Nr Christiaan Josephus Slootmans I familieberichten Uitnodiging afscheidsreceptie Juffrouw Mia Fermont-Barbé Vanwege het bereiken van haar pensioengerechtigde leeftijd wordt op vrijdag 9 juli 2010 van 19.00 uur tot 20.30 uur voor haar een afscheidreceptie gehouden in Basisschool De Sasse Vaart Canadalaan 2 4551 AL Sas van Gent Oud leerlingen, ouders en bekenden zijn dan van harte welkom SS/srliüjfjr) Ga nooit weg zonder te groeten. Ga nooit weg zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Na 85 jaar van het leven te hebben genoten, is hij aan zijn grote reis begonnen. Jacobus Krijn Bareman -Ko- Weduwnaar van Helena Moes Geboren, Terneuzen, 30 juli 1924 Overleden, Eeklo, 23 juni 2010 Fientje Sjaak Toon Ria en Jan Mirjam Krista en Daan Tanja en Sven Lennie Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 1714536 GM Temeuzen Ko is thuis opgebaard. Wanneer u nog even bij hem wilt zijn, bent u daar welkom op zaterdag 26 juni tussen 19.00 en 20.00 uur. We nemen samen afscheid van hem op dinsdag 29 juni om 14.00 uur in de aula van 'Monuta', Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Hierna is er gelegenheid om herinneringen aan Ko te delen en elkaar te ontmoeten. r7" Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart.... Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en mijn zus heeft na tweemaal een strijd te hebben overwonnen de derde helaas niet kunnen winnen Joke Terwiel - Borger Zij was voor ons een voorbeeld van liefde en geduld. ★Arnhem 9 november 1933 t Vlissingen 23 juni 2010 Oost-Souburg: Heinkenszand: Oost-Souburg: Putte: C.J.A. Terwiel Emy en Ida Terwiel Nienke, Lotte Hans en Thea Jeffrey, Selina C. Hugens - Borger In Cafe De Bostella te Essenhoek was zij een graag geziene gast. Oranjeplein 184 4388 AH Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 29 juni om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. vrijdag 25 juni 2010 Rustig is overleden mijn lieve broer Cornelis (Corre) de Visser gehuwd met Adriana Helena Hovestadt (t 27 - 2 - 2003) Yerseke, 3 september 1916 t Krabbendijke, 23 juni 2010 We bedanken het personeel voor de liefdevolle verzorging in Ter Weel te Krabbendijke, namens: Rinus, zwager, schoonzus, neven en nichten Yerseke: Marinus de Visser De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 28 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop komen we samen vanaf 14.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Correspondentieadres: Dhr. M. de Visser Marijkelaan 56, 4401 GH Yerseke. De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald, wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. Haar hart was gul en breed en diep, bood ruimte aan zo velen, een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen. Na een liefdevolle verzorging is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Leentje Wabeke-Eversdijk sinds 5 april 1985 weduwe van Willem Wabeke in de leeftijd van 87 jaar. Kruiningen: Boudewijn Wabeke Jolien Wabeke-Weststrate Sandra en Filip, Jelle, Hylke, Linde Jolanda en Pascal, Nick, Sven Vlissingen: Hannie de Kok-Wabeke Piet de Kok Marjon en André, Amèl, Misha Anniek en Niels, Enzo Wemeldinge: René Wabeke Margreet Wabeke-van der Weele Niels Kirsten en Bas Krabbendijke, 23 juni 2010 Correspondentieadres: Huygensstraat 10 4416 DK Kruiningen De afscheidsdienst wordt maandag 28 juni om 13.30 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Rancke" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo, dokter Rutten en het team van Nieulande Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en allerliefste opa Chris Middelburg, 5 augustus 1937 f Vlissingen, 23 juni 2010 Middelburg: Grada Slootmans-Rasenberg Middelburg: Astrid Slootmans Sander Buijs Heemstede: Winny Slootmans Britt Sanne Meestoof 77 4331 VD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 28 juni a.s. om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de dienst plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben gekregen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. O (IJensenlinq.nl Niets kan ons scheiden van de liefde van Christus. Romeinen 8:38 en 39 Na een kortstondige ziekte is door de Here, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden weggenomen mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Johanna Cornelia Nagtegaal-Jongepier Jo weduwe van Jos Nagtegaal 15 mei 1912 t 23 juni 2010 Middelburg: T. Jongepier Middelburg: A. Jongepier - van Dijk Neven en nichten Correspondentieadres: Trompstraat 28 4335 HV Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 juni van 09:45 tot 10:15 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 11:00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vervolgens zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. s_ Verdrietig delen wij u mee dat op 24 juni 2010 te Ermelo is overleden op de leeftijd van 86 jaar onze lieve schoonzus en tante Lies Janse-Smit sinds 1973 weduwe van onze broer Jan Janse Serooskerke: Jo Janse-Marijs Spui: Rien en Mien Janse-de Jonge Vrouwenpolder: Maartenen Jozien Janse-Polderman Jo en Co Louwerse-Janse Adri en Truus Janse-Goedendorp Barneveld: Gideon en Ria Janse-Goverse en kinderen We denken ook aan hen uit onze familie die haar voor gingen. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Wij hebben kennisgenomen van het rustig overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma Helena Maria Talamini - de Leeuw weduwe van L.F. Talamini Ben Talamini Marjan Talamini - Minderhout Léonie en Olivier Raoul en Marjolein

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42