automondo 221 zeeland Prego! In spijkerbroek of in pak langs het parcours brieven Voorstelling over homoseksualiteit voor scholieren dinsdag 22 juni 2010 Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Topfuncties 3 De ophef die nu door de dames en heren politici in de Abdij wordt ge maakt over het salaris van Delta-di recteur Boerma is een goedkope re flex op valse sentimenten. Als ze hun werk goed gedaan hadden dan konden ze er van weten en hadden zo nodig iets kunnen doen. Nee, dit leidt alleen maar af van de hoofdvraag. Het bedrijf Del ta is vele honderden miljoenen Zeeuws geld minder waard gewor den. Niet door de financiële crisis maar door verkeerde beslissingen die zijn goedgekeurd door onzicht bare commissarissen en onze politi ci die nu zo kraaien. Het zou een enquête waard zijn. Die paar ton salaris zullen in dat licht verbleken. Jaap Huisman Noordhoeklaan 18, Goes Topfuncties 4 De uitspraak van WD-statenlid Vogelaar (krant, 19 juni), dat de motie tegen het salaris van Boer ma schijnheilig is, omdat gemeen ten wel dividend uit de reserves van Delta wensen, is bijzonder. Dat betekent dat privé-belang bo ven algemeen belang wordt ge steld. Niet kies. Ook ten aanzien van de versoepeling van de Wester- scheldetoltarieven hanteert de WD-fractie in de Staten hetzelfde standpunt. Die ziet liever een deel van de tunnelwinst naar de Portu gese aandeelhouders gaan, die par ticiperen in Movenience, de doch ter van de Westerscheldetunnel NV, aan wie de Westerscheldetun nel om onbegrijpelijke redenen het beheer over de T-tag afgaf. Hans Pollemans Singel 10, Biervliet Frietkot 2 Tijdens de verkiezingscampagne werd door een politieke partij de slogan 'Vandalen gaan betalen' ge voerd. Velen konden zich daarin vinden behalve blijkbaar het be stuur van Vlissingen. Door het a-sociale gedrag van een stelletje raddraaiers op het pleintje bij Michiel de Ruyter heeft de gemeen te maar gemakshalve besloten een gedeelte onbereikbaar te maken en een parkeerverbod in te stellen. Hierdoor wordt weer een hardwer kende ondernemer gedupeerd en wordt bezoekers de gelegenheid ontnomen te genieten van het unieke uitzicht. En dan maar afvra gen waarom in Vlissingen zoveel personen PW hebben gestemd. Gemeentebestuur zwicht niet voor terreur, geen smoesjes maar hand haaf, zodat niet de goedwillende burgers gestraft worden. Jan Lust Boulevard Bankert 88, Vlissingen door Ton van den Nouweland Op chique of gewoon gezellig naar de Tour kijken. Het kan allebei aan de Kraaijensteinweg in Burgh-Haamstede. Aan de krui sing met de Serooskerkseweg bouwt camping Groenewoud een grote stropop met daaromheen ta fels en banken. Een paar kilometer verderop, bij de aanzet van de Oos- terscheldekering, plaatst golfclub De Molenberg een circustent. Een stuk fietspad langs het parcours al daar is afgezet voor de gasten. „Wij serveren Franse hapjes met ro sé,"vertelt Ruth Kampmeyer van camping Groenewoud. „En verder hebben we een springkussen voor de kinderen en speelt de dweil band Liever Ier As Tuus." Het vip-arrangement dat service- dub Kiwanis Zierikzee op De Mo lenberg organiseert, is uitgebrei der. De oud-wielerprofs Gert Ja- kobs (12 keer in de Tour) en Gaby Minneboo (5 keer wereldkampi oen op de baan) maken hier hun opwachting. De Zeeuwse kissmis- sen van de Giro zijn er ook. Zij ver tellen over hun ervaringen in de Ronde van Italië. Op De Molen berg staat verder een groot scherm met satellietontvangst opgesteld. Burgh-Haamstede is de enige plek op Schouwen waar rond de Tour iets wordt georganiseerd. „Dat ver baast mij ook. Zeker als je beseft dat de Tour ongeveer zes keer gro ter is dan de Giro," zegt Molen bergmanager Marcel Willemse. Beide 'side-events' aan de Kraaijen steinweg dienen een goed doel. De opbrengst van camping Groene woud gaat naar Manage Balans in Dreischor waar mensen met een beperking kunnen paardrijden. Het batig saldo van De Molenberg wordt besteed aan een dagje zeilen voor gehandicapte kinderen. De Tourhappening van Groene woud begint om 11.00 uur en is gratis toegankelijk. Het vip-arrage- ment bij De Molenberg kost 95 eu ro en begint om 10.30 uur met kof fie en een bolus. door Ondine van der Vleuten MIDDELBURG - Het COC Zeeland, dat acceptatie en integratie van ho moseksualiteit in deze provincie wil bevorderen, houdt op 30 sep tember om 20 uur in het Spiegel- theater in Vlissingen een promotie voorstelling van de theatervoorstel ling Mind Mix! voor scholen en or ganisaties. Vormings- en Theaterbureau Mind Mix! toert sinds 2004 langs scholen met een voorstelling over homoseksualiteit. Deze moet een aanzet geven tot nabespreking over seksuele diversiteit. Scholen kunnen op 30 september zien wat de voorstelling inhoudt en deze boeken. Inmiddels is ook de kaartverkoop voor het nationale COC-Songfesti- val begonnen, dat voor het tweede achtereenvolgende jaar in Zeeland wordt gehouden. De kaartverkoop loopt via www.cocsongfestival.nl. Commissaris van de Koningin Kar- la Peijs opent het festival zaterdag 27 november in het Vlissingse Ar senaaltheater. Marga Bult, bekend van onder meer de Dutch Diva's en zelf in 1987 een van de deelnemers, gaat het festival presenteren. Vanuit de 'Pink Room' laat de Amsterdamse travestiet Tessa International als co-presentator van zich horen. Aansluitend is er een afterparty in het Arsenaaltheater. Weer een gelijkspel. Donderdag tegen Paraguay wordt heel belangrijk! Maar we blijven positief. Want wij geloven in de kwaliteiten van het Italiaanse team. Net zoals we geloven in de kwaliteit van onze Italiaanse auto's. Ondanks het gelijke spel belonen wij de aankoop van een nieuwe of gebruikte auto met een prachtig Italiaans cadeau! Zolang de Italianen blijven winnen of gelijkspelen, profiteert u van deze actie! Tot ziens in onze showroom. BPM bijtelling wegenbelasting Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 - 6,6 1/100 km (1 op 15,2 - 27,8) C02: 95-155 gr/km. Fiat. De laagste gemiddelde C02-uitstoot van Europa.* Bron: JATO Dynamics. Gebaseerd op de volumegerelateerde gemiddelde C02-uitstoot (g/km) van de 25 best verkochte Europese automerken in 2009. AMUNDSENWEG 35, 4462 GP GOES TEL. 0113 - 27 57 57 PRODUCTIESTRAAT 4, 4538 BX TERNEUZEN TEL. 0115 - 56 16 28 BEDRIJFSWEG 2A, BELOER 36a, 4387 PD VLISSINGEN 4704 RK ROOSENDAAL TEL. 0118 - 41 77 36 TEL. 0165 - 56 67 44 aA www.automondo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56