naar ziekte Duchenne zeeland 115 'Er gaat nu nog onnodig veel fout' liefst blijven werken uit bijkeuken Fietstocht van 7 mille voor strijd tegen ALS Inbrekers rammen winkeldeuren Vlissinger leeft zich uit op auto maandag 21 juni 2010 Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst Op 15 juni 2010 is ten laste van A.J.C. Verheij en A.S.M. Ketting, thans zijnde zonder bekende woon- of verblijfplaats zowel in als buiten Nederland, een proces verbaal betekend door M.L. Scheepbouwer, t.k.-gerechtsdeurwaarder. In voormeld exploot wordt ken nisgeving gegeven van beslag legging onder een derde. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onder staand gerechtsdeurwaarders kantoor. BUYS PARTNERS B.V., Ondernemersweg 5 4691 SLTholen door Miriam van den Broek Het parkeerbeieidsplan is nauwelijks klaar of er wordt alweer gewerkt aan het Gemeentelijk Verkeers en Vervoersplan en het Verkeers Circulatie Plan. Is dat nodig? Zo veel is er in Vlis- singen toch niet veranderd? „Nou, toch wel", zegt wethouder Rob van Dooren. „Het Schelde- kwartier, de Kenniswerf en de ont sluiting via de Koningsweg heb ben een forse invloed op de ver- keersstructuur van Vlissingen. Na tuurlijk is er afgelopen jaren al na gedacht over de verkeersafwikke ling van het Scheldekwartier via de Aagje Dekenstraat en over de gevolgen van een nieuwe jachtha ven. Maar als je dat verfijnt, kom je toch op andere resultaten uit." Waarom komt er een apart plan voor de binnenstad? „Het had ook wel in het Gemeen telijk Vervoersplan gekund, maar de binnenstad is een multifunctio neel gebied. Daar moet je beleid op maken. Dat is er nu niet. Daar door gaat er onnodig veel fout. Het gebeurt dat een wegafsluiting niet handig is aangepakt. Dat het VLISSINGEN Zo'n 200 fietsers, afkomstig uit heel Zeeland, deden zaterdag mee aan de toertocht: trap de spierziek te ALS de wereld uit. Ze fietsten een bedrag van 6.927,33 euro bij el kaar. Vanuit Vlissingen reden de deelnemers een tocht van 50 of 20 kilometer. Ondanks de wind reden de fietsers en scootmobielers de toch uit, geholpen door een 'overle vingspakket' van een een sponsor. Na afloop kregen ze een luch en waren er gezellige activiteiten. MIDDELBURG Bij een winkelinbraak aan de Jo- han van Reigersbergstraat te Mid delburg is voor honderden euro's aan beeldapperatuur buitgemaakt. De inbraak vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 3.40 uur. De daders forceerden de schuifdeuren in de pui, vermoede lijk door er met een auto tegenaan te rijden. In dezelfde nacht is aan de Vlissing- se Molenstraat in Middelburg een personenauto gestolen. De eige naar vond het voertuig zaterdaga vond zwaar beschadigd terug in de Arnelaan. verkeer vastloopt. Zulke maatrege len zijn altijd genomen op basis van ervaring. Maar het kan beter als op schrift staat wat de wettelij ke voorschriften zijn en waar alle maal aan gedacht moet worden." Is het dan niet raar dat zo'n plan nog niet bestaat? „Ja, daar was ik wel verbaasd over. Toen we de plannen voor de herin richting van het Bellamypark maakten, vroegen we hoeveel fiet senrekken er moesten komen. Nie mand wist het. Dat soort dingen werden in het verleden altijd be paald op gevoel. Maar over zulke basisinformatie moet een gemeen te gewoon beschikken." Al die rapporten is één ding, maar hoe gaat het straks in de praktijk verder? „Dat zal voor een belangrijk deel afhangen van de gemeenteraad. Er moeten keuzes worden gemaakt. Misschien vindt de raad dat we koste wat kost knelpunten moeten aanpakken. Of misschien vindt de raad het geen probleem dat er elke dag een file staat. Ik zal er volgend jaar, met de bezuinigingen in het vooruitzicht, nog een flinke kluif aan krijgen om mijn plannen door de raad heen te loodsen." VLISSINGEN Een onbekend gebleven man heeft zaterdagochtend rond half elf aan de Govert Flincklaan, ter hoogte van de parkeerplaats bij Gamma, vernielingen gepleegd aan een auto. Een 54-jarige automobilist uit Vlij men stopte om de voetganger, die met zijn hond over de stoep liep, voor te laten gaan. De man liep naar de zijkant van de auto en trap te er een buitenspiegel af. Toen de automobilist doorreed, trapte de man een deuk in het achterportier. Dat doen ze onder meer door clinics te houden voor mensen die kennis willen maken met het mountainbiken. Zelfs foto Ronald den Dekker ongeveer 800 jongens. luist omdat het om een relatief kleine groep gaat, wordt er weinig geld in on derzoek gestoken. Daar kan Middelburger Er- win Huegen, die met zijn zoon Michael aan de cli nic meedoet, over meepraten. Zijn dochter van 13 heeft de spierziekte SMA, ook zo'n 'kleintje' wat aan tal patiënten betreft. Maar qua ver loop even ernstig als Duchenne. „Als het om zo'n kleine groep gaat, is wetenschappelijk onder zoek commercieel niet zo aantrek kelijk." De ziekte van zijn dochter is overi gens niet de reden dat vader en zoon zich bij de bus van Hap- py-MTB melden. „Ik was al lang van plan te gaan fietsen en nu heb ik dit voor mijn verjaardag gekre gen. Mooi dat we er meteen dit goede doel mee kunnen steunen." Het Happy MTB-team is genoemd naar het in Vrouwenpolder geves tigde mountainbikebedrijf van Boone. Het trio fietst al jaren sa men. Vorig jaar, toen de mannen aan het toeren waren door België, kregen ze een folder van Duchen ne Heroes in handen gedrukt. „Ik heb zelf wat slechte jaren achter de rug, zat geestelijk in de knoop. Als je dan zoiets leest denk je: hé, is het niet leuk om daaraan mee te doen?", blikt Boone terug. „Voor mij is de kick van mountain biken dat je op een sportieve ma nier je grenzen kunt verleggen. Een klim overwinnen, een par cours afleggen. Lekker bezig zijn in de natuur. Op een racefiets heb je nog tijd om na te denken, op een mountainbike niet. Want voor je het weet wordt dat afgestraft door een boom op je pad ofzo." Meer informatie en inschrijven via 06-24740053 of x-treme.clinic@zee- landnet.nl. MIDDELBURG Een 58-jarige Middelburger is gis termiddag rond half zes aan het Vlissings Bolwerk in Middelburg, aangehouden wegens diefstal van een aantal flesjes bier uit de bijkeu ken van een woning aan de Groot mede in Middelburg. Het Vlissings echtpaar Willem van Uxum (88) en Gertrud Freudenreich (86) vierde zaterdag in hotel Piccard het 65-jarig huwelijk, foto Ruben Oreel Korte Noordstraat 53 Middelburg^t 0118-624394 bij 1 punt voorsprong voor Nederland 10% kortingbij 2 punten 20% enz.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17