ook voor professionele taxaties van al uw bedrijfsonroerend goed tel. 0113-250555 of e-mail bog@faasse-fermont.nl BEDRIJFSHUISVESTING Wijngaardstraat 53, Goes Telefoon 0113-250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl liQBEEk in business Smithweg 13-17-19, Goes Op bedrijventerrein "De Poel II" bieden wij fraaie bedrijfsunits aan met een begane grond opp, vanaf 120 m2. De units zijn voorzien van een overhead deur, aparte loopdeur, toilet, gevlinderde vloer en verdie pingsvloer. Op de verdieping is een kantoorruimte aanwezig. De vrije hoogte is ca. 7 meter. Deze panden zijn ideaal voor kleine bedrijven, starters of als opslag. Stationspark 45, Goes Op een goed bereikbare zicht- locatie, centraal gelegen in het Stationspark in Goes oieden wij aan kantoorruimte vanaf 200 m2. Het object is verdeeld over drie bouw lagen en meet totaal groot ca. 560 m2. De kantoorruimte beschikt over ruime parkeergelegenheid naast het object en in de directe omgeving en is door-de gunstige ligging en inde ling geschikt voor kantoorgebruik met of zonder baliefunctie. Fruitlaan 4BGoes In een fraai kantoorpand op het Stationspark bieden wij ca. 340 m2 kantoorruimte te huur aan, gelegen op de le verdieping. De verdieping is bereikbaar per liften trap en is voorzien van inbouwarmaturen, glasvezelaansluiting, eigen pantry en toiletgroep, vloerbedekking, lamel len, etc, Er zijn parkeerplaatsen inbegrepen, er kan een extra plaats bij gehuurd worden. Oplevering per direct mogelijk. Huurprijs €135 per m2 Schuttershofgebouw, Terneuzen ËliMlal Op een aansprekende locatie aan de rand van het centrum van Terneuzen, bieden wij kantoorruimte aan in dit fraaie kantoorpand. Er is al kantoorruimte beschikbaar vanaf 150 m2 BVO. Het pand is recent opgeknapt en aangepast aan de eisen van deze tijd, waardoor dit pand niet alleen qua ligging, maar ook qua voorzieningen en uitstraling een absolute toplocatie is. In collegiale samenwerking met Kindt Biesbroeck makelaardij. Huurprijs vanaf 105 per m2 per jaar Huurprijs vanaf 9000 per jaar Industrieweg 6, Terneuzen Wegens bedrijfsverplaatsing bieden wi| deze bedrijfsruimte, gelegen aan de rand van het centrum op een bedrijventerrein. Het is momenteel in gebruik als kantoor (950 m2) en werkplaats/magazijn/opslag (1150 m2). Het pand beschikt over goede voorzieningen en is voor meerdere bestemmingen geschikt (te maken). Oplevering in onderling overleg. Boomdijk 26, Wolphaartsdijk Aan de rand van Wolphaartsdijk wordt een nieuw complex gereali seerd met verschillende units die zeer geschikt zijn voor onder meer opslag en stalling. Het betreffen hier units van 144 m2 en één van 544 m2. Alle units zullen worden voorzien van overheaddeuren. Livingstoneweg 2-6Goes Op bedrijventerrein de Poel II, bieden wij een grootschalig bedrijfs pand aan met een opp. van totaal circa 3590 m2. Het pand heeft een vrije hoogte van 7 meter, oplopend tot ca. 12 meter in de nok. De vrije overspanning is 38 meter. Inpandig zijn een aantal kantoorruimtes kantines aangebracht plus een show room. Te huur per ruimte van Circa 750 m2. Plesmanpark 2e fase, Goes Op de goed zichtbare locatie aan een van de belangrijkste uitvalswegen van Goes wordt de laatste hand gelegd aan dit fraaie bedrijfsverzamelgebouw. Het zal bestaan uit meerdere bearijfsunits, bestemd voor bedrijfsdoeleinden met een afmeting vanaf circa 230 m2. De units kunnen eenvoudig worden gecombineerd tot een groter geheel. Huurprijzen 85 per m2 Koopsom vanaf 97,500 v.o.n. Koopprijs 945.000 k.k. Huurprijs vanaf 35 per m2 Livingstoneweg 7, Goes Op een uitstekend bereikbare locatie in 'de Poel II' bieden wij een bedrijfs ruimte van circa 300 m2 met kantoor en magazijnzolder op een totaal ter rein van 1560 m2 grond. Het pand beschikt over meerdere toegangsdeu ren en overheaddeuren waardoor toegang met grotere transportmidde len tot de mogelijkheden behoort. Smithweg bedrijfsunit, Goes Aan de Smithweg, op de hoek van met de Nansenbaan bieden wij diverse bedrijfsunits. De units zijn 70 m2 groot en bieden een mogelijkheid tot het aanbrengen van een verdiepingsvloer waar bijvoorbeeld een kantoorruimte mogelijk is of extra opslagruimte biedt. Verdere voorzieningen zijn o.a. een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet en meterkast. In collegiale verkoop met Stad Zeeland makelaardij. Koopprijzen vanaf 65.000 v.o.n. Smithweg showroomunit, Goes Aan de Smithweg, op een fantastische zichtlocatie op de hoek met de Nansenbaan bieden wij een bedrijfsunit met de mogelijkheid voor showroom. De unit beschikt over 127 m2 op de begane grond en is volledig voorzien van een verdiepingsvloer waardoor ruimt 250 m2 opp. wordt bereikt. Verdere voor zieningen zijn o.a. een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet en meterkast. In collegiale verkoop met Stad Zeeland makelaardij. Koopprijzen vanaf 224.500 v.o.n. Prijs op aanvraag Stationspark 47,Goes Op het stafionspark te Goes bieden wij een moderne kantoorruimte aan op de eerste verdieping van een representatief kantoorpand. De kan toorruimte bestaat uit meerdere kan toorkamers, een vergaderfaciliteit, meerdere kantoorcornpartimenten, een vergaderruimte, een archief- /magazijnruimte en een keuken met kanfineruimte en heeft in totaal een opp van circa 265 m2. In collegiale samenwerking met Synchro Makelaardij Huurprijs 135 per m2 Wijngaardstraat 51 53, Goes In het centrum van Goes bieden wij 2 naast elkaar gelegen, karakteristieke kan toorpanden. De panden delen een eigen achterterrein welke geschikt is voor circa 14 auto's. Deze panden zijn zowel afzonderlijk als gezamenlijk te huur. Nr. 51: Op een totaal perceel van 330 m2 bieden wij de begane grond van dit pand te huur, welke een opp. heeft van ca 144 m2, inclusief algemene ruim ten zoals hal, receptie en toilet. Huurprijs 42.000 per jaar Nr. 53: Op een perceel van 263 m2 bieden wij dit kantoorpand. De begane grond heeft een opp. van ca 142 m2 en beschikt over spreekkamers, kantoor ruimten en receptie/balie. Tevens zijn hier keuken en 2 toiletten aanwezig. De ruime kelder is bereikbaar met een vaste trap en uitermate geschikt voor opslag of archief. De le verd. van het kantoor is circa 90 m2 groot. De zolder is even eens bereikbaar met een vaste trap en biedt circa 47 m2 ruimte voor opslag of archief. Huurprijs 21.000 per jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 180