PZC i6 I Op zoek naar vakantiewerk? Voordelig genieten van Limburg in bloei Dagbladbezorger Sc BON Ja, ik wil de PZC bezorgen Geniet van een aantrekkelijk voordeel! www.pzc.nl/webwinkel #WEBWINKEL dinsdag 22 juni 2010 Ook krantenbezorgers gaan op vakantie! Daarom zoeken wij voor de zomerperiode vakantiebezorgers. Wat zijn de voordelen van het bezorgen? 8 een prima vergoeding; 's ochtends werken, de rest van de dag vrij; lekker in de buitenlucht werken; 8 gratis het dagblad lezen. Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? 8 via internet: telefonisch: www.bezorgers.nl 0800-0222710 DichtbijMedia. Wegener Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? 8 via internet: www.bezorgers.nl 8 telefonisch: 0800 - 0222710 8 per post: stuur onderstaande bon op Naam: Adres: Geboortedatum: (min. 15 jaar) Tel: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN i® Wilt u voordelig genieten van een voordelig uitstapje? Dan heeft uw dagblad een unieke aanbieding voor u. In samen werking met Hampshire Inns, Hotels Classics wordt u een speciale prijs aangeboden van slechts 99,50 per persoon. U geniet voordelig van prachtig Limburg! U kunt direct boeken bij het desbetreffende hotel via telefoon of e-mail. Voorjaar in Valkenburg! Het is lente en dat moet gevierd worden! Ga er heerlijk op uit en ontdek prachtig Limburg inde mooiste tijd van het jaar. Grand Hotel Voncken - Hampshire Classic is gelegen in het hart van Valkenburg aan de Geul, één van de gezelligste plaatsjes van Limburg. U begeeft zich midden in het bruisende centrum waar u de leuke café's, restaurants en boetiekjes kunt afstruinen. Natuurlijk kunt u ook genieten van het Lim burgse heuvellandschap! Mooie tochten voeren u langs pitto reske dorpen en het prachtige landschap. Zin in een uitstapje naar een bruisende stad? Steden als Maastricht, Luik en Düs- seldorf liggen op korte afstand. U geniet nu van een speciaal voordeelarrangement. Dit wordt een onvergetelijk voorjaar! Lezersvoordeelarrangement Valkenburg a/d Geul Grand Hotel Voncken - Hampshire Classic 2 overnachtingen in een comfortabele tweepersoonskamer 2 maal een uitgebreid ontbijtbuffet Culinair 3-gangen welkomstdiner in het sfeervolle restaurant Kortingsvoucher voor de mergelgrot Valkenburg en voor kuuroord Thermae 2000 Gratis entree Holland Casino Informatiepakket over Valkenburg en omgeving inclusief plattegrond adviesprijs €149,50 p.p. Lezersprijs* 99,50 p.p. Prijs is op basis van twee personen. Exclusief toeristenbelasting. Sup plement bij aankomst op donderdag, vrijdag of zaterdag: EUR 25,50 per persoon. Eénpersoonstoeslag: EUR 32,50 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m eind september 2010, m.u.v. feestdagen en op basis van beschikbaarheid. U kunt rechtstreeks reserveren bij: Grand Hotel Voncken - Hampshire Classic Telenfoonnummer: +31 (0)43 60128 41 E-mail: info@hotelvoncken.nl Hampshire categorie reizen hotelovernachtingen WGGGNGR Media Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 16