LARIDE^ I 31 Coördinator CJG/Verslavingszorg (m/v) Jeugd Gezin WIJ STAAN VOOR GOED VMBO EN ZOEKEN DAAROM DE BESTE COLLEGA'S O JobTrack.nl zaterdaag 26 juni 2010 La ride is gespecialiseerd in de ontwikkeling van maatschappelijk vastgoed en woningbouw, in de markt van maatschappelijke partijen heeft Laride met een ervaren team van 18 medewerkers een stevige marktpositie. In nauwe samenwerking met corporaties, gemeenten, onderwijs- en zorginstellingen ontwikkelt en realiseert Laride aansprekende projecten, zowel binnenstedelijk als in uitbreidingswijken. Onze activiteiten variëren van conceptontwikkeling, huisvestingsconsultancy, proces- en projectmanagement tot en met bouwmanagement. De kern van onze toegevoegde waarde ligt in strategische ontwikkeling, de initiatieffase en het ontwerpproces. Het creëren van huisvestingsoplossingen is maatwerk. De gebruikers staan centraal in onze aanpak. Op basis van onze bedrijfskundige expertise en vastgoed- en bouwkennis benaderen wij vraagstukken integraal. Naast de adviesopdrachten worden projecten op basis van verschillende samenwerkingsvormen gerealiseerd, van Projectmanagement tot Design Build. Functie Als projectmanager ondersteunt u de ontwikkelingsmanager tijdens de initiatief- en definitiefase. Na besluitvorming over de project kaders en randvoorwaarden, neemt u de regie en verantwoordelijkheid voor de inhoudelijke uit werking van projecten. U bent verantwoordelijk voor de selectie van ontwerppartners en geeft zelfstandig sturing aan diverse ontwerp-proces- sen. Als voorzitter van het ontwerpteam vervult u een centrale coördinerende rol in het ontwerp proces. U geeft leiding aan het proces van prijs- en contractvorming. U stelt de teams samen en bent de onderhandelingspartner namens onze opdrachtgever(s) naar alle uitvoerende partijen. U plant, controleert, bewaakt en corrigeert op basis van fasedocumenten, in nauwe samen werking met uw collega's. De invulling van uw rol tijdens de realisatiefase wordt mede bepaald door de complexiteit van de opgave. Profiel U hebt affiniteit met voorbereidings trajecten en relevante ervaring (minimaal acht jaar) met complexe huisvestingsprocessen. Bij voorkeur heeft u een bouwkundige of gerela teerde opleiding op hbo- of academisch niveau. U bent bedreven in het effectief communiceren op alle niveaus binnen complexe projecten. U legt makkelijk relaties en versterkt deze door uw overtuigende optreden en natuurlijke handelswijze. Ervaring met projectmanagement is een must, raakvlakken met maatschappelijk vastgoed daarbinnen vormen een pre. U bent ondernemend en initiatiefrijk en demonstreert een groot lerend vermogen. Reageren Spreken de visie, de cultuur en de functie u aan, reageer dan binnen 10 dagen, bij voorkeur per e-mail of per brief aan de directie van Laride: Rene.Clijsen@Laride.nl, Bastion 58, Postbus 211, 5500 AE Veldhoven. Hart voor huisvesting Meer informatie over Laride. de functie en het functieprofiel vindt u op www.laridB.nl. Het Centrum voor Jeugd en Gezin Schouwen-Duiveland (CJG) is een netwerkorganisatie gericht op het aanbieden van alle dienstverlening voor verslavingszorg en voor opvoeden en opgroeien aan gezinnen, ouders en jongeren tot 24 jaar. Het CJG is nog volop in ontwikkeling. Binnen het CJG Schouwen-Duiveland wordt gewerkt volgens het zorgregie model. Om de bedrijfsvoering van het CJG goed te waarborgen, zoekt Indigo Zeeland voor het CJG Schouwen- Duiveland een voor 28-32 uur die belast wordt met de dagelijkse leiding en verantwoordelijk is voor de geleverde activiteiten en diensten. Ben jij: - een enthousiaste en inspirerende bruggenbouwer meteen resultaatgerichte en innovatieve inslag die-in staat is relaties op te bouwen en te onderhouden; - een HBO-er met relevante opleiding én ervaring in de coördinatie van non-profit-organisaties (een arbeidsverleden in de jeugdhulpverlening en/of verslavingszorg is een pré); - een daadkrachtige persoonlijkheid die het belangrijk vindt om goed te communiceren en medewerkers wil stimuleren en enthousiasmeren; - iemand met kennis en