L èiwi Jo en Willem Braam ÜVBtl'dÜSn f 0 IHensenlinq.nl donderdag 1 juli 2010 familieberichten 135 DANKBETUIGING Hartelijk bedankt voor al uw felicitaties, bloemen en kaarten bij ons 60-jarig huwelijk. Laantje van Westdorp 1 4462 AS Goes Enige Kennisgeving "Haar stoel'is leeg Haar stem is stil 'Wie laar heeft geiend 'Weet-wat dat zeggen wil I Jeanne Dumoleyn echtgenote van Johan Bracke Terneuzen, 2 februari 1926 - Terneuzen, t 25 juni 2010 Sluiskil Johan Bracke Kinderen Kleinkinderen Albertpolderstraat 22,4541BH Sluiskil De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liever geen bezoek aan huis. Verdriet was groot toen ze je geen kans meer op genezing konden geven. Verdriet werd onderdrukt toen je samen met ons nog mooie momenten kon beleven. Samen zijn we tot de drempel gegaan. Omringd door onze liefde ben je moedig en rustig van ons heen gegaan. Groot-is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Maria Paardekooper Rie 4 oktober 1936 28 juni 2010 Biggekerke: Marian en Jan Boogaard-Rottier Dennis en Marjolijn Angelique Koudekerke: Monique en Martin van Aller-Rottier Demi Ashley Vlissingen, Falckstraat Correspondentieadres: Fam. Boogaard Vliedberg 3 4373 AZ Biggekerke Er is gelegenheid om afscheid van Ma te nemen op maandag 5 juli a.s. van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. De familie waardeert het zeer, wanneer u een persoonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkinspagina op internet van Maria. U gaat hiervoor naar www.degrootdekam.nl en vult onderPersoonlijk Requiem' bij naam 'Maria' in en bij het wachtwoord 'Paardekooper'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Johannes Adriaan Duine Den Helder 12 juli 1936 Oost-Souburg 29 juni 2010 Adriana Duine-Krauwel - Rinske f Patrick en Miranda Bas, Nina Brigitte en Brio Mike, Stacy Tatjana en Ricardo Jennifer, Kristy, Silvana Ulrike en Marcel Zoé Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Platanenstraat 23 4388 PA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 5 juli van 13.45 - 14.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium, Dag lieve opie Jennifer Kristy Silvana Bedroefd zijn we om het heengaan van mijn broer, mijn zwager en onze oom Johannes Adriaan Duine In onze herinnering blijft hij voortleven Adrie en Nel Duine Eline en Theun Floris en Shanna Oost-Souburg, 29juni 2010 Bedroefd zijn wij door het overlijden van Joop Duine vader van onze vriendin Brigitte Wij wensen haar en haar familie heel veel sterkte toe. Peter, Sandra en de kinderen Heden overleed zacht en kalm onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Suzanna Magdalena van der Linde weduwe van Izaak Jannis Verplanke in de leeftijd van 88 jaar. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 28 juni 2010 Correspondentieadres: j Irenestraat 25 4532 BG Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. God geef ons kracht, Kracht om vast te houden En kracht om los te laten Stil van verdriet, maar ook met diep respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte wist te dragen, en dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat in alle rust naar zijn Hemelse Vader is heen gegaan mijn man, onze lieve vader en opa Willem Flipse Wim Goes, 7 december 1951 Goes, 29 juni 2010 Goes: Joanne Flipse-Ostermeier Monique Goes: Silvia en Kees Kloetinge: Arnold en Danielle Rick en Esmee Dronten: Robert en Esther V Goes: Ivonne en Pierre Sophie Hoogewei 92,4464 AM Goes Er is gelegenheid tot afscheid hemen zaterdag 3 juli van 13.30 tot 14.00 uur in rouwcentrum De Bevelanden Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 5 juli om 13.30 uur in de Maranathakerk, Berg weg 43 A te Goes. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraaf-plaats te Goes. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in het rouwcentrum De Bevelanden In plaats van bloemen een gift aan KWF Kanker bestrijding, rekeningnummer 26000. Voor dit doel zal tevens een collectebus gereed staan. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Uw ogen zagen mijn vormeloos begin, alles werd in Uw boekrol opgetekend, aan de dagen van mijn bestaan ontbrak er niet één. Psalm 139:16 Na een moeilijke periode van ernstige ziekte, heeft de HERE op Zijn tijd thuisgehaald onze lieve jongste broer, zwager en oom: Willem Flipse Hij mocht 58 jaar worden Voorburg: Jo Flipse 's-Heer- Hendrikskinderen: Jasper en Aartje Flipse-Kant Middelburg: Adrie en Heieen Flipse-de Kraker Zwolle: Nelly en.Jan Horst-Flipse Rotterdam: Janny en Peter Veling-Flipse Rotterdam: Suus en Kees de Rijke-Flipse Neven en Nichten We bidden voor onze schoonzus Joanne met de kinderen en kleinkinderen, dat God hen met Zijn liefde en trouw blijft omringen en ons als familie cle kracht geeft er te zijn voor hen in deze moeilijke tijd. Goes, 29 juni 2010 Het leven is een bouwwerk, waarvan je zelf de architect bent. Van ons is heengegaan onze Pa en Opa Pieter Nicolaas Zijnen Rotterdam, 27 april 1932 f Middelburg, 29 juni 2010 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Dampoortstraat 14 4332 AV Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 3 juli 2010 om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37