ÖysrJsiilsf) Teunis Klaver 36 familieberichten woensdag 30 juni 2010 fDensenlinq.nl Heden overleed, na een fataal herseninfarct, onze altijd zorgende en liefde gevende vrouw en moeder Catharina Janse - Simonse Westkapelle 2 oktober 1946 Vlissingen 28 juni 2010 echtgenote van: Eliza Janse moeder van: Micha Janse Molenweg 14 4374 BG Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 3 juli 2010 van 10.45 - 11.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is. Zomaar ineens hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Cathrien echtgenote van Liza Janse moeder van Micha Westkapelle: Marjan Minderhoud-Simonse Wim Minderhoud Lineke Telleman-Simonse BertTelleman Jeanet Geldof-Simonse Leo Geldof Adrie Simonse Els Simonse-Kaland Willy de Nooijer-Simonse Adrie de Nooijer Neefjes en nichtjes Diepbedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzus en tante Cathrien fanse-Simonse Kattendijke: Piet Janse en Ida Vermeiden Nelly Janse-Melis (in dierbare herinnering) Jur en Astrid, Mila Breda: Neeltje en Jan Verwijmeren Eva en Sjoerd Vincent en Tessa Westkapelle: Kees en Debora Janse-Dekker Marjolein Judith en Danny Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze nicht Catharina Janse-Simonse Wij wensen Liza en Micha veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Abraham Janse Maria Cornelia Janse-Dobbelaar Neven en nichten Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Verdrietig zijn wij door het onverwachts overlijden van onze altijd behulpzame en gastvrije vriendin Cathrien Janse Wij wensen Liza en Micha veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen Zoutelande: Gertjan en Lisette Lisa en Nout Westkapelle: Jesse en Judith Om alles wat voorbij is en half vergeten ben ik bedroefd Verdrietig zijn wij door het overlijden van Opa Vermeulen Eily en Leo Kees en An ja, Anika, Ilona, Lesley Luteijn Bedroefd vanwege zijn plotselinge vertrek, maar verheugd dat hem verder lijden is ontnomen, delen wij u mee dat in Zorg centrum De Brouwerij op 83-jarige leeftijd is overleden mijn vader, onze broer en oom Middelburg, 4 februari 1927 t Koudekerke, 27 juni 2010 Frans Klaver A.F. Klaver t M.M. Klaver-Suurmond t Nel, Henk, Cock A. van Belzen-Klaver K. van Belzen t Kees, Lia, Crina, Henk, Janneke E. Sekewaël-Klaver R. Sekewaël t Ben, Boy, Judith F. Klaver t (1939) Correspondentieadres: Postbus 7126 4330 GC Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen van Teunis is mogelijk op vrijdag 1 juli a.s. van 14.30 tot 15.00 uur in rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 1 juli om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij stellen het op prijs wanneer u een bloem mee neemt voor een fleurig boeket ter afscheid van Teunis. Na afloop van deze plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Grand Café Buitenrust, ingang Buitenruststraat 221 te Middelburg (let op: betaald parkeren). Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben we kennis genomen dat, na een ernstige ziekte, is overleden mevrouw Annie Megens-van Grunsven echtgenote van onze jachtleider Wij zullen Annie missen tijdens de jachtdagen en wensen Theo en de kinderen veel sterkte toe. De combinanten en jagers vrienden van de jachtcombinatie te Kruiningen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Annie Megens Zij was voor ons een trouw lid van "Het Vrouwengilde Hans weert". Wij wensen Dhr Theo Megens en kinderen heel veel sterkte. Namens het Bestuur en leden "Vrouwengilde Hansweert" Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilligster Annie Megens Annie heeft zich meer dan twintig jaar als medewerker en daarna nog jaren als enthousiaste en zeer betrokken vrijwilligster ingezet voor de cliënten van Zorgcentrum Maria-Oord. Wij leven mét haar man en kinderen mee en wensen hen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. vrijwilligers en cliënten Zorgcentrum Medewerkers, Maria-Oord Zorggroep Ter Weel namens Raad van Toezicht namens Managementteam Dhr. J.G de Looff, voorzitter Mw. drs. J.A Traas, bestuurder De strijd is gestreden, de laatste game is geslagen... Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd tennislid Annie Megens Wij wensen Theo, Jan, Annemieke en René veel sterkte toe. Bestuur en leden LTC Hansweert Heden overleed onze geliefde zwager en oom Wim Stolk We wensen Ma en de kinderen veel sterkte in de komende tijd met dit verlies. Jaap den Haan (in herinnering) Ineke den Haan-v/d Schelde Betsy Hagesteijn-den Haan Joost Hagesteijn Jo Heijboer-den Haan Kees Heijboer Piet den Haan Ans den Haan-Padmos Neven en nichten Th ere for the Grace of God Go I Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens kaar leven keeft omrin gtl delen wij u verdrietig mede dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Mary Pieterse-Featkerstone Weduwe van Jan Pieterse W Huil (Engeland) "f Middelburg 5 juni 1926 t 28 juni 2010 Koudekerke: Jokn en Catherine Pieterse-van Oosten Ayla en Paul Blaricum: Philip en Dolly Pieterse-de Ruiter Damy Bohhy Koudeker ke: Rok en Petra Pieterse-Grendel Monique Colin Correspondentieadres: Binnenhof 49 4371 TD Koudek erke De herdenking zal gehouden worden op zaterdag 3 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar dokter Peter de Laet en de medewerkers van de afdeling Dolfijn van het Verpleegtehuis Buitenrust. Que en paz descanse Omringd door allen die hem lief waren is onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve (schoon) vader, onze lieve puppu en overgrootvader Ronald Gustave Leon Van Steenkiste Gent 14 januari 1927 Vlissingen 23 juni 2010 Vlissingen: Ana Maria de las Mercedes Van Steenkiste- Madsen de Azpeitia Oost-Souburg: Manolita en Richel Cominencia-Van Steenkiste Thijs en Laura Helm-Cominencia, Finn Natalie Cominencia Middelburg: Tina en Ron Telussa-Van Steenkiste Ramon Telussa en Eveline Goedbloed, fesper Romy Telussa Antwerpen: Miguel Van Steenkiste en Lidia Schinkel Guana Bay (Sint Maarten): Micheline Van Steenkiste en Hans Mos Bobbie De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Vlissingen. Julianalaan 9 4382 AT Vlissingen Met speciale dank aan Sabrina Curiel, Liesbeth Dekker en de verzorgenden van Zorgstroom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38