opruiming. tet0ci zeeland 129 mannen' Danser Timor naar Goes Goes in Concert trekt stekker uit evenement met heel veel keus PVV zoekt nieuw talent! www.pw.nl Vakantiemix Duikwinkel Ongeluk tijden hulpverlening Varen naar Tour Ontbijt, lunch en meel bij molen de Lelie Veer in de vaart zaterdag 26 juni 2010 lange vorststraat - goes PARTIJ VOOR DE VRIJHEID De Partij voor de Vrijheid is op zoek naar kandidaten voor de Provinciale Staten en de Eerste Kamer. S door Luc Oggel RILLAND - Een ongelukkige samen loop van omstandigheden deed zich donderdag even na zessen voor op de Oude Rijksweg bij Ril land. Een automobliste botste frontaal op een stilstaande auto van een 54-jarige vrouw uit de gemeente Tholen. Die verleende op dat mo ment hulp aan enkele fietsers die op het fietspad onderuit waren ge gaan. De achterop komende automobilis te had haar auto niet opgemerkt en botste tegen de achterzijde. De bestuurster liep bij de aanrijding lichte verwondingen op. Bij haar in de auto zaten vier kinderen, waaronder een baby. Zij raakten niet gewond. mmmmmmtmzmmmsmsmmmmmmmmmmmmmtm RENESSE - De Witte Boulevard heeft in het voormalige bankge bouw van de ING in Renesse een duikwinkel geopend. De winkel bestond al in beschei den vorm op het gelijknamige va kantiepark in het dorp, maar is nu uitgebreid en geprofessionaliseerd. De winkel richt zich niet alleen op lokale en regionale duiksporters, maar ook op duikers uit de rest van Nederland en België. Naast de verkoop van spullen van diverse merken die een duiker zoal nodig heeft, is bij de winkel ook een vulstation voor flessen en kun nen opleidingen van SSI, Scuba Schools International, worden ge volgd. De duikwinkel is het hele jaar open. GOES - De inmiddels wereldbe roemde danser Timor Steffens, die als enige Nederlander zou mee doen aan Michael Jackson's This is It-concerten, geeft op 4 juli een workshop in Sportpunt Zeeland in Goes. Steffens is naar Zeeland gehaald door dansschool MoveslDancewa- rehouse in Goes. Naast Steffens ko men ook de Amerikaanse choreo grafen Misha Gabriel en Eddy Mo rales. Zij werk(t)en onder andere met Janet Jackson, Mariah Carey, Justin Timberlake, Pink en Missy Elliot. Noami Vos van Moves! is erg blij met de komst van met name Stef fens. „Het is bijzonder, want hij woont nu in Amerika en dit is zijn enige workshop in Nederland. In de Randstad zijn ze jaloers", lacht ze. Zo'n vijftig dansers uit Neder land, België en Duitsland hebben zich aangemeld voor de work shops, maar er zijn nog een paar plekken vrij. Aanmelden via goes@moves.nl. Het tv-program- ma RTL Boulevard komt opnames maken. Mensen die willen komen kijken naar de workshops zijn ook welkom, zij betalen vijf euro en tree. De workshops beginnen om 12.00 en duren tot 18.00 uur. ZIERIKZEE - Kinderopvang De Be landen biedt tijdens de zomerva kantie de 'vakantiemix' aan. Een zomeractiviteit rondom het thema Groen en Uitdagend. Voor kinde ren van vier tot en met twaalf jaar worden allerlei activiteiten georga niseerd. De vakantiemix staat ook open voor kinderen die normaal niet naar de bso gaan. Naast de vakantiemix wordt ook de sportmix en de theatermix geor ganiseerd. Meer informatie een aanmelden op www.kinderopvang- debevelanden.nl ZIERIKZEE - De zeilklippers Bracks- and en Morgenster hebben een 'Tour de France-arrangement' sa mengesteld. De schippers varen op 4 juli met de gasten aan boord naar Neeltje