Jannis Jacob Visser r7" Muriel Bommeljé-van Wijk (J) filensenlinq.nl zaterdag 26 juni 2010 familieberichten 149 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig geven wij u kennis dat na een leven van liefde en zorg, thuis is overleden mijn lieve man en onze lieve vader en. schoonvader Jan echtgenoot van Maria E. Woittiez Groede, 19 februari 1928 Breskens: t Breskens, 24 juni 2010 M.E. Visser - Woittiez Corry en Jan Harrie en Marian Oranjeplein 4 4511 CL Breskens De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 29 juni om 10.30 uur in de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats in Breskens. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in De Ontmoeting. En nu nog maar alleen het lichaam los te laten. De liefste en de kinderen te laten gaan om daarna de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. Intens verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor alle fijne en gelukkige jaren die we met elkaar hebben gedeeld, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige vader en super opa Simon Mattheus Franciscus van Pinxteren Simon 25 oktober 1940 t 24 juni 2010 "Ik hield van jullie allemaal, heel veel Loes van Pinxteren-Bokhout Rob en Leonie Petra ~in herinnering Youri Pascal Martijn Lara Sonja en Ron Denise en Wouter Tim Volkerakstraat 54 4301 XT Zierikzee Simon is thuis. De afscheidsplechtigheid zal dinsdag 29 juni om 10.30 uur gehouden worden in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij zorgen zelf voor de bloem en, u kunt een gift geven aan het KWF, een collectebus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Want Ik leef en gij zult leven. Johannes 14: 19b Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze broer, zwager en oom Willem Krijger echtgenoot van Jacomina Krijger-Maljaars Oudelande, 17 juli 1925 - f Goes, 24 juni 2010 Oudelande: Mina Krijger-Maljaars Arnemuiden: M.M. van Eenennaam-Krijger L. van Eenennaam t Kapelle: M.M. Mol-Krijger J.J. Mol t Nisse: f. van Westen-Krijger P. van Westen Goes: J. Maljaars M. Maljaars-Kaaijsteker Oostkapelle: A. Maljaars Neven en nichten Tolhoekweg 2,4436 RL Oudelande. Wim is thuis, alwaar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 29 juni om 13.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te Oudelande, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'D'n Ostpit', gelegen heid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op de wereld was hij één van de vele, maar voor God en mij was hij uniek. Gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken, hebben wij na een ongelijke strijd tegen zijn ziekte afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze pa Marcel Joannes Gijsbertus de Wael - Marcel - 29 januari 1939 - 25 juni 2010 Tannie de Wael-Paauwe Gerrie en Miranda Michel Eigen Erf 1 4451 HL Heinkenszand Dinsdag 29 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 30 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Lieve Marcel, dappere broer, rust zacht Irene en Janus Yvonne Sjef t en Adrie Mieke en Marius Leonie en Kees Trees Bernadette en Riny neven en nichten Na een moeilijke periode hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Marcel de Wael Familie Paauwe Kees t Jannetje t, Marien en Sien Adrie en Corrie Leni en Rinus Bennie Neven en nichten We zijn erg bedroefd door het overlijden van onze dierbare vriend Marcel Dankbaar voor de jarenlange vriendschap We zullen je erg missen Jan en Betsy Hoondert PilJlküïtulsÜflS! ti J - Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje I Iedereen heel veel dank voor het hartverwarmende mede leven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn fantastische vrouw, onze lieve mama en geweldige oma Oostkapelle: Simon C. Bommeljé Den Haag: Monica Hampshire-Bommeljé Paul Hampshire Marieke Charlotte Luynes (Fr): Gert-Jan Bommeljé Hanneke Bommeljé-van Rootselaar Monica Jeanne Oostkapelle, juni 2010 Mijn kinderen, schoonzoon kleinkinderen en ik danken U voor de reacties en uw aanwezigheid tijdens het afscheid van mijn I man, onze vader, schoonvader en opa Jan den Hartigh hij was zoals hij was. Colijnsplaat, juni 2010 Hetty den Hartigh Kinderen en kleinkinderen En nu is er het grote gemis, dat samen nooit meer samen is. ledereen heel veel dank voor het intense medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Gerard Koenraads De genegenheid die daaruit sprak heeft ons nog eens duidelijk gemaakt hoezeer Gerard als mens door u werd gewaardeerd. Hennie Koenraads-Godeschalk Therèse en Wilfred Rosalie, Jordi, Luna Sebastiaan en Yanaica Railey Middelburg, juni 2010 Voor de hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekbed en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma, Johanna Adriana Kouwer-Hollestelle betuigen wij onze oprechte dank. Zij waren ons tot grote steun. Tevens spreken wij onze grote dank uit voor de liefdevolle, toegewijde verzorging die onze moeder mocht ontvangen in 'Cleijenborch'. Ook bedanken wij de fysiotherapeut de heer K. de Haas voor zijn goede zorgen. Ds. K. v.d. Broeke danken wij voor haar pastorale begeleiding en het leiden van de rouw dienst. Pieter en Bep Kouwer Rinus en Willy Kouwer Rie en Kees Filius Klein- en achterkleinkinderen Wissenkerke, juni 2010 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Arjaan Lepoeter Namens kinderen, klein-en achterkleinkinderen. Goes, juni 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51