t Ovsrisdsjj Janneman, Jan van Osch <1 fïlenseniïnq.nl WêIêèêêêêsl - zaterdag 26 juni 2010 fiÉM familieberichten 148 Leve de Revolutie, met een Gezond Boerenverstand! Op 24 juni is onze lieve, inspirerende, eigenwijze, overleden. We zullen jouw 'kindje' GRIP op LEVEN verder laten groeien! Bart, Danielle, Elize, Harm, Harrie, Janna, Jan-Willem, Marielle, Noortje, Sjakelien, Theo GRIP BV. m üya/Jadsn Een Brabander in het Zeeuwse land Hard werken en moeilijke tijden, je deed alles wat je kon. Geen dag zonder werk, maar ook geen dag dat je niet moest zorgen. Vroeg uit bed, lange dagen alles voor vrouw en gezin, je was een rots m de branding. Met dankbaarheid, omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, laten wij u weten dat van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze pa, opa en opa-opa Wilhelmus Adrianus Heijmans - Wim - Pussen, 14 juni 1925 - Kwadendamme, 25 juni 2010 Cor Heijmans-Bal Corry en Meijndert Rozalinda en Michel Koen Sanny en Anton Sandra en Paul Emma Marieke Tim Toby en Monique Ralph Mandy Betsy en Louis Raymond en Jilka Riet en Hans Ronald en Astrid Michel Jan en Tiny Anne en Thomas Jurrian Onze dank gaat uit naar dokter de Graaf, dokter Peene en de Thuiszorg Kerkeboomgaardstraat 24 4434 AB Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 29 juni om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 15.00 de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 11.30 tot 12.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft. Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zwager, oom en oudoom Chris Slootmans Wij wensen Grada, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. familie Rasenberg Nog volop genietend van het leven is, na een aantal maanden tussen hoop en vrees, overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa Wim Koole 25-12-1940 's-Heerenhoek 24-06-2010 's-Heerenhoek: Trees Koole-Rens Heinkenszand: Stefan Koole Lianka Vermeulen Goes: Rob Koole Mieke Koole-de Vrieze Noé Mads Molendijk 45C. 4453 AD "s-Heerenhoek Wim is thuis, waar u welkom bent om afscheid van hem te nemen. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 29 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wim zou het op prijs stellen, dat u i.p.v. bloemen een gift geeft ten bate van K. W.F. Kankerbestrijding. Voor dit doel zal een collectebus gereed staan. Moedig en met al je energie heb je gestreden. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze collega en goede vriend Wim Koole Wij wensen Trees en de kinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. We zullen je nooit vergeten. Jan en Jo van Sluijs Henk en Liesbeth Keulemans Wim en Janny Sangers lacques en Siena Fijen Guus en Nel Remijnse Luc en Coby de Vries 24 juni 2010 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze behulpzame buurman Wim Koole Wij wensen Trees en haar familie veel sterkte toe. Mevr. J. Vermue-Werri Thijs en Ineke Nagelkerke 's-Heerenhoek, 24 juni 2010 Mijn filmster heeft de set van het le\>en verlaten. Hij heeft zijn laatste rol uitgespeeld. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies delen wij u mede dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve man, vader en opa Nico Kramer ïV Amsterdam 24 december 1948 t Vlissingen 25 juni 2010 Dina Kramer-Lobregt Michel en Lonneke Daan, Amber, Pepijn Emiel en Lia Roy, Tess Silvio en Marlien W Senne, Melle Westerzicht 134 4585 AR Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 29 juni om 11.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve papa, bedankt voor de mooie tijd met jou. Nico Kramer Samen hebben we de moeilijke tijd met een lach en een traan gedragen. Je blijft voor altijd bij ons. 24-12-1948 Michel Lonneke 25-06-2010 Emiel Lia Silvio Marlien Voor onze lieve opa en voor altijd onze vriend Nico Kramer Opa je zit voor altijd in onze hartjes 24-12-1948* Daan Kramer Roy Kramer Amber Kramer Tess Kramer Pepijn Kramer 25-06-201 Ot Senne Kramer Melle Kramer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 50