Jans om daar rond 12.00 uur af te meren. De gasten kunnen dan naar de reclamekara vaan en de tourrenners kijken waarna de klippers onder zeil te rug naar Zierikzee varen. De tocht duurt een hele dag. Fokker Gerard Adriaanse in het nieuwe duivenhok van kinderboerderij De Vooraf reserveren noodzakelijk: Klepperhoeve. foto Lex de Meester 06-41317093 of 0111-415830. door Luc Oggel GOES - Het evenement Goes in Concert is niet meer. De bezoekersaantallen vielen de laat ste jaren tegen en daarom heeft het stichtingsbestuur besloten de stekker eruit te trekken. Goes in Concert werd sinds 2003 jaarlijks (met uitzondering van 2004) gehouden op de Grote Markt in Goes. Klinkende namen als Blof, Krezip, Guus Meeuwis Van Velzen, Nick en Simon, Jan Smit en Kane maakten er hun op wachting, maar desondanks ble ven de laatste jaren veel kaarten lig gen. Voorzitter Kees van Overloop van de Stichting Goes in Concert, die de organisatie in 2008 overnam van de Stichting Goes Promotie, kan niet echt een duidelijke oor zaak aanwijzen voor' de tanende belangstelling van het evenement. „Het weer was meestal wel rede lijk en we hebben de prijs van de kaartjes zelfs verlaagd. Wellicht dat meespeelde dat Goes in Con cert altijd op zondag was. De spon soring was daardoor ook wat lasti ger te regelen." Verkassen naar de zaterdag is volgens Van Overloop wel overwogen, maar de horeca gaf volgens hem de voorkeur aan zondag. „Op zaterdag zitten de kroegen toch wel vol, op zondag niet." Van Overloop vindt het 'jammer voor Goes' dat het evenement ter ziele is. „Maar we zagen het niet meer gebeuren dat het nog gaat omslaan." Overigens heeft de Goese horeca inmiddels het initiatief genomen voor een nieuw muziekevenement op de Markt; Goes Live on Stage. Op 17 en 18 juli geven verschillen de (landelijke) coverbands acte de presence. Het gaat om Over the Ed ge, Catch, Robinson, Campaign, Groove Department en Pitchlight. ELKERZEE Molen de Lelie in Eikerzee (Scha- rendijke) is gestart met een ontbijt/luchroom en molenwinkel. Vanaf 8.00 uur is de zaak open voor een kop koffie, ontbijtje of een lunch met broodje of pannen koek. Zowel het brood als de pan nenkoeken zijn gebakken van ei gen meel. In de molenwinkel worden brood, bakmixen, streekproducten en sou- veniers verkocht. Het bedrijf is aan gesloten bij 'de fïetscafés, dus er is een oplaadpunt, een reparatieset en er zijn fiksfietskaarten te koop. De zaak is van dinsdag t/m zondag open van 8.00 -19.00 uur. Bij molen de Lelie in Eikerzee is een ontbijt- en lunchroom geopend. foto Dirk-Jan Gjeltema PERKPOLDER - Ondanks gedoe over gemeentelijke subsidies komt het zomerveer Perkpolder-Hansweert maandag in de vaart. „Ik heb ver plichtingen tegenover scholen", al dus schipper Laurens de Brouwer. Hij hoopt volgende week op klaar heid. Het veer vaart in principe tot en met 27 augustus. Info over ver trektijden: www.rondjepontje.nl. Torenstraat 46, Serooskerke Walcheren Herenhuis, voormalige -dokterswoning, op-een H-t* riant perceel van S88 m2 'wSSSÊS^ eigen grond. Een schitte- V f'4, rend, statig huis met zeer h muM veei ruimte (1280 nj3 Mjll-IIfflP -i f' 261 m21eh rnpgelilkhe- den. Ei is tevens een vakahtieappaitement. Ideaal voor bed break- NIÉUW fast o.i.d.. M makelaar y Qns volledige woningaanbod: Autobedrijf Tholen B.V. ruim 75 jaar een begrip in mobiliteit Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61