241 zeeland Boulevard wordt 'fietsstraat' Brugman WEERGALOZE ACTIE-10-DAAGSE Veel poep en weinig douches Goes Marconistraat 34 Telefoon 0113-246080 www.brugman.nl KEUKENS BADKAMERS BZB Vocaal Ensemble geeft miniconcert Pauzeconcerten in Oostkerk Dansen in wijkcentrum Baardmannetjes broeden in riet /Vf akkeliJk woensdag 30 juni 2010 door Miriam van den Broek VLISSINGEN - De gemeente Vlissin- gen wil na de zomer van de boule vard een fietsstraat maken. Om de boulevard veiliger te maken, had de gemeente twee mogelijkheden: het aanleggen van vrijliggende fiets paden of de realisatie van een fiets straat. De keuze viel, mede door het advies van bureau SOAB, op een fietsstraat omdat die het beeld van de boulevard als verblijfsge- bied versterkt. De prioriteit wordt zo duidelijk gelegd bij het langza me verkeer. Het wegdek krijgt vol gens het plan twee brede, gele stro ken. In het midden en aan de twee zijkanten komen smalle grijze stro ken die ervoor zorgen dat de fiet sers goed hun ruimte nemen op de weg. Auto's worden zo gedwongen rustig achter de fietsers aan te rij den. Ruimte om in te halen is er wel. De realisatie van een fiets straat staat los van het grote herin richtingsplan van de boulevard dat volgend jaar klaar moet zijn. Zo zou het wegdek van de boulevard eruit zien als de weg een fietsstraat wordt. fotomontage gemeente Vlissingen ZIERIKZEE - Honden- en paarden- poep, loslopende honden, het ge brek aan douches en toiletten, geen verdwaalpalen of speelvoor- zieningen voor kinderen. Het zijn dingen die de bezoekers van Schouwse stranden storen. De er gernissen zijn naar voren geko men uit een enquête die vorig jaar onder Nederlandse en Duitse strandbezoekers is gehouden. „Daar gaan we nu naar kijken", zegt wethouder Ad Verseput (re creatie). Eventuele aanpassingen worden eind dit jaar verwerkt in de strand- visie. Tussentijdse aanpassingen tij dens het lopende seizoen zit er vol gens Verseput niet in. Naast de ergernissen is het algeme ne oordeel over de onderzochte stranden wel goed. Gemiddeld scoort het strand een kleine acht. SINDS 1971 Vraag naar de voorwaarden Acties zijn niet geldig op prijspakkers. 'Prijzen van de afgebeelde keuken e zijn exclusief tegels en accessoire MIDDELBURG Het BZB Vocaal Ensemble geeft morgen een miniconcert in het ka der van het Lange Jan Project in de Koorkerk in Middelburg. Het uit negen vrouwen bestaande koor komt uit Tholen en Halsteren. Het ensemble wordt begeleid door 1 pianist Edu de GofFau. Het gevarieerde concert begint om 15.00 uur. MIDDELBURG Vanaf mrgen zijn in de Oostkerk te Middelburg wekelijks de pauzecon certen. Elke donderdag tussen 12.30 en 13.00 uur zal het beroemde De Rijckere-orgel uit 1783 worden be speeld. Het spits wordt afgebeten door de organist van de Oostkerk, Bram Beekman, in een programma met werken van Kellner, Böhm, Bach en Beekman. OOST-SOUBURG In de maand juli kan iedere donder dagavond worden gedanst in wijk centrum De Regenboog aan de Middelburgsestraat 113 te Oost-Sou burg. De zaal gaat open om 19.00 uur en het dansen begint een half uurtje later. De dansavond duurt tot ongeveer 22.30 uur. De entree bedraagt twee euro. 'S-GRAVENPOLDER In natuurgebied De Zwaakse Weel bij 's-Gravenpolder zijn broedende baardmannetjes waargenomen. De vogel voelt zich thuis in rietmoe ras. Boswachter André Hannewijk weet het aantal broedgevailen niet precies, maar hij heeft er twee ge spot Bij het herstellen van 100 hec tare natuur langs de oevers in 2006, was herstel van de populatie baardmannetjes een hoofddoel. Strak, fris en sfeervol. Dat is de Ascona. Compleet uitgerust met royale koelkast, rvs apparatuur en een strakke afzuigkap. Dit alles maakt van deze moderne keuken een speelse werkplek. Deze complete badkamer heeft alles was nodig heeft. Een Ben Charmir. badmeubel, een wegklapbare douchewand met daarachter de Ben douche kraan. Het Ben toilet met softclosezitting en de designradiator vormen de finishing touch in deze moderne badkamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 26