Caijouw Rademaker is betrouwbare verhuizer Oil B en P biedt bedrijfsleven ICT-totaaloplossingen Ben D® m m m VERHUIZINGEN IN BINNEN- EN BUITENLAND voor kantoor en thuis Caijouw Rademaker Verhuizingen is een begrip in heel Zeeland. Het gerenommeerde VCA gecertificeerde ver huisbedrijf is van origine een vertrouwd adres voor particuliere verhuizingen. De afgelopen jaren is Caijouw Rademaker echter ook uitgegroeid tot een specialist in verhuizingen voor de za kelijke markt. ,,De afgelopen twee jaar is het aantal zakelijke verhuizingen in een sneltreinvaart geraakt. £Et nGKwmtMt WK MKffcitHss #s tm-wm i Ccljouw Rade Toen wij in 1999 het verhuisbedrijf overnamen, deden we voor 85 procent particuliere verhuizingen en voor 15 procent-zakelijke verhuizingen. Nu is dat fifty-fifty. Het is wel een wereld van ver schil tussen de particuliere en zakelijke verhuizingen. Bij een particulier ver- huisje gewoonlijk op één a twee dagen, terwijl het bij bedrijven of instellingen vaak complexer is, waardoor een verhui zing wat langer duurt. Bij particulieren bespreek je een verhuizing onder vier ogen, terwijl er bij een bedrijf complete draaiboeken en plattegronden aan te pas komen.Verhuizen kost tijd. bijvoorbeeld met het demonteren, inpakken en weer monteren van de inventaris. Een bedrijf is tijdens een verhuizing veelal ook een tijd niet of slecht bereikbaar voor de klanten. Door een goed verhuisplan en een efficiënte uitvoering daarvan wordt zowel tijd als geld verdiend. De zakelijke markt betekent veel meer investeren in je relatie. Als je er echt voor gaat heb je die voor het leven. Particuliere verhuizingen staan veel meer op zich. Statistisch gezien verhuizen mensen gemiddeld om de ze ven jaar", aldus Ankie Meijer enYvonne Harthoorn, die de directie vormen van Caijouw Rademaker Verhuizingen. VCA certificaat Caijouw Rademaker Verhuizingen heeft in april 2009 het VCA certificaat behaald. Eerder al werden een drietal gelopen jaren heeft men drie nieuwe ver huiswagens laten bouwen, waarvan twee met een laadklep tot zes meter hoog. Er is in hoge mate geïnvesteerd in inventa ris welke benodigd is voor de zakelijke markt. Met name voor grote bedrijven is de opslag digitalisering van Caijouw Rademaker interessant. Men hoeft dan niet steeds naar de loods te komen om te checken wat er nog staat, welke merken, en dergelijke. Met één druk op de knop wordt er veel tijd en moeite bespaard. Calj ou w-Rademaker beschikt over loodsen die voldoen aan de hoogste ei sen op het gebied van temperatuur, hy giëne en beveiliging. Er is in de loop der jaren een rijke ervaring opgedaan in het verhuizen van onder andere petrochemi sche industrie, bankinstellingen, scholen, zorginstellingen en gemeentehuizen. medewerkers van het bedrijf bekroond met het certificaat project leider respectievelijk het certificaat voorman Pro jectverhuizingen. De on derneming heeft de 3 P's - People, Profit, Planet - hoog in het vaandel staan, waarbij de continuïteit van het bedrijf voorop staat. Naast het gene reren van winst wordt veel waarde gehecht aan duurzaam ondernemen en maatschappelijke be trokkenheid. ,,We hou den bijvoorbeeld al het afval strikt gescheiden, zoals plastic of karton apart. We investeren ook veel in onze mensen. Met onze medewerkers gaan we dan ook, in een laagdrempelige organisa tiestructuur, op maatschappelijk verant woorde wijze om." Vakmanschap, kennis, ervaring en mo tivatie zijn de bouwstenen van het ver huisbedrijf. De goede prijs-kwaliteitver- houding maakt Caijouw Rademaker tot de ideale verhuizer. De onderneming is up-to-date uitgerust, om ook de meest complexe zakelijke