(H8nsenlinq.nl dinsdag 22 juni 2010 3 1 Bedroefd hebben wij het bericht vernomen van het overlijden van Marjo David Ruim 30 jaar heeft Marjo bij Bleijenbergh-Fassaert gewerkt. Wij wensen Ronny heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Imabo Bleijenbergh-Fassaert Directie, collega's en oud-collega's Verslagen zijn we door het overlijden na een lang ziekbed van Marjo David Zij was meer dan 40 jaar een uitermate deskundig en zeer betrokken medewerkster in dienst van onze onderneming. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Bouwmaterialensector De Hoop Terneuzen Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is veel te vroeg overleden een gewaardeerd lid van onze tennisclub Smash Marjo David-Pleunis Marjo, van kinds af aan zeer sportief, is vele jaren een actief lid geweest binnen onze tennisvereniging. Zij ging op de baan graag de strijd aan, gedreven maar zeer sportief. Daarnaast was Marjo jarenlang actief in onze kantinecommissie. Wij zijn Marjo zeer dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en wensen Ronny en familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Tennisclub Smash Sint Jansteen Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze tennis- vriendin Marjo David-Pleunis Dankbaar voor de leuke tijd die we met jou in ons tennis- team hebben mee gemaakt. We zullen je missen. Miek en Medar Kegels, Tiny Wentzler, Ronnie van Groenestijn, Ron Bauwèns Verslagen namen we kennis van het veel te vroege overlijden van Maria Bertha Johanna David-Pleunis echtgenote van onze gewaardeerde medewerker en collega Ronny David. Woorden schieten tekort bij zo'n groot verlies. We wensen Ronny, de familie en vrienden bijzonder veel sterkte toe in deze intens verdrietige dagen. Managementteam, Ondernemingsraad en medewerk(st)ers van Yara Sluiskil B.V. Met verslagenheid namen we kennis van het veel te vroege overlijden van Marjo David-Pleunis echtgenote van onze gewaardeerde collega Ronny. Het moet onbegrijpelijk en intens verdrietig zijn om je vrouw zo vroeg te moeten missen. Wij wensen Ronny, familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. De collega's van de Onderhoudsdienst van Yara Sluiskil B.V. Na een ernstige ziekte is overleden, de moeder van onze goede vriend en vriendin Kees en Eva Laurens Willeke Meijer Wilco Paul Daivy Iris Tijs Larissa Joeri Astrid Jana Roy Micky Jessica Robert Priscilla Erik R. Bert Erik V. Susan Tessa Jacob Jelmer Daniëlle Stijn Diewertje Stefan Marieke Alexander Niet een blad maar een boom is gevallen, geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet voor de maatschappij en hartelijkheid voor allen die hem lief waren, overleden onze lieve pa en opa Jan Louis Meersschaert Hulst, 25 juli 1927 f Terneuzen, 18 juni 2010 Almere: Nico Meersschaert en Patty de Block Lonneke en Etiënne Loek Ward Hulst: Jeanot en Marian Meersschaert-Crom been Rianne en Jochem Gert-Jan Jacintha in liefdevolle herinnering Eindhoven: Sybil Meersschaert en Niels Gerritsen Alida Nieuw-Namen: Lieveke en Franky Bleyenberg-Meersschaert Thijs Stef Vlissingen: Aninja de Blaey Binnenhof 5,4561 EZ Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 22 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 23 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Jan Meersschaert Sinds 17 januari 2007 was de heer Meersschaert lid van de Seniorenraad Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor de gemeente en de gemeenschap van Hulst heeft betekend. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. Gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst J.F. Mulder, burgemeester D.J.M. Van Bunder, raadsgriffier S. ter Wal, gemeentesecretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid en oud-voorzitter Jan Meersschaert jan was gedurende meer dan 20 jaar lid van ons bestuur. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies Bestuur en fractie van de afdeling Hulst PvdA Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste lévensfase van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wil Kokkelkorn-Moens 25 november 1946 - f 20 juni 2010 Borssele: Fred Kokkel kom Bergen op Zoom: Wilco en Jozina Sem, Nik Borssele: Astrid Angelique Vlissingen: Roy Borszeestraat 87 4454 BS Borssele De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 25 juni om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis 'Vijverzicht', Plein 3 te Borssele gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvingen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Joh. 10: De gelijkenis van den goeden Herder (dit is de trouwtekst van Pa en Ma) In dankbare herinnering, aan alles waf hij voor ons is geweest, stellen wij u in kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en over-opa Dirk de Hamer Vlissingen, 15 januari 1921 Middelburg, 20 juni 2010 Middelburg: A.M. de Hamer-Wijkhuys Oud-Zuilen: André en Rita de Hamer-Mafthijssen Suzie en Koen Ralf Burgh-Haamstede: Ad enjacquine de Hamer-Van der Wal Cindy en Robbert, Esmee Veroniqueen Richard Vlissingen: Nico de Hamer enjannie Eeltink Marïjn en Jessica Michiel en Lisa Erik Vincent Biggekerke: Ella en Arno Wielemaker-de Hamer Ronald en llona, Evi en Finn Suzanne, in liefdevolle herinnering Jasperen Elisa, Aiden Anne-Marie, in liefdevolle herinnering - Correspondentieadres: Fam. Wielemaker-de Hamer Valkenisseweg 52, 4373 RW Biggekerke Op donderdag 24 juni van 10.00 uur tot 10.45 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoecksfraat 620 te Vlissingen. Van 1 1.00 uur tot 1 1.30 uur zullen wij stilstaan bij het leven van pa. De begrafenis zal om 12.00 uur zijn op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tof condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis SWERF-RUST voor de geduldige en liefdevolle verzorging van de laatste jaren. Na een moeizame levensavond is overleden onze zwager en oom Dirk de Hamer Middelburg, 20 juni 2010 Biggekerke: H. Kole-Wijkhuys in herinnering JKole in herinnering Koudekerke: M. Wielemaker-Wijkhuys J.Wielemaker Biggekerke: J. Kole M. Kole-den Hollander en kinderen Op een veel te jonge leeftijd is voor ons onverwacht overleden onze collega Marjon Niemantsverdriet-in 't Hout Marjon was bijna vijftien jaar voor onze organisatie werk zaam als Verzorgende op afdeling Zandplaat in Verpleeg huis Cornelia. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten, collega's en organisatie. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, overige familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Medewerkers Cornelia Collega's afdeling Zandplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33