7 fun Heen voor de .ffswufj De dikte vtut de jxrrtewLOfuiev de jrent dinsdag 22 juni 2010 foto's Lex de Meester Wat moeten papa en mama deze zomer aan opblaasbare zaken aanschaffen om zoon of dochter er een beetje bij te laten horen? Grenzen aan de mogelijkheden zijn er bijna niet, de grens van de portemonnee zal eerder bereikt worden. De keuze is enorm, vooral als je het internet afstruint. Amerikaanse sites voeren de boventoon, zeker waar het gaat om diversiteit in aan bod, maar je kunt ook op een Chinese site terechtkomen voor een springkasteel. Nadeel van kopen via internet is dat je de aankoop niet even vast kunt houden, je kunt niet een beetje trekken aan de naden om te zien of het stevig in elkaar zit. En dat kan wel in de winkel. De beren, dolfijnen, krokodillen, andere dieren en luchtbedden zijn al jaren vetrouwde verschijningen op het strand. Ze zijn wel wat groter geworden en de luchtbedden zijn uitgegroeid tot meerper- soonsbedden met of zonder zonnekap en ingebouwde koelers voor vloeibare versnaperingen. Voor de kinderen is er een opblaasbare trampoline, verkrijgbaar in heel wat formaten. Ook voor achter de speedboot is een ruim assortiment aan firn te koop. Opblaasbare 'aanhangers' in alle soorten, maten en prijzen staan borg voor een middag vol waterplezier, als de portemonnee maar dik genoeg is. Marcel Filius van Zwemer Sport in Kamperland beaamt het. „Het assortiment breidt steeds verder uit, van glijbanen en trampolines tot een cocon die je achter een boot kunt hangen en waarin je steeds ronddraait en complete drijfeilanden." Fi Racer kids tube 99,95 Trampoline vanaf 1299,95 Sonar 4 pers. 439,95

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79