OPEN HUIS (Ilensenlinq.nl zaterdag 19 juni 2010 familieberichten 139 Er is een lief engeltje hoog boven ons hoofd We zullen hem nooit vergeten dat hebben we beloofd Op 27 mei hebben wij afscheid genomen van- Ruwensly Snijders Graag willen wij via deze weg iedereen bedanken die in deze moeilijke tijd medeleven heeft getoond en ons steunde door het sturen van kaarten en het aanwezig zijn bij het afscheid van Ruwensly. Ruby Reangelo Reanna Oma Diana A Opa Frans Tristan Valerie Murphy Eva Middelburg, juni 2010 Dankbetuiging Voor de zeer vele bewijzen van deelneming na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overoma Helena Adriana Blok - Maarsman zeggen wij u heel hartelijk dank. Wissenkerke, juni 2010 Namens de familie: L.J. Blok _jfe George Boxelaar jr. Zo bijzonder en waardevol de mensen om ons heen. Dankaan jullie, die ons tijdens George zijn ziekte, overlijden en uitvaart zo tot steun zijn geweest en nog zijn. Charlotte Boxelaar-Janse Romy Bente Dag lieve Papa Voor ons geen Vaderdag We missen je zo.. Dikke knuffel, Romy en Bente Zoals het was, zal het nooit meer zijn. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Johan Geervliet Johannes Arie Het doet ons goed te weten dat Johan bij velen zo gewaardeerd werd. De vele reacties maken het helaas niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. J.J. Geervliet (in herinnering) G. Geervliet-de Rover Petra en Rick Otte-Geervliet Kimberley, Jeffrey Middelburg, juni 2010 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Clasina Hoebeke-Siereveld betuigen wij u onze oprechte dank. W.P. Hoebeke Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, 19 juni 2010 Hartverwarmend waren de vele blijken van meeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Elizabeth de Kam - de Visser Uw handdruk, kaart, e-mail en woorden van troost zijn ons tot steun. In het bijzonder bedanken we het personeel van zorgcentrum "Eben-Haëzer" voor de 2,5 jaar dat moeder een "thuis" bij jullie mocht ontvangen. Hartelijk dank voor uw meeleven, het doet ons goed. Familie de Kam Oostkapelle, juni 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en omoe Levina Louwerse - Louws Het heeft ons erg goed gedaan. Magda Corrie en Piet Hennie en Wim Jan Piet en Anita Klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, juni 2010 Ontroerend en hartverwarmend waren de vele blijken van vriendschap en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Cornelia Jozina Rijk - Vermuë Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden en dat wij niet de enigen zijn die haar zullen missen. Bedankt lieve mensen. Kinderen en Kleinkinderen. 's-Heerenhoek, juni 2010. een lege plek een groot gemis een fijne herinnering is al wat er nog is Tannetje Cornelia Sonke-Kuzee Tannie Jullie aanwezigheid, bloemen, de vele kaarten en hart verwarmende aandacht hebben het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma-oma erg goed gedaan. Jullie troost voelde als een warme omarming, daarvoor onze hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Kapelle, juni 2010. Voor uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst, de troostende woorden, een bloem, een telefoontje of een kaartje bij het overlijden van onze broer, zwager en oom Bert van Stel willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Johan en Lenie van Stel en verdere familie Kloetinge, juni 2010 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Gerda de Zoete - de Smet betuigen wij u onze welgemeende dank. Tonny de Zoete Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, 19 juni 2010 sinoriïjff] Dinsdag 20 april 2010 hebben wij definitief afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jan Pieter van der Endt De aanwezigheid hierbij van zoveel familie en vrienden, zowel in de kerk als aan het graf en de vele blijken van betrokkenheid die wij ontvangen hebben, heeft ons heel goed gedaan. Dank zij al deze warme belangstelling zal deze verdrietige dag toch nog als een mooie in onze herinnering blijven. Wij danken u allen hartelijk hiervoor. J.C. van der Endt-Sinke Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juni 2010 Voor uw aanwezigheid, kaart, brief of bloemen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Geertruidus Milhous - Truidus- willen wij u hartelijk bedanken. Dit medeleven is voor ons een grote steun geweest. Goes: F. Milhous-van Kleunen Kinderen Kleinkinderen Goes, juni.2010 Het heeft ons enorm goed gedaan zoveel medeleven te hebben mogen ontvangen na het onverwachte overlijden van onze pa, opa en zoon André Minderhoud Daardoor heeft u laten merken, wat hij voor u betekende. Dank voor uw schrijven, bloemen en aanwezigheid. Marnix en Simone, Jaimy ,Kay Jeroen en Wendie L .Minderhoud en M. van Haveren Goes, juni 2010 LIEFDEVOL HERDACHT Jan C. Blok Direct gelegen aan natuurpark de Biesbosch/Hollandsch Diep WATERWILDE Zwaluwsedijk 11, Moerdijk, Telefoon (0168) 41 66 81 www.residencewaterweelde.nl RESIDENCE WATERWEELDE zaterdag 19, zondag 20 en maandag 21 juni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41