2O maandag 21 juni 2010 (J) (Hens0niinq.nI I 'Lieve Heertje, haal mij maar!' Totaal onverwacht mocht onze mama zich voegen bij alle geliefden die haar zijn voorgegaan en die zij zo miste NOORTJE Norberta Cornelia Maria van Oirschot *Teteringen, 18 juli 1931 t Terneuzen, 17 juni 2010 Terneuzen: Marjon en Wilfried Sarneel - Cosijn Erica Li an Tij men en Sam Terneuzen: Leontien Cosijn" Jeroen en Diana, Jop, Nout Eric en Lydia, Robin Terneuzen: Elga Cosijn Joyce Terneuzen: Roselieke en Joop Faasse - Cosijn Remco en Marjolein, Lima Githa Bonaire: Christel Cosijn en Richelle van Dungen Gronovius Nikita Axel: Bibian Cosijn en Ron van Gerven Ricardo Valentijn Diana Ancilla Correspondentieadres: Archimedesstraat 7 4532 LE Terneuzen Mama is thuis, alwaar op maandagavond van 19.00 tot 20.00 uur en op dinsdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur afscheid van haar genomen kan worden. U bent van harte uitgenodigd voor de plechtige uitvaart op donderdag 24 juni om 14.00 uur in de Emmaüskerk aan de Alberdingk Thijmstraat in Terneuzen. Na afloop is gelegenheid tot condoleren. Daarna zullen we mama te rusten leggen op de Zuiderbegraafplaats, aan de Bellamystraat in Terneuzen. Na afloop heffen we het glas in 'haar' Porgy en Bess in de Noordstraat 52 in Terneuzen. In plaats van bloemen liever Heilige Missen Tot ons grote verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze trouwe vrijwilligster Noortje van Oirschot We zullen haar missen en wensen familie en vrienden veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bestuur en vrijwilligers Stichting Porgy en Bess Terneuzen Niet een blacl maar een boom is gevallen, geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet voor de maatschappij en hartelijkheid voor allen die hem lief waren, overleden onze lieve pa en opa Jan Louis Meersschaert A- Hulst, 25 juli 1927 t Terneuzen, 18 juni 2010 Almere: Nico Meersschaert en Patty de Block Lonneke en Etiënne Loek Ward Hulst: Jeanot en Marian Meersschaert-Crom been Rianne en Jochem Gert-Jan Jacintha in liefdevolle herinnering Eindhoven: Sybil Meersschaert en Niels Gerritsen Alida Nieuw-Namen: Lieveke en Franky Bleyenberg-Mcersschaert Thijs Vlissingen: Stef Aninja de Blaey Binnenhof 5,4561 EZ Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 22 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 23 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Algemene kennisgeving Moeder zijn is alles geven zorgen lijden, liefdeen leven. Moeder zijn is alles derven alles ...en tevreden sterven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Ali van Delft-Witteman A- Rijswijk, 28- 11 - 1922 t Hulst, 19-6-2010 sinds 1959 weduwe van André van Delft Haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, 19 juni 2010 Correspondentieadres: Poorterslaan 163,4561 ZM Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 24 juni 2010 om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Gerardus Majella te Terhole, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Op woensdag 23 juni om 11.00 uur zal Ali bijzonder herdacht worden tijdens de viering in de kapel van "De Blaauwe Hoeve" te Hulst Afscheid van haar nemen is mogelijk op haar appartement, Truffinoweg 18 te Hulst, woensdag van 19.00-20.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in boven genoemde parochiekerk. Enige en algemene kennisgeving. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma, mijn vriendin, Janna Eerenstein in de leeftijd van 83 jaar Goes: Gerda van Hekken Goes: Henk van Hekken Dallas (USA): Michael Dallas (USA): Chrissie Claire, Kennedy Goes: Kees van Hekken •SXena Goes, 20 juni 2010 Correspondentieadres: Boszicht 12 4462 BH Goes Janna is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 24 juni van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zaj worden gehouden op vrijdag 25 juni om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. r~ Na een moeilijke periode hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante o/u'eee/i/ei'/'- o a/i Zci/i(/e echtgenote van.onze broer en oom Piet Ina en Leen van Gelder-Leenheer Gerard en Ilse van Gelder-Steketee Myrthe, Floor en Linde Johan en Anita van Gelder-de Wit Sarah Op 56-jarige leeftijd is plotseling, thuis in Griekenland, mijn vrouw, onze moeder, mijn dochter en onze (schoon)- zus en tante overleden. Ons verdriet is groot. We zullen haar heel erg missen. Coby Laiopoulos-Vleugel Wemeldinge 31-5-1954 Nea Makri, Griekenland 17-6-2010 Christo Costas en Anne Alex M. Vleugel - de Mul Toby en Nelleke Mirjam, Kim en Jochem Andre Martin en Ans Ramon Barrie De begrafenis heeft plaatsgevonden in Nea Makri te Griekenland. - Correspondentieadres: Bakkersboogerd 59 4421 EH WEMELDINGE over het lijden heen, op weg naar het Eeuwig Licht terug naar haar Schepper Veel te vroeg moesten wij afscheid nemen von mijn mooie, lieve en dappere vrouw, onze beschermende, zorgzame moeder, onze lieve oma, mijn dochter, onze zuster, tante en nicht ^eonie ^ee/i/ee^-oa/t c/e Za/ic/e A- 8 september 1942 t f 9 juni 2010 te Surabaja te Vlissingen Namens de familie. P. Leenheer De Walestraat 26 4371 CDKoudekerke De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op woensdag 23 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend aan de plechtigheid zal er gelegenheid zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Huys ter Schelde te I Koudekerke. Veilig in Jezusarmen, veilig aan Jezus'hart; daar in Zijn teer erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Hoor! 't Is het lied der eng'len, zingend van liefd' en vree, ruisend uit 's hemels zalen, over de glazen zee. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat verder lijden haar is bespaard gebleven, geven wij u kennis dat na een moeitevolle laatste levensperiode is overleden onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en overoma Adriaantje Oosterlee-Mastenbroek sinds 10 november 1997 weduwe van Jan Oosterlee in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: Piet en Suzanne Oosterlee-Oostdijk Alice en Julian Rosalie Wouter Rotterdam: Gerrit Oosterlee Yerseke: Els en Casper van Sprundel-Oosterlee Erik en Lizette, Dylan, Demi Arjan en Anita, Damian Krabbendijke: Floor en Marion Oosterlee-van Oosten Nicole en Michel, Sven Christian en Kristel Robert Yvette Yerseke: Ina en Henk Christiaanse-Oosterlee Jacco Adriënne en Emiel Elzalien Goes, 18 juni 2010. Correspondentieadres: Moerplein 123 4401 HZ Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt woensdag 23 juni om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er van 13.00 tot 13.20 uur in "De Meiboom" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, Nieulande te Krabbendijke en Adm. de Ruyterziekenhuis te Goes voor de goede verzorging. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 16 juni 2010 overleed onze oud-voorzitter en mede oprichter Martin Schep Het bestuur en alle vissers van de Vereniging van Beroepsmatige Handlijnvissers Nederland Martin we zullen je missen. Martin moest door zijn ziekte het voorzitterschap opgeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22