De Schrijver Samenwerking Houtepen en Refacing Solutions Online het laatste o nde rneme rsni eu ws uit uw regio - - - - WhrijuEr; Esthetica is steeds belangrijker op bedrijfsterreinen. Door het plaatsen van voorzetwanden en nieuwe gevels kan een eenvoudig gebouw architectonische allure krijgen. Daarnaast is de toepassing van fapades ook een ideale manier om uw verouderde pand op een relatief goedkope wijze de uitstraling van nieuwbouw te geven. IZV ontwikkelde met 'Refacing Solutions'een programma dat uw (bedrijfs-)pand van een nieuw gezicht voorziet. IZV ontwerpt en plaatst fraaie functionele en duurzame gevels. De mogelijkheden zijn talrijk. Zo kunt u harmonie aanbrengen in uw gebouw(en) of juist een blikvanger maken van uw nieuwe gevel. Het materiaal wat we gebruiken varieert van gevelbeplating, constructief plaatmateriaal, houtkunststof en dit allemaal in diverse vormen kleuren en profielen. Laat u inspireren door een 'artist impression' van RFS en ervaar hoe de gevel van uw pand binnen korte tijd verandert in een prachtig visitekaartje. Adres Telefoon +31(0)114-687200 Hof te Zandeplein 11 Fax +31 (0)114-682964 4587 CK Kloosterzande Email info@izv.nl meid je nu gratis aan op www.deOndernemer.nl Eenvoudig nieuwé klanten vinden Uw eigen ondernemersnieuws plaatsen Uzelf en uw bedrijf presenteren Houtepen schilderwerken Keizer Karelplein 6 Sas van Gent Tel: 0115-452520 Fax: 0115-453781 E info@houtepen.net www.houtepen.net SCHILDERWERK EN HOUTRENOVATIE Schildersbedrijf De Schrijver Hulsterweg 75 H Kloosterzande Tel: 0114-690231 Fax: 0114-690597 info@deschrijver.nl www.deschrijver.nl Sas VAN GENT/KLOOSTERZANDE - Houtepen schilderwerken, met als bakermat Sas van Gent, legt vanaf heden de focus volledig op industrieel schilderwerk. Het team huisschilders van Houtepen schilderwerken zal vanaf 28 juni 2010 officieel werken onder de vlag van Schildersbedrijf De Schrijver. Het gerenommeerde schildersbedrijf uit Kloosterzande viert volgend jaar het honderdjarig bestaan. Het in 1947 opge richte Houtepen schilderwerken heeft zich in de loop der jaren steeds meer toegelegd op industrieel schilderwerk. Het is de juiste partner voor schilder-, straal- en conserveringswerken. Naast het hoofdkantoor in Sas van Gent heeft de onderneming anno 2010 vestigingen in Sluiskil, bij Dow in Hoek, in Goes en in het Belgische Hoboken. Het team van Houtepen telt momenteel vijftig vaste medewerkers* en twintig inleners, die voor het overgrote deel in de industriële branche actief zijn. Uiteraard is zeker het industriële schilderwerk seizoensafhan- kelijk. 's Zomers is er beduidend meer schilderwerk dan 's winters. Het team met huisschilders werd bij Houtepen een te klein onderdeel in het grote geheel. Huisschilderwerk De Schrijver is juist gespecialiseerd in huisschilderwerk, met name gericht op woningcorporaties, zorginstellingen, scholen en de particuliere markt. Het team huisschilders van Houtepen is een welkome aanvulling op het uit een vijf tigtal medewerkers bestaande team van De Schrijver. Zowel voor Houtepen als De Schrijver is de 'transfer' een logische stap. Het team huisschilders van Houte pen komt tenslotte beter tot zijn recht bij Schildersbedrijf De Schrijver. Overigens is het niet puur een overheveling van het ene naar het andere bedrijf. Houtepen schilderwerken en Schildersbe drijf De Schrijver zullen in de toe komst regelmatig samenwerken aan grotere projecten waar industrieel en huisschilderwerk samenkomen. Industrieel schilderwerk „We hebben de combinatie ge zocht om elkaar te versterken. Syner gie leidt tot markt- vergroting. Met de samenwerking tussen de twee be drijven spreken we tegelijkertijd ons vertrouwen in de toekomst uit. De Schrijver is gespe cialiseerd in huis schilderwerk en Houtepen in industrieel schilderwerk zoals bij diverse bedrijven i'n de Ter- neuzense kanaalzone en hetVlissingse Sloegebied.Voor onze bestaande klanten verandert er niks, de dienstverlening gaat op dezelfde voet verder", aldus Paul van Driessche (links) en Dirk Houtepen (rechts) staan aan het roer van respectievelijk Schildersbedrijf De Schrijver en Houtepen Schilderwerken. directeur-eigenaar Dirk Houtepen van Houtepen schilderwerken. Kwaliteit, service, betrouwbaarheid en professionaliteit zijn de pijlers waarop zowel Houtepen schilderwerken als Schildersbedrijf De Schrijver gegrond vest zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 176