schrijnend lot der dieren Klepperstee naar duinen 23 Binnenkort een huwelijk? varkens, runderen, kippen en geiten Filmmarathon The Twilight Saga Lagere straffen zaak afgekeurd slachtvlees Concertina geeft concerten Auto klem bij slagbomen Sloebrug Rechtbank houdt zaak seizoenarbeiders aan zaterdag 19 juni 2010 mmmmammmsiifmmmsmmmsMmMmmBiimm Viviane Rose overhandigt een van de bezoekers aan het Reisburo Bidov een folder met de mogelijkhede lijk heeft in de bio-industrie. eis te boeken voor een dier, dat het moei- foto's Dirk-Jan Gjeltema OUDDORP - Recreatiepark De Klep perstee in Ouddorp is het eens ge worden met de gemeente Goede reede over uitbreiding in een na tuurgebied bij de duinen. De Klepperstee beschikt over circa 1120 verblijfseenheden en ver plaatst daarvan zo'n 400 naar het zogeheten zandwallengebied. Het streven is de recreatiedruk op de bestaande camping te verlagen. De gemeenteraad ging donderdag avond akkoord met het bestem mingsplan dat de verplaatsing mo gelijk maakt. De Klepperstee bouwt ook een hotel met winkels en legt verder 5000 vierkante me ter zonnepanelen neer. Maak er voorpaginanieuws van! Kijk op www.pzc.nl/zelfkrantmaken GOES Bioscoop Merral in Goes houdt op 29 juni een speciale The Twilight Saga Marathon. Bezoekers worden ontvangen met een welkomst drankje en bij de voorstellingen van de eerste twee films (Twilight en New Moon) worden er leuke prijzen van de nieuwe film Eclipse verloot. Als klap op de vuurpijl wordt daarna de derde en nieuw ste film Eclipse vertoond tijdens een exclusieve voorpremière, één van de eerste in Nederland. De kaartjes zijn 17,50 per persoon. Reserveren via 0113-223233. MIDDELBURG De rechtbank in Middelburg heeft een 42-jarige inwoner van Sint-Phi- lipsland veroordeeld tot een taak straf en cel gelijk aan het voorar rest. Zijn bedrijf - slachterij Pork- land - moet 15.000 euro boete beta len. De straffen zijn lager dan was geëist omdat DNA materiaal on rechtmatig was verkregen en het OM erg traag was. Het bedrijf werd er van verdacht van augustus 2006 tot en met eind juni 2007 afge keurd vlees aan slagers te hebben aangeboden. WESTKAPELLE De orkesten Entrée en Ensuite van de Zeeuwse Accordeon Vereniging Concertina geven vandaag drie pro motieconcerten. De orkesten tre den twee keer op in Westkapelle en één keer in Goes. De concerten in Westkapelle zijn van 14.00 tot 15.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur op de Markt. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar West kapelle Herrijst. Het concert in Goes is 's ochtends van 11.00 tot 12.30 uur op de Markt. Bij slecht weer vervallen de concerten. VLISSINGEN De slagbomen van de Sloebrug in Vlissingen waren gisterochtend buiten werking. Verkeer kon een uur lang niet over de brug. De slag bomen waren ontregeld door een incident met een auto. Een automo bilist had omstreeks 09.19 uur het rode licht van de brug genegeerd en kwam met zijn auto klem te zit ten tussen de slagbomen. Pas nadat de slagbomen waren ge repareerd, kon de brug weer wor den vrijgegeven. De bestuurder van de auto is bekeurd. MIDDELBURG De rechtbank in Middelburg heeft de zaak tegen een Belgisch bemid delingsbureau in agrarische uit zendkrachten aangehouden. Het be drijf wordt ervan verdacht van 2003 tot en met 2005 te hebben 'ge rommeld' met aangiften van loon belasting. De fiscus zou voor een dikke 500.000 euro zijn benadeeld. Het bedrijf bemiddelde voorname lijk in buitenlandse seizoenarbei ders. Op verzoek van de raadsman worden nu onder andere adviseren de medewerkers van het accoun tantskantoor gehoord.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63