en opstaan zeeland 129 opruiming te 'Uitspraak RvS over AH nog eens goed bekijken' pleegkinderen met heel veel keus Katholieke kerk open voor publiek Wandeltocht rond het Veerse Meer Amateurkunstenaars tonen werk in tuin Natuurexcursie op de fiets Volop muziek in Walcherse kerken Hoogste punt nieuwbouw in Nieuw-Bonedijke PVV zoekt nieuw talent! www.pw.nl zaterdag 26 juni 2010 lange vorststraat goes V LISSINGEN De Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel in Vlissingen is tot en met 4 september elke vrijdag en zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur open voor publiek. Vrijwilligers geven rond leidingen. Op 11 september, Monu mentendag, is de kerk open van 10.00 tot 17.00 uur. Op 16 juli, 13 au gustus en 11 september zijn er de monstraties icoonschilderen. VEERE De Middelburgse wandelsportvere niging 't Zand en wijkvereniging Zanddijk-Veere hebben voor van daag een wandeling rond het Veer se Meer georganiseerd. Deze Mars rond het Veerse Meer is 25, 45 of 60 kilometer lang. Om 8.00 uur kan gestart worden bij 't Praetuus, Frans Naereboutstraat 1, Zanddijk. www.wandelsportmiddelburg.nl VROUWENPOLDER In de tuin van de familie Van Op stal aan de Vrouwenpolderseweg 44 in Vrouwenpolder is dit week einde een tentoonstelling van wer ken van amateurkunstenaars te zien. De expositie is gisteren al begon nen, maar ook vandaag en morgen zijn bezoekers tussen 10.00 en 16.00 uur welkom in de tuin. VEERE IVN Walcheren heeft voor vandaag een natuurexcursie op de fiets geor ganiseerd in de omgeving van Veere. De fietstocht begint om 13.30 uur op de parkeerplaats bij de Campveerse Toren in Veere en gaat via Oostwatering, Vrouwenpolder en Gapinge terug naar Veere. Kos ten: 2 euro per persoon. www.ivn.nl/walcheren Peter en Elma Borcheld met vijf van de acht kinderen. foto Ruben Oreel Autobedrijf Tholen B.V. ruim 75 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl wwvztholenbv.nl www.saabtuning.nl VLISSINGEN - Liefhebbers van koor zang kunnen dit weekend hun hart ophalen in Walcherse kerken. Vandaag is in de Sint Jacobskerk in Vlissingen het eerste inloopcon cert van dit zomerseizoen. Vanaf 15.00 uur zingt Vocaal Ensemble Sint Laurens. Toegang is gratis, er is wel een collecte. Morgen is het de beurt aan het Vo caal Ensemble Elancore. Elancore zingt vanaf 15.00 uur (grotendeels Engelse) liederen en madrigalen, gevolgd door kathedrale koormu ziek, in de Middelburgse Koor kerk. De entree voor dit concert is tien euro, voor jongeren onder de zestien is het gratis. AH wil de winkel maximaal tien jaar openhouden - niet voldoende is gewaarborgd. Concurrent Agri- markt heeft de hoogste bestuurs rechter daarmee aan zijn zijde ge kregen. De Bat zet vraagtekens bij de uit spraak. „Dat probleem van die tij delijkheid zie ik niet zo, want je kunt als gemeente altijd nog hand haven." Volgens hem ligt 'alles nog open'. „We zullen in overleg moe ten met AH, misschien valt er nog iets te organiseren. Bijvoorbeeld door een nieuwe, andere vergun ning af te geven." PARTIJ VOOR DE VRIJHEID door Luc Oggel GOES - Goes gaat de uitspraak van de Raad van State, waarin is be paald dat Albert Heijn geen tijdelij ke winkel mag openen op bedrij venterrein Klein Frankrijk, 'goed bekijken'. Dat zegt wethouder Jo-Annes de Bat. Het college had vrijstelling van het bestemmingsplan verleend voor de plannen van AH. De Raad van State oordeelde woensdag echter dat de supermarkt geen winkel mag beginnen in het pand van Au- toTeam, omdat de tijdelijkheid - VLISSINGEN - De volgende stap in de metamorfose van de Vlissingse Bonedijkebuurt is gezet. Gisteren is het hoogste punt bereikt van het nieuwbouwplan Inicio. Daar komen 28 huurhuizen en veertien koopwoningen. Het project is naar verwachting van woningcorporatie l'Escaut en projectontwikkelaar Marsaki eind dit jaar klaar. In Nieuw-Bonedijke is ook begonnen met de bouw van een nieuwe brede school, de Combinatie. Daarin komen drie basisscholen en allerlei sociaal-maat schappelijke voorzieningen. foto Ruben Oreel De Partij voor de Vrijheid is op zoek naar kandidaten voor de Provinciale Staten en de Eerste Kamer. 649.000,- k.k Torenstraat 46, Serooskerke Walcheren -sf Herenhuis voormalige riant perceel van 888 m2 l-v-f" *,7LY^ eigen grond. Een schitte rend, statig huis met zeer V veel ruimte (1280 m3 lawWi Lj 261 m2) en mogelijkhe- den. Er is tevens een vakantieappartement. ideaal voor bed break- ■UW fast o.i.d..

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31