menseniinq.nl Gilles Laurentius Menheere Gilles Tante Jo Ko Goud 3 6 i familieberichten donderdag 24 juni 2010 O 'Tf.g jjSjy ÈMjÈÊÊÉÉÈÈSSÉË>v uuiJsu/n DANKBETUIGING Hartelijk bedankt voor al uw felicitaties, bloemen, kaarten, cadeaus en andere attenties bij ons 65-jarig huwelijk. Familie W.J. van Uxem-Freudenreich Oys/tedsrj Na een moeizame levensavond is overleden op 74 jarige leeftijd mijn man, onze vader, opa en overgrootopa Echtgenoot van H.A. Menheere - Westdorp t Goes, 22-06-2010 Onuitwisbaar zijn onze gedachten aan jou Ma, kinderen en (achter)kleinkinderen Er kan afscheid worden genomen op zondag 27 juni 15:30 tot 16:00, uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8, Goes. De crematie zal plaatsvinden in besloten familiekring, (gelieve geen bezoek aan huis) ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondige opname is in "De Blaauwe Hoeve" te Hulst overleden Maria van der Goore-Bolssens 14-5- 1927 f 19 - 6 - 2010 Mede namens de familie: T. La bin-van der Goore R. Veweij-van der Goore Hulst, 19 juni 2010 Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 90,4561 MB Hulst De crematie heeft volgens haar wens in stilte plaats gevonden. Het loslaten was voor ma een strijd, ze wilde nog zo graag wat meer tijd. Ze voelde het leven zachtjes wegglijden, het hoefde niet meer; al dat strijden. Haar lichtje werd steeds kleiner, steeds een beetje meer nacht. Wij zullen steeds een nieuw lichtje ontsteken, zodat het lijkt of ze naar ons lacht. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is tot ons groot verdriet overleden onze ma, oma en opoe Cathalina Maria Antonetta Vermeulen - Walrave sinds 7 oktober 1998 weduwe van Franciscus Carolus Vermeulen Lewedorp: Kwadendamme: in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: Tilly en Jan Minnaard - Vermeulen Marcel en Francisca, Phaedra, Giovanni Chantal, Noah, Eva Daniëlle en Humphrey, Lois, Isis Mathieu en Manon Truus en Jaap Louisse - Vermeulen Arjen en Debra Francel en Conchita, Caithlin, Jolien Peter en Ans Vermeulen - Bruijns Frans en Cindy Cathalien Kruiningen: Marleen en Bram Kamerling - Vermeulen Debby en Remco Robbin en Brigitte Dennis en Claudia Ellesen André 22 juni 2010 Zaagmolenstraat 30,4461BL Goes Ma is thuis opgebaard. Daar is gelegenheid' om afscheid van haar te nemen op vrijdag 25 juni van 19:00 tot 21:00 uur. Tevens is er voor de uitvaartdienst nog van 10:00 tot 10:20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de doopkapel van de kerk. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 26 juni om 10:30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna omstreeks 12:00 uur de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20, naast de begraafplaats. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze I advertentie als zodanig beschouwen. A Iedere dag een beetje en steeds leverde je meer in Je wereld werd maar kleiner. Zoveel vragen en geen antwoord Wat ginger allemaal in je om Ik probeerde het te begrijpen maar nu ben ik je voorgoed kwijt. Kees Steijn Middelburg 14 november 1933 Middelburg 22 juni 2010 Corrie Steijn Ronald en Jalila Steijn Sami, Sana, Salma* en Kamil Jannie Roeleven en Kees Oosthoek (in herinnering) Pushka Maaike Roeleven en Cor Dijkstra (in herinnering) Jaap en Helma Rozel Marcel en Ellen Stefan Onze dank voor de goede zorg die Kees heeft gekregen gaat uit naar Dr. v.d. Peppel, Zorgstroom, 't Gasthuis, de Vliedberg, Buitenrust, familie, buurtjes en vrienden. 4335 CH Middelburg, 22 juni 2010 Leeuwerikstraat 14 Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de afscheidsdienst op vrijdag 25 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden is, rustig in haar slaap, overleden onze moeder, schoonmoeder, oma, overoma, zuster en tante Helena Maria Talamini - de Leeuw getrouwd geweest met L.F. Talamini t in de leeftijd van bijna 89 jaar. Middelburg, 23 juni 2010 Correspondentieadres: Mariëtta Strijb-Talamini Dokstraat 11 4331 HK Middelburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden maandag 28 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobse Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie in genoemd uitvaartcentrum te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze grote dank gaat uit naar het team van Zorgstroom voor de intense en liefdevolle zorg. Geen bloemen Que faro....? Mijn moeder, onze Oma van de Poesjes, is woensdag rustig overleden. Gerrie Maandag-Talamini Manon Nathalie en Joey Serge en Coby Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jozina de Wolf-Beekman sinds 22 april 1972 weduwe van Jakob de Wolf in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg Goes Oost-Souburg Serooskerkek (W) C. Beekman-Verhage F. Beekman-Slof L. Posthuma-Beekman G.J.C. Posthuma J.A. Beekman A. Beekman-Walthuis Neven en nichten 23 juni 2010 Burg. Huijsmanstraat 9 4365 AK Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 26 juni van 16.30 tot 17.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. maandag 28 juni om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 11.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Jan Jacob Vader Oost-Souburg Middelburg 18 februari 1920 18 juni 2010 Wij hebben afscheid genomen van Jan, mijn man mijn vader mijn opa Suus Vader-van den Driest Marinus Vader Justin Els Vader en Gerben Baaij Marten en Veerle De crematie heeft woensdag 23 juni plaatsgevonden. Correspondentieadres van Doornlaan 26,4386 AK West-Souburg Bedroefd zijn wij omdat is overleden onze vriend Ko Goud Aan de bijna levenslange vriendschap met Ko hebben wij ontzettend wanne en fijne herinneringen. Wij wensen Jannie en familie veel sterkte in het dragen van dit verlies. Arnemuiden, 23 juni 2010 Jan de Klerk (in herinnering) Mina de Klerk-Vader en familie Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze altijd meelevende Meliskerke Lein de Wolf Middelharnis Corrie de Wolf Meliskerke, 23 juni 2010 Voor ons is, toch nog onverwacht, overleden onze buurman Wij wensen Janny en de familie veel sterkte met dit verlies. De bewoners van de Deltastraat. Geschokt, maar dankbaar voor wat zij voor onze vereniging heeft betekend, hebben we kennisgenomen van het overlijden van Marjo David-Pleunis mede-oprichtster van het damesvoetbal binnen v.v. STEEN We wensen Ronny en de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. STEEN Geheel onverwachts overleed, ons zeer gewaardeerd oud-bestuurslid Roger Alphons Maas Wij wensen zijn familie veel moed en sterkte toe. Bestuur van Wijkraad en Buurtvereniging Oudelandse Hoeve en Katspolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38