Joost Luuk Jubileum Dolf en Germaine Lauret Overleden 30 I familieberichten dinsdag 22 juni 2010 (J| fHensenlinq.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Jan Jakobus Dirk en Hellen Timmers-van den Bosse Dirken Jakob Zuiddijkstraat4 4318 BE Brouwershaven Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje 20juni2010 Jeroen, Saskia en Niek Doene-Veltmans Vinkenlaan 18 4461 RG GOES (Doene Assurantiën Advies) Onze Ouders zijn vandaag 60 jaargetrouwd. \Y\ ,/f \x «NT W 22 juni 2010 Ravelijnstraat 2 4553 AP Philippine Als de avond komt, zal ik de gevallen blaadjes bijeen zamelen en mij herinneren hoe schoon de roos vanoch tend heeft gebloeid. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne her inneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve nicht en tante Els Elisabeth Maria de Meester Dochter van Gerard en Mina de Meester-van Doorn A Ellewoiitsdijk, 1 september 1940 - f Goes, 20 juni 2010 Aty en Dick (in herinnering) Mary en Kees Jacques en Corrie Leo en Nanne (in herinnering) Kitty en Bart Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Klaverstraat 6 4456 CB Lewedorp De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 24 juni om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Voor aanvang van de bijeenkomst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Els te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank aan allen die haar met liefde hebben verzorgd aan de Amalialaan te Goes. Lieve Els Wat zijn wij geschrokken door jouw plotseling overlijden. We zullen je liefde, interesse en je lach verschrikkelijk missen. Elly, Nel, Guus, Helen, Carin, Sylvia, Maruschka, Dikkie Daan, Esther, Irene, Adriënne, Renske, Tanja, Yvonne, Paulien, Ria, Heleen, Maria, Eva, Mirjam, Chris, Lianne Locatie Amalialaan het GORS Goes, 20 juni 2010 'k Ben reizend naar die stad, waar Christus 't licht zal zijn, om eeuwig daar te zijn bij Hem, bevrijd van zorg en pijn." Na een leven dat gevuld was met liefde, geduld en zachtmoedigheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jannes Abraham de Bliek Groede, 6 juni 1928 -Terneuzen, 20 juni 2010 Oostburg: A.M. de Bliek-Dusebout Nieuwvliet: Huib de Bliek Annie de Bliek-van Cuijck Arjen Lewedorp: Ron de Bliek Ineke de Bliek-Brakman Ruben en Mieke, Bram Maaike S?. en Joop Ellen en Gerwin, Jorne Culemborg: Jan de Bliek José Poort Anne en Leander Rob Koen Daan Cadzand: Netty Vergouwe-de Bliek Izaak Vergouwe Joke Mieke en Joop Els Nieuwvliet: Heleen de Bliek Rini Fenijn Sanne en Alphonse Stijn Bram Oostburg: Annemiek Voogdt-de Bliek Hans Voogdt Niek Jantien Rosan Melkweg 40 4501 GK Oostburg U wordt uitgenodigd om samen met ons afscheid van hem te nemen in de Vrije Evangelische Kerk te Nieuwvliet op donderdag 24 juni 2010. De dienst begint om 13:30 uur. Na de dienst brengen we hem naar zijn rustplaats op de begraafplaats in Nieuwvliet. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Vrije Evangelische Kerk, Provincialeweg 2 te Nieuwvliet. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan vezoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14:2. Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jannis Abraham de Bliek echtgenoot van A.M. de Bliek-Dusebout 6 juni 1928 20 juni 2010 Wij zijn verdrietig over zijn heengaan, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Breskens J.H. de Bliek in herinnering J. de Bliek-Wentzel Breskens A.N. de Bliek Middelburg LI.J. de Bliek A. de Bliek- Verduijn Middelburg A.D. de Bliek E.J. de Bliek-de Leeuw Nieuwerkerken (B) H.I. de Bliek N. de Bliek-de Lijser Breskens R.W. de Bliek J.F. de Bliek- du Bois Breskens I.C. de Bliek. Neven en nichten De Heer is mijn Herder! Hij waakt voor mijn ziel, Hij brengt mij op wegen van goedheid en zegen, Hij schraagt me als ik wankel, Hij draagt me als ik viel. Na een leven dat gekenmerkt werd door trouw en zorgzaamheid is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Marinus Drost weduwnaar van Jacomina Pieternella Louws Middelburg, 8 april 19.25 f Middelburg, 20 juni 2010 Rosmalen: Ronald Drost en Othilde Drost-Siersema Ruben Drost en Laura Muskens Arthur Drost Valérie Drost en Wim Steijven Correspondentieadres: Fam. Drost Heiweg 5 5242 JD Rosmalen Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de afscheidsdienst op zaterdag 26 juni a.s. om 10.45 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Van 10.15 tot 10.40 uur bestaat aldaar gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de teraardebestelling plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 tc Middelburg. Wij stellen het op prijs u na de plechtigheid te mogen ontmoeten in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Drost A. Drost H. Drost L. Drost-Wielema neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medewerker Frank Schüller Wij hebben hem leren kennen als een enthousiast, vrolijk en loyaal persoon. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Randstad Techniek Middelburg Jorn, Manon, Evi, Bob Diep geschokt en bedroefd zijn wij dat door een nood lottig ongeval op zo jonge leeftijd is overleden Frank Schüller voetballer bij onze vereniging Wij wensen alle familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit zeer grote verlies. Bestuur en leden van de v.v. Wolfaartsdijk Wij zijn diep in ons hart geraakt en uit het veld geslagen door het plotselinge overlijden van Frank Schüller Wij wensen zijn ouders, zus, broers en verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Het 3e elftal van de v.v. Wolfaartsdijk. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden, ten gevolge van eén noodlottig ongeval, van de zoon van onze collega Nelie, Frank Schüller Wij wensen Nelie en Martin, Arjen, Gertrude en Jan-Willem heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Wij leven met jullie mee. Medewerkers en vrijwilligers Zorgcentrum Gasthuis Raad van Toezicht Zorggroep Ter Weel Dhr. J.G de Looff Raad van Bestuur Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A Traas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32