OvsrJa de/i FRANK SCHÜLLER Frank Schüller Willeke Hlensenlinq.nl maandag 21 juni 2010 familieberichten 119 Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze tante Jo Back-Schrier Onze altijd belangstellende en behulpzame tante Elly en Kees Ko en Ellen Ab en Frances en kinderen 17 juni 2010 Een vent om van te houden Door een tragisch ongeval met zijn motor is overleden onze lieve zoon en broer Levensgenieter met een serieus randje in de leeftijd van 23 jaar Hilversum, 6 september 1986 's-Gravenpolder, 18 juni 2010 Biezelinge: Martin en Nelie Breda: Arjen en Mandy Biezelinge: Gertrude Biezelinge: Jan Willem Noordstraat 17 4421 JS Biezelinge Tel.: 0113-582068 mail: mf@schuller.nu Frank is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen. Dit kan dagelijks tussen 14.00 en 17.00 uur en na 19.00 uur. Op woensdag 23 juni om 13.00 uur houden wij een afscheidsdienst voor Frank in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle.. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de dienst zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge, waarna er gelegenheid is om te condoleren in de Ontmoetingskerk. Degene die geen rouwbrief hebben ontvangen, nodigen we via deze weg van harte uit. Intens verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze neef Frank Schüller op de jeugdige leeftijd van 23 jaar. We wensen Martin en Nelie. Arjen en Mandy. Gertrude, |an Willem heel veel sterkte, nu en in de komende tijd. Corry en Dik de Rooij-Schüller Margreel en Ken Wim Schüller (in herinnering) Maria en Ian (in herinnering) Vis-'Schüller Martin Versteege Martijn en Ancilla Stephan en Frea Onno en Marlinde Leendert en Carla Schiiller-Visser Hanno Arie en Nel SchüHer-Lampert Stephan en Yoko Anne en Olaf Martine en Steven Achternichtjes en -neefje Henk en Rikkic Kootstra-de Kreek Kapellc-Biezelinge. 18 juni 2010 Totaal verbijsterd en vol ongeloof hebben we gehoord van het overlijden van Frank We wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe - Rebecca, Rémon Daphne, Sebastiaan Met ontzetting en ongeloof hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze muziekvriend Frank Schüller Enthousiast muzikant in onze dweilband "de Juuntrappers" en ons fanfareorkest. Wij zullen hem blijven herinneren als een goudeerlijk, sociaal en vrolijk persoon. Wat zullen we hem missen. We wensen de naaste familie en vrienden alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur, leden en dirigent van de samenwerkende muziekverenigingen ADVENDO - Wolphaartsdijk en E.M.M. - Kortgene Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, heel onverwachts uit onze vriendenkring weg genomen onze vriend Frank Schüller We zullen je altijd blijven herinneren als een trouwe vriend op wie we altijd konden rekenen! Je vrienden uit Wolphaartsdijk Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Frank Schüller We wensen de familie veel sterkte toe in het dragen van dit verlies. Techno Metal Industry Holland bv Namens directie en collega's Rien Meeuse, directeur Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan mijn lieve vrouw en mijn onvergetelijke dochter. Zij werd liefdevol verzorgd in ziekenhuis de Hon te te Terneuzen. Maria Bertha Johanna David-Pleunis Marjo echtgenote van Ronald Joseph Augusta Leonie David Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. St. Jansteen: Ronny David St. Jansteen: mevr. E. Pleunis-Vonck Familie Pleunis Familie David 19 juni 2010 Wilhelminastraat 107,4564 AA St Jansteen U kunt afscheid nemen van Marjo in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 23 juni van 18.00 tot 18.50 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematie in stilte zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Marjo Je was er altijd voor ons en voor oma Je zorgde altijd voor gezelligheid Je was er een uit de duizenden We zullen je nooit vergeten Jan en Marleen Jannick Totaal verbijsterd door dit droevige bericht, woorden schieten te kort Wij wensen Martin, Nelie, Arjen, Gertrude en Jan-Willem heel veel sterkte in deze moeilijke tijd Namens Gardeslen Orthopaedie, Joery, Levina, Marcel, Nelly, Anneke, Mirella, Anita, Ryan, Fred, Ivan, Bert, /AarceI P., Marcel C. en Sanne "Veilig in Jezus'armen." In liefde omarmd, zo hebben wij met hem mogen leven, zo is hij overleden. Mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa en opa Gerardus Verhuist Gerard In de leeftijd van 78 jaar. Marie Verhulst - Scherp Margreet en Niek Meivin Pauline Maarten Petra enTenno Roxane en Youri Robert Bas Wouter Corine en Jacco Romy Esmée 19juni 2010 Rozenstraat 11 4486 CD Colijnsplaat Gerard is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 juni van 16.00 tot 19.00 uur. De dankdienst voor zijn leven, geleid door ds. Spaans, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 25 juni om 12.45 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente. Havelaar- straat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Dorpshuis "De Brug Havelaarstraat 101D te Colijnsplaat. Bedroefd om het te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze topmoeder, mijn onvergetelijke dochter, Willy Katharina Meijer *5 april 1952 te Baarn 18 juni 2010 te Goes Heinkenszand: Kees Laurens Goes: Eva Victoria Laurens Niehove: Corien Bossema Correspondentieadres: Smidsweg 2, 9884 PG Niehove De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder mensenmens. Je genoot van 't leven, stond er midden in, met kracht, spontaniteit en positiviteit. Een vriendin onvergelijkelijk, onvergetelijk. Bedankt dat wij jou mochten kennen! Karin, Marga, Nelleke, Yolanda en Denny, Mary en Adri.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21