PZC Veere PZC MELIESTE Glashandel Duo Infraroodmassage Uniek aanbod: originele, gelimiteerde ets X PZC Stafmedewerker Bedrijfseconomisch Advies ervaren GLASZETTER TIMMERMAN Bekroonde Argentijnse wijnen www.pzc.nl/webwinkel zaterdag 19 juni 2010 I 43 De Medisana duo infraroodmassage IVM is een anti-stress massage apparaat met apart instelbare infraroodwarmte. Deze stimuleert de bloedsomloop en de trillingen zorgen voor een ontspannen gevoel. Flexibele massagekop Infraroodwarmte met twee massage-intensiteiten Ergonomisch ontwerp voor gemakkelijk gebruik Normaal €30,95 Lezersprijs 29,95* exclusief verzendkosten van 4,50 Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 900-1700 www.pzc.nl/gezondheidswinkel ABONNEE VOORDEEL De ets is gemaakt door kunstenaar Mark Jurriens en laat een aantal bekende en markante gebouwen in Veere zien. De ets is zeer fijn van lijnvoering waardoor de kleinste details nog zichtbaar zijn. Deze ets is de vijfde in een serie van 6. Elke maand komt een nieuwe ets uit, met markante gebouwen in de plaatsen/streken: Tholen, Zierikzee, Veere, Zeeuws Vlaanderen en Vlissingen. Van iedere ets zijn slechts 500 genummerde exemplaren beschikbaar. Voor deze actie geldt het nummer van de ets tevens als lotnummer. Het formaat inclusief passe partout is 11 cm x 28 cm. Eén abonnee wint met zijn ets/lotnummer een bronzen beeld t.w.v. €179,- Met de winnaar wordt contact opgenomen. Zo profiteren abonnees De ets is verkrijgbaar in een passé partout en kost slechts 29,95. De ets is ook ingelijst te koop voor 39,95. Stuur de bon, volledig ingevuld naar Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve of ga naar www.pzc.nl/ service/abonneevoordeel en vul het formulier in. De levertijd is ongeveer 2 a 3 weken. Wees er snel bij, want op op! Exclusief verzendkosten. f V' Ja, ik bestel de ets van Veere ingelijst a 39,95* aantal niet ingelijst a 29,95* aantal Naam Geboortedatum E-mail Ik machtig Galerie Bellas Artes het bedrag éénmalig automa tisch af te schrijven van: Rekeningnummer Handtekening Stuur de bon vollediglngevuld naar: Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2,4321 TG Kerkwerve De Hoop Terneuzen bv is voor het hoofdkantoor in Terneuzen op zoek naar kandidaten voor de functie van Voor meer informatie over De Hoop Terneuzen B.V. en de vacature verwijzen wij u graag naar onze website www.dehoop-terneuzen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor het versterken van ons team zoeken wij: Heeft u interesse dan graag uw brief met c.v. naar Michel Sinke (personeelszaken). E-mail: mpsinke@meiiesteglas.nl Livingstoneweg 20, 4462 GL Goes www.meliesteglas.nl Voorde Regionale Coöperatie Huisartsen (RCH) Midden Brabant zoeken we een Algemeen Directeur Een gedreven professional die inspirerend leiding geeft, de jonge, dynamische organisatie extern sterk op de kaart zet en intern verder uitbouwt door onder andere de ketenzorg succesvol te realiseren www.riekenoomen.nl Las Moras - Pinot Grigio 2009 m Las Moras is in 2008 net als in 2005 verkozen tot "Ar gentinean wine producer t of the Year" op de Inter national Wine Spirits Competition in Londen. De Pinot Grigio heefteen fruitige geur met impres sies van peren, perziken en abrikozen. Soepel en zacht van smaak. Adviesprijs 6,95 Lezersprijs €4,95 Las Moras - Cabernet Sauvignon 2009 Winnaar van de bronzen medaille op de Expo Vino in Peru en "Seal of Approval' op de IWC Londen. Verlei delijke geur van bessen, pruimen en hinten van vanille. Volle, rijke inten se smaak met indrukken van rode vruchten. Goed gebalanceerd en met een volle afdronk. X u Adviesprijs 6,95 Lezersprijs 4,95 Las Moras - Black Label Viognier2008 Winnaar van de gouden me daille tijdens de International Wine Spirits Competition. Afkomstig uit de Tulum Valley. De geur is rijken complex met aroma's van zeer rijpe abrikozen. De smaak is romig met indrukken van tropisch fruit 9 maanden lagering op 100% nieuwe Franse eiken. Adviesprijs 12,95 Lezersprijs €8,95 categorie wijnen Las Moras - Black Label Cabernet Cabernet 2008 Winnaar van de zilveren medaille op de Argentina Wine Awards en Korea Wine Chal lenge. Gemaakt van Cabernet Sauvignon en Cabernet Franc. Rijke smaak van cassis, aardbeien en fram bozen gevolgd door indruk ken van chocolade en hout. 15 maanden houtlagering. Adviesprijs 12,95 Lezersprijs 8,95 X BON Bekroonde Argentijnse wijnen Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Las Moras Pinot Grigio (wit) a 4,95 per fles (aantal) x 6 flessen Las Moras Cabernet Sauvignon (rood) a 4,95 per fles (aantal) x 6 flessen Las Moras Black Label Viognier (wit) 8,95 perfles (aantal) x 6 flessen Las Moras Black Label Cabernet Cabernet (rood) a 8,95 per fles Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM - OMOV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aar Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de kra treft u nadere informatie aan GEZONDHEIDSWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45