binnenland 17 Goed gevoel NVM Transparantie toegevoegde waarde! Raad Den Haag wil opheldering over weigeren Snoop Dogg Op de bon voor oranje gespoten auto 'Neem geen product Verre Oosten mee' Onveilig gedrag op boot aangepakt Verdachte explosie weer vrijgelaten Taxichauffeur toch niet ontslagen mÊÊÈËêÊBÊÊÈÊ& mm wmsËËiê «■lil IWmwfë&M zaterdag 19 juni 2010 Het volgen van de juiste tactiek is cruciaal bij het kopen van een huis. Hoe stelt u zich op ten opzichte van de andere partij? Wat is een goed moment om te scoren of juist even rust te nemen in de onderhandelingen? Een NVM-makelaar is de ideale coach om u bij uw aankoop te assisteren. Hij bespaart u niet alleen veel tijd, geld en zorgen, maar houdt zich bovendien aan de spelregels van de NVM-erecode. Zo heeft u de zekerheid van een transparant advies, dat zich altijd terugverdient. Kortom, met een NVM-makelaar bent u beter af. Kijk voor meer informatie op nvm.nl en voor het actuele huizenaanbod op funda.nl. vangst nemen, maar besloot hiervan af te zien omdat de campagne wordt betaald door de branchevereniging van sms-diensten. Gerkens vindt de campagne te slap. Volgens de SP-politica moeten ouders toestemming geven als kinderen een sms- abonnement willen afsluiten. foto Evert Elzinga/ANP DEN HAAG - Een aantal fracties in de Haagse gemeenteraad wil ophel dering van burgemeester Jozias van Aartsen over het besluit het optreden van rapper Snoop Dogg op Parkpop op zondag 27 juni te verbieden. Dat hebben woordvoerders van D66, de SP, GroenLinks, de PW en de Haagse Stadspartij laten we ten. De driehoek van burgemees ter, politie en justitie liet donder dag weten 'het open en vriendelij ke karakter' van het gratis muziek evenement niet te kunnen garan deren als de rapper optreedt. GroenLinks spreekt van 'een schok, zo kort voor Parkpop'. De SP heeft gehoord dat de politie sig nalen zou hebben ontvangen dat het onrustig zou worden. „Maar voordat je dan een concert gaat ver bieden, willen wij wel weten dat alles op alles is gezet om de moge lijke relschoppers op te sporen en op te pakken", stelt fractieleider In- grid Gyömörei. „Hiphop leidt niet tot een grimmige sfeer, maar juist tot verbroedering en respect", zeg gen het Haags Pop Centrum en an dere Haagse organisaties die zich met muziek bezighouden. Zij hou den daarom morgenavond een hip hopjam op het Skatepark Zuider park, waarmee zij hopen te laten zien dat Snoop Dogg alsnog op Parkpop moet kunnen optreden. HOOGEZAND Een man uit Hoogezand heeft een bon gekregen omdat hij in een oranje auto door de Groningse plaats reed. De kleur kwam niet overeen met die op het kentekenbe wijs. De man had de auto geverfd in het kader van het WK voetbal. De boete van zestig euro wordt kwijtgescholden als de eigenaar de auto bij de Rijksdienst voor het Wegverkeer als oranje aanmeldt. DEN HAAG Minister Verburg (Landbouw) roept reizigers die naar Japan, Chi na, Zuid-Korea en Mongolië gaan, op geen natuurproducten als souve nir of etenswaren mee terug te ne men. In deze landen is een uit braak van de zeer besmettelijke dierziekte mond-en-klauwzeer. Om onbedoeld verspreiding te voorkomen, is het volgens haar be langrijk dat toeristen alert zijn. DEN HAAG Onveilig gedrag door bestuurders van een boot wordt voortaan har der aangepakt. Het gaat bijvoor beeld om onveilig gedrag door be stuurders van een snelle motor boot. Als dit stelselmatig gebeurt, moet het vaarbewijs kunnen wor den afgenomen. Hetzelfde geldt voor mensen in de beroepsvaart die meerdere keren beschonken achter het stuur zaten. DORDRECHT De 38-jarige man die eerder deze week werd opgepakt in Dordrecht op verdenking van betrokkenheid bij een explosie in een flat tijdens een ontruiming, is vrijgelaten. Vol gens een woordvoerder van de poli tie is er tegen hem geen verden king meer. De 60-jarige hoofdbewo ner van de flat, de vader van de ver dachte, werd dood gevonden in het appartement. ENSCHEDE - De gemolesteerde taxi chauffeur Didier Doeve uit Ensche de krijgt toch een vaste aanstelling bij het Enschedese taxibedrijf Taxi- Net. Dat heeft zijn werkgever Ayoub Boutarik besloten onder druk van een stroom negatieve reacties naar aanleiding van een bericht dat de vaste aanstelling van de mishandelde taxichauffeur was afgeblazen omdat Doeve door zijn verwondingen lange tijd niet kan chaufferen. Een klant beet een deel van zijn ringvinger af Bouta rik beseft dat Doeve buiten zijn schuld werkloos is geraakt. 'mm 'fïï'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 7