Colofon ÜTdriP/d mttehteu I (Tlenseniinq.nl woensdag 30 juni 2010 137 Met droefheid geven wij kennis, dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoonzuster en tante Jacomina Tilroe- Cornelisse in de leeftijd van 91 jaar weduwe van Adriaan Tilroe Middelburg: F.S. v.d. Slikke- Tilroe Middelburg: C. Tilroe- Schoe neven en nichten Middelburg, 28 juni 2010 Dag lieve ma, nu moet je gaan al het werken en al je zorgen - het was goed, het is nu gedaan Je was zo je eigen in alles wat je deed je lachen, je huilen je lief en je leed... Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Julia Clementina Paelinck-van Waes weduwe van Josephus Franciscus Paelinck Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Heikant: Fonske Paelinck t RoosendaalLeon en Ineke Paelinck-Maas Veronique, Desirée, Eline Jeröme Heikant: Petra en Patric Sponselee-Paelinck Pieter, Jasper Heikant: Heidi en Jos Dobbelaar-Paelmck Kimberly, Twan 27 juni 2010 Vlasstraat 27,4566 BC Heikant U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 2 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia (Van het Kind Jezus) te Heikant, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met leedwezen heeft het Bestuur van JASZ (Jazz Activiteiten Stichting Zeeland) kennis genomen van het overlijden van onze oud- voorzitter, adviseur en vriend, Bob van Koetsveld Wij gedenken Bob met waardering voor zijn inzet voor onze Stichting en wensen Elly, kinderen, familie, vrienden veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Het bestuur van JASZ, mede namens haar donateurs üiSkfiBiulife Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Maria Bliek-van Belzen betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. A.M. Bliek Kinderen en kleinkinderen Amemuiden, 30 juni 2010 Hij heeft van het leven genoten Hartverwarmend was het dat zo veten ons bij het afscheid van onze bijzondere zoon, (schoon)broer en oom Paul Eggermont terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en kaarten. We weten zeker dat velen zich Paul zullen blijven herinneren. Terneuzen, juni 2010 Familie Eggermont Dankbetuiging In ons verdriet om het plotseling verlies van onze lieve en onvergetelijke Tilly en Leo hebben wij als troost, veel steun en warme belangstelling mogen ondervinden. Onze dank hiervoor. Julia en Kees Jansen van Rosendaal-Hommel, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Jos Koene Hebben ons veel steun en troost gegeven. Wij willen Hiervoor hartelijk bedanken. Het doet ons goed te weten dat Jos bij zoveel mensen geliefd was en gewaardeerd werdWij zijn niet de enigen die hem zullen missen, Marian Koene - van der Burg, Robbert, Marlies en Camiel. Goes/juni 2010 li) fiöüjrtfJsiJII 30-06-2009 30-06-2010 Marie Ma weer al 1 jaar voorbij, maar we blijven je missen Joop, kinderen en kleinkinderen mSSÊÊÊKS^§: ERZORGING Peter Butler Ljke begeleiding bij uitvaart Roüwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandfiet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39