PZC i3 Een spectaculair dagje uit naar de Plopsa-parken met 50% korting! PZC 8-daagse halfpension wandelvakantie in Zwitserland www.pzc.nl/webwinkel Mondial Tours zaterdag 26 juni 2010 23 Op verschillende niveaus wandelen o.l.v. wandelgidsen Na het succes van vorig jaar, hebben wij deze bijzondere lezersreis weer in ons programma. Bewonder de pure schoonheid van Zwitserland, geniet van haar milde klimaat en haar prachtige vergezichten. Onder begeleiding van 2 enthousiaste en ervaren Nederlandse reisleiders wandelt u verschillende prachtige routes in de omgeving van Saas Fee, Saas Grund, de Blumenweg, de Carl Zuckmayer route, langs gletsjers, prachtige meren en authentieke bergdorpjes. Deze reis wordt ter plaatse in 2 verschillende groepen ingedeeld, 1 voor de minder ervaren wandelaars en 1 voor de geoefende wandelaars. Mocht u een dagje willen overslaan dan kunt u heerlijk genieten in' uw hotel, het luxe 3-sterrenplus hotel Kristall-Saphir in Saas Almagell met gratis gebruik van wellness-faciliteiten. Dhr. Beumer, schrijver van o.a. het boekje "Wandelen Wallis", zal als 1 van de reisleiders deelnemen (u ontvangt een gratis exemplaar bij boeking). Deze prachtige lezersreis is inclusief: Busreis vanaf uw opstapplaats en weer terug per comfortabele touringcar 2 overnachtingen o.b.v. halfpension in een 3- of 4-sterren hotel nabij Bazel 5 overnachtingen o.b.v. halfpension in het luxe 3-sterrenplus hotel Kristal-Saphir 2 Nederlandstalige reisleiders* 3e ervaren wandelgids ter plaatse wandelboek 'Wandelen Wallis' alle kabeibaanritten zoals beschreven in het reisprogramma toegang museum Carl Zuckmayer en het Saasermuseum en een bezoek met consumptie in de hoogstgelegen brouwerij van Europa. categorie reizen rondreizen Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes Informatie reserveren U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl. tel. (053) 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl Bon lezersreizen - Wandelreis Ja, stuur mij vrijblijvend de Mondial Informatiepakket: VOORLETTERS NAAM OM QV Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede Normale prijs bedraagt 16,50, als abonnee betaalt u slechts €8,25 per ticket! (geldig van 1 juli t/m 31 augustus max. 5 tickets). Korting Wilt u gebruik maken van deze aanbieding, vul dan nevenstaande bon volledig in en le ver deze in bij de kassa van het park naar keuze. Meer informatie omtrent de parken is te vinden op www.plopsa.nl t Plopsa Ja, ik ben abonnee van de PZC en maak gebruik van 50% korting bij onderstaand park. Q Plopsaland De Panne* (3 4 juli) Plopsa Indoor Hasselt* (1 juli t/m 31 augustus) Aantal personen *Geef aan welk park u gaat bezoeken. Voorletters Voornaam Naam M V Adres Nr. Postcode Plaats Telefoon E-mail Normale prijs bedraagt 28,00, als abonnee betaalt u slechts 14,00 per ticket! ABONNEE VOORDEEL De zomervakanties komen er weer aan en dus de ideale tijd voor een gezellig dagje uit met het hele gezin. Speciaal voor u als abonnee van de PZC, bieden wij u maar liefst 50% korting aan per kaart bij één van onderstaande Plopsa-parken in België. Beide parken staan garant voor spectaculaire attracties en knotsgekke liveshows! Plopsaland De Panne Sinds vorig jaar is dit het meest bezochte pretpark in België met meer dan 40 attrac ties voor het hele gezin. Op 3 en 4 juli is er een speciaal evenement: Het Mysterie van Anubis. Op deze dagen staat er voor de fans een geheimzinnige ontmoeting met de acteurs op het programma en ook het Anubis-optreden op het dorpsplein is één groot vraagteken! Geboortedatum Actievoorwaarden Korting Plopsaland De Panne alléén geldig op 3 en 4 juli 2010 (max. 5 tickets) Korting Plopsa Indoor Hasselt geldig van 1 juli t/m 31 augustus 2010 (max. 5 tickets) Korting is niet geldig bij andere Plopsa-parken Vast abonnement op de PZC Actie is niet geldig i.c.m. andere acties Niet geldig bij voorverkooptickets Korting alleen voor personen vanaf 1 meter De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons - verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft nadere informatie aan. (alleen geldig op 3 en 4 juli, max. 5 tickets). Plopsa Indoor Hasselt Wel 20 attracties zijn te vinden in dit over dekte themapark van maar liefst 10.000 m2; Een stormachtige boottocht met Piet Piraat of een bezoekje aan de spannende Speel- boom van Kabouter Plop, alles is mogelijk. En een dagje Plopsa Indoor Hasselt is na tuurlijk niet afzonder liveoptreden van Bum- ba in het nostalgisch amfitheater... en een dikke knuffel van je favoriete Plopsa-figuur. WEBWINKEL 8-daagse bus -en wandelreis van 21 augustus t/m 28 augustus Lezersprijs* 895,- prijs per persoon, o.b.v. een tweepersoonskamer, toeslag eenper soonskamer 175,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 109