optimisme en strijdlust ten slotte niet opgewassen tegen de slopende ziekte die hem heeft getroffen. Met veel verdriet geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde en zorgzame man, onze fijne vader en opa Jan Menheere Johannes Thomas Goes, 28 april 1940 Vlissingen, 27 juni 2010 Annie Menheere-Rem ij n Heidie en Martien Burger-Menheere Bas Jan Karin en Wijnand Mijnders-Menheere Marjolein en Niels Annemarie John en Allisson Menheere-Singadji Whitney Leroy Robin F. Leenhoutsstraat 20 4388 ND Oost-Souburg Voorlopig geen bezoek aan huis. Geheel naar de wens van Jan heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38