affiniteit van financieel beheer en bestuurlijke processen. Dan bieden wij een boeiende en interessante functie waarin je al deze kennis en vaardigheden kunt ontplooien en verder ontwikkelen. Samengevat behoren tot die functie o.a. de volgende taken: - vertegenwoordigen van het CJG bij alle externe bijeenkomsten en overleggen voor zover deze niet tot de functionele bevoegdheid van de zorgregisseur behoren; - onderhouden van contacten met participerende organisaties en het vormgeven van de samenwerking; - bewaken, borgen en toetsen van kwaliteit en kwantiteit van de publieksfunctie en de dienstverlening van het CJG; - begeleiding, operationele aansturing en ondersteuning van medewerkers; - het gevraagd en ongevraagd leveren van adviezen of bijdragen aan gemeentelijk beleid op het terrein van jeugdwelzijn en (verslavings-)zorg; - organiseren en inhoud geven aan de PR-activiteiten van het CJG; - vervaardigen en verstrekken van managementinformatie aan bevoegd gezag. Je komt in dienst van Emergis, centrum voor geestelijke gezondheidszorg. Via een detacherings overeenkomst worden de werkzaamheden verricht bij het CJG Schouwen-Duiveland te Zierikzee. De functie is ingeschaald volgens fwg-groep 55. Het salaris vangt aan met 2.208,- en eindigt op 3.571,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Wij bieden verder goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, conform de cao-ggz. Nadere informatie over deze functie kan verkregen worden bij Sjoerd Riddersma, zorgregisseur van het CJG Schouwen-Duiveland. Telefonisch bereikbaar onder nummer 0111 45 71 60. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae mailt u vóór 5 juli a.s., onder vermelding van vacaturenummer 2010.cjgsd, aan sollicitatie@emergis.nl. Kunt u niet per e-mail reageren, stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan Emergis, personeel en ontwikkeling, Postbus 253,4460 AR Goes. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur naar de interne kandidaat. centrum Schouwen-Duiveland kijk ook even op onze websites www.indigozeeland.nl, www.emergis.nl en www.schouwen-duiveland.nl De 12 VMBO-scholen van het ROC West-Brabant liggen verspreid in de regio en hebben samen ca. 5500 leerlingen en zo'n 650 medewerkers. Deze worden aangestuurd door vestigings directeuren met ondersteuning van een centraal kantoor in Breda. Voor 8 van onze scholen zijn we per 1 augustus 2010 op zoek naar nieuwe collega's. Belangstelling? Stuur uiterlijk 7 juli aanstaande een sollicitatiebrief met je CV aan Esther Kerkman, stafmedewerker P&O. Postbus 6956 4802 HZ Breda Mailen kan ook: e.kerkman@rocwb.nl. Prinsentuin College Andel Docent LB Groen, Grond Infra Oudenbosch Docent LB Sport en Bewegen Docent LB Wiskunde (0,5769 Fte ter ziektevervanging) Docent LB Engels Docent LB Economie Docent LB Nederlands Docent LB Beeldende Vorming Docent LB Techniek Onderbouw Medewerker Administratie Medewerker Bibliotheek/OLC 0,1538 Fte 0,8846 Fte 0,5769 Fte 0,6923 Fte 0,6923 Fte 0,3077 Fte 0,5385 Fte 0,8 Fte 0,7 Fte Halsteren Docent LB Duits 0,7692 Fte Docent LB Frans 0,4615 Fte Docent LB Nederlands ter vervanging wegens zwangerschap tot uiterlijk 1 januari 207 7 0,3846 Fte Medewerker OLC 0,3 Fte Kijk voor meer informatie op www.prinsentuin.nl onder over ons/vacatures Westerpoort College Docent LB CKV Docent LB Verzorging 1 Fte 0,5769 Fte Kijk voor meer informatie op www.westerpoorttholen.nl onder contact/vacatures 0,6896 Fte 0,5172 Fte 0,2413 Fte 0,1107 Fte 0,9310 Fte 0,2 Fte Scala Docent LB Nederlands Docent LB Biologie Docent LB Economie Docent LB Frans Docent LB Engels Kijk voor meer informatie op www.scalabreda.nl onder contact/vacatures. Effent Conciërge B Kijk voor meer informatie op www.effent.nl onder contact/vacatures. Van Cooth Docent LB Wiskunde Kijk voor meer informatie op www.vancoothbreda.nl onder contact/vacatures. De Rotonde Logopedist 0,2 Fte Docenten LB in de rol van mentor 2 Fte Kijk voor meer informatie op www.derotondebreda.nl onder contact/vacatures. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 119