verhuizingen tot een goed en snel einde te brengen. In de af- Yvonne Harthoorn (links) en Ankie Meijer leiden het team van Caijouw Rademaker Verhuizingen. Z^N Caijouw Rademaker SS! Cauouw Rademaker Verhuizingen Kuipersweg 23-25 Middelburg Tel: 0118-626649 Fax: 0118-638444 info@cauouw-rademaker.nl www.cauouw-rademaker.nl Ben P uit Breskens is met name ook voor de zakelijke markt een betrouwbare partner op het gebied van ICT-totaalop- lossingen. B en P levert hardware en verzorgt installatie, onder houd en beheer van netwerken van A tot Z. „Wij bieden een totaalplaatje waarbij we de complete automatisering voor onze rekening nemen ten behoeve van de klant. B en P is leverancier van diverse mer ken hard- en software. Van computers tot printers, van netwerkapparatuur tot servers. „De installatie van de hardware is in principe eenmalig, vervolgens komt het aan op onderhoud en beheer van de netwerken: dat alles goed functioneert en goed blijft functioneren. We denken mee in automatiseringsprocessen en ge ven mogelijke verbeteringen aan. Ook helpen wij de klant om branchesoftware op de juiste manier binnen het netwerk te implementeren. Het netwerk heeft als vanzelfsprekend beheer nodig. Ook is beheer essentieel op het gebied van data verkeer, anti-virus-, back-up-, en beveili gingssystemen. Beveiliging van automa tisering wordt steeds belangrijker omdat veel bedrijfsprocessen tegenwoordig digitaal geschieden, zoals het verzenden van orders en facturen via e-mail. Een goede beveiliging is derhalve essentieel", aldus Pieter van Wijck, IT consultant van B en P. Oplossingsgericht Het professionele team van B en P be schikt over een twaalftal medewerkers, inclusief het ondernemersechtpaar Luc en Caroline Buijsse. De oplossingsge richte aanpak van B en P komt tevens tot uiting in systeembeheer op afstand, waardoor eventuele problemen snel ge constateerd en opgelost kunnen worden. „Door goed beheer op afstand wordt het ontzorgen van de klant geperfectioneerd. De klant heeft de moge lijkheid tot het dagelijks laten monitoren van het systeem. Daarnaast is het mogelijk om afspraken te maken met betrekking tot het periodiek contro leren van het netwerk ter plaatse. Dit gebeurt reeds met succes bij een groot aantal klanten. Als de klant merkt dat er iets aan de hand is, is het vaak al te laat. Die slag proberen wij via monitoring voor te zijn", aldus Luc Buijsse. Hij is veertien jaar geleden gestart met zijn bedrijf. In 2008 werd het voorma lige pand van Woongoed door B en P als nieuwe huisvesting betrokken. De fraaie, accommodatie is drie keer zo ruim dan het Vlnr; Luc oude pand aan de Dorps- en Benny straat. Van oudsher levert B en P hard- en software aan bedrijven en particulieren. Het dienstenpakket is in de loop der jaren uitgebreid met to taaloplossingen op het gebied van ICT en het leveren van een ruim assortiment kantoorartikelen en kantoormeubilair. Een overzicht en tevens bestelmogelijk heid van alle kantoorartikelen zijn te vinden op www.bponline.nl. Behalve voor bedrijven en particulieren Buijsse Directeur/Eigenaar, Erik de Rechter Organisatie- en verkoopmanagement, Pieter van Wijck IT consultant Oubrie IT consultant verricht B en P ook veel werkzaamhe den voor (semi)overheden en instellin gen. Als officieel partner van Zeeland- Net verricht B en P veel installaties en onderhoudswerk en worden storingen verholpen. Nieuwsgierig geworden naar de moge lijkheden die B en P uw bedrijf kan bie den? Neem gerust eens contact op. Sportlaan 1 4511 XC Breskens Tel: 0117-385385 Fax: 0117-385386 www.benp.biz

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 172