buitenland 9 Maakt de prijs voor u het verschil? Brand treft nachtclub in Surabaya: tien mensen komen om Beeld Stalin plots weg I Vijverspeciaalzaak j£, www.floorskoishop.nl I ATTENTIE!! s één week I MAGAZIJN UITVERKOOP! D E L S C H E R. f Pornowebsites mogen .xxx gebruiken Doublet Nieuw in Zeeland! Jachthuis geweermakerij Doublet Open dag: Kies ook voor 3 jaar energie! DELTA, voordelig en dichtbij. Vijverbouw en verkoop van Japanse koi JF Voor openingstijden kijkt u op onze site: BBÉ&gïSKiXEË&lËS - - - - - I, i Ritthemsestraat 9 4388 JM Oost-Souburg Mob: 06-54927845 Fax:0118-466539 email: info(«>floorskoishop.nl HL zaterdag 26 juni 2010 Aan de VN-vredesmacht die naar ven, maar dit mislukte. Sinds 1953 het schiereiland werd gestuurd zwijgen de wapens, maar vrede is er deed ook Nederland mee. De Ameri- nog altijd niet. Er vielen miljoenen kanen wilden de communisten ver- doden. volgens ook uit Noord-Korea verdrij- foto KCNA/EPA GORI - Een bronzen standbeeld van Sovjetdictator Josef Stalin is door Georgische autoriteiten in de nacht van donderdag op vrijdag verwijderd van het plein in zijn ge boorteplaats Gori. Het beeld was een van de weinige nog overgeble ven monumenten voor de vroege re leider. De verwijdering van het beeld was niet aangekondigd. Het zes meter hoge beeld wordt verplaatst naar het binnenplein van een museum in Gori dat ge- wijd is aan Stalin. Op het plein van de kleine stad zal nu een mo nument worden neergezet voor de slachtoffers van de oorlog die Ge orgië in 2008 voerde met Rusland. De afgelopen jaren was er veel te doen om het beeld, omdat de pro- westerse regering van president Saakasjvili meerdere keren aangaf dat het moest verdwijnen. De in woners van Gori verzetten zich te gen dit plan. Veel Georgiërs zien Stalin als een held. Surabaya - Tien mensen zijn vrij dagochtend omgekomen bij een brand in een afgeladen nachtclub in Surabaya, de op een na grootste stad van Indonesië. Het kostte de brandweer verschil lende uren om het vuur onder con trole te krijgen. Onder de doden bevonden zich ook een moeder en het kind van wie ze tijdens de tragedie waar schijnlijk beviel. Een dergelijk traumatische gebeur- tenis kan soms de bevalling oproe pen. Ook een Japanner en een Au straliër zijn bij de brand om het le ven gekomen. Vijf slachtoffers van de brand lig gen nog in kritieke toestand in het ziekenhuis. Volgens de politie in Surabaya kan het dodental oplopen, omdat red dingswerkers nog steeds op zoek zijn naar mogelijke overlevenden onder het ingestorte dak van het café op de bovenverdieping. Stalin gaat van zijn sokkel, foto epa waren plechtigheden. Op zondag 25 juni 1950 viel het Noord-Koreaanse leger onverwachts de zuidelijke hoofdstad Seoul aan. Amerikanen drongen de Noord-Koreanen terug. zaterdag 26 juni t/m zaterdag 3 juli (maandag gesloten) alle merken op de le verdieping i. O delscher Grote Markt I I -1 3 4461 AH Goes www.delscher.nl O BRUSSEL - Pornowebsites kunnen in de toekomst .xxx achter hun webadres zetten. Icann, de organisatie die besluit welke webadressen mogen be staan, liet gisteren weten versneld toestemming te gaan geven voor het gebruik van .xxx. Door de nieuwe webextensie ont staat een soort digitale rosse buurt, waar alle pornografische websites te vinden zullen zijn. SÊSSS^ssssssssmmxassesBiaBS^amaammsssmss^isiSi De winkel voor al uw jachtartikelen! Vrijdag 2 juli van 19:00 tot 21:00 uur Zaterdag 3 juli van 10:00 tot 16:00 uur Beeldhoeveweg 8 4453 TD 's-Heerenhoek 0113-350889 www.jachthuisdoublet.nl info@jachthuisdoublet.ril Bel 0800-5150 en stap in voor 1 juli

